Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III WIOSENNE SPOTKANIE BURGMANII RYNIA AD 2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Rzeczywiście po przemyśleniu za i przeciw oraz wieczornymi powitaniami z dawno nie oglądanymi mordkami stwierdzam że lepiej na wszelki wypadek nie ryzykować, w związku z powyższym proszę o skreślenie mnie z listy szkolenia w CSP.

Sorki za kłopot.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo mi zależy na udziale w szkoleniu w CSP i właśnie biorąc przede wszystkim ten fakt pod uwagę, spotkam się z Wami dopiero w sobotni poranek na śniadanku. Wolę nie kusić losu pomny tego jaki %%% mialem w wydychanym powietrzu w ubiegłym roku właśnie w sobotni poranek. Nigdy nie śmigam na podwójnym gazie.

Utracone %%% nadrobimy w sobotę !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podaję ostateczną listę:

1. Radoslav

2. Larwa

3. Marcin 78

4. krys70

5. ALFI

6. arturas

7. pawel883

8. jaro4_setka

9. boochos

10. Bartunio

11. marig

12. megamix

13. Joasia70

14. robert1973

15. Karolina

16. Artix

17. Piootr

18. Lion

19. Termi_N

20. Ogryzek / Wyszemir (os.tow)

21. rypak

22.papcioch

23. Grzech

24. GrzechoCnik

25. Drek

26. Arecki

27. Zenek

28. Campto (organizator)

To chyba wszyscy chętni, więc się udało.:) Mam rozumieć, iż o takim szczególe jak ubezpieczenie NW nie muszę mówić? ;)

Odnośnik do komentarza

Sławku, a jak ktoś nie ma NW to nie może brać udział w szkoleniu? Czy to jest tylko dla dobra kursanta? :-/ Przy ubezpieczeniu moto nie wykupowałem NW,ale wydaje mi się, że w firmie mam opłacane, muszę sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@jaro_4setka - przede wszystkim dla dobra kursanta. I dla świętego spokoju. :)

UWAGA DO WSZYSTKICH PRZYJEŻDŻAJĄCYCH!!!!

Znajomy mieszkaniec smerfnego lasu powiedział, iż papa smerf dowiedziawszy się o naszym zjeździe, nakazał wystawić kilka lotnych patroli na piątek, sobotę i niedzielę na drogach dojazdowych do Rynii. Tak że bardzo proszę o rozważne operowanie manetką gazu oraz ZDECYDOWANE NIE WYJEŻDŻANIE po soku ze smerfojagód!!! ;)

Odnośnik do komentarza

Panie co za czasy, co za czasy nastały, człowiek robi za zwierzynę łowną, obedrą za skóry, w biały dzień.

Trzeba odstawić "biopaliwa".

Do zobaczenia jutro. Hej!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak chcesz to mogę zaprosić kilka osób aby Ciebie przedmuchały. :Jumpy: Ja tam się nie piszę. A poważnie to nie ma takiej opcji. Nie mają tego w swoich obowiązkach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koleżanki i Kokedzy, ubolewam, ale niestety nie mogę spotkać się z Wami w Ryni :(

Życzę Wam udanego spotkania i szampańskiej zabawy.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Osiągnąłem Radom, siedzę popijam kawkę i czekam na Mordka. Po drodze nieustająca walka z porywistym wiatrem, który mam ciągle z boku. Temperatury 13-14 stopni, tylko nieboskłon coraz bardziej zachmurzony, ale pogoda mnie nie zatrzyma dotrę do Ryni gdzie jak widać praca już wre.

Dzwonił Mordek ma do punktu spotkania 5 km, za chwilę ruszamy już we dwóch.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...