Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III WIOSENNE SPOTKANIE BURGMANII RYNIA AD 2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również, bardzo dziękuję Organizatorom za kolejne Wiosenne Spotkanie, koszulki bezkonkurencyjne :clapping: . Jak zawsze czekałem długo, a za szybko się skończyło, no cóż tak niestety bywa. Pozostały kolejne wspomnienia i oczekiwanie na kolejne spotkanie,

przepraszam :blush: "moją grupę muzealną", że mnie poniosło przy "żelastwie" i "się uruchomiłem" ale niestety lubię takie "zabawki" :rifle: i mi się wyrwało, mam nadzieję, że nie ma mojego zdjęcia w muzeum z podpisem "absolutnie nie wpuszczać" :msn-wink: , bo chciałbym tam jeszcze wrócić.

Dobrze, że kalendarz Burgmanii jest napięty i imprezy są co "chwilka", więc nie trzeba czekać długo na kolejną imprezę. Dobrze było zobaczyć się z Wami po długiej przerwie.

Dzięki i do zobaczenia.

Przepraszam, że tak późno się odezwałem, ale ogarniałem "rewitalizację" skrzyni biegów mojego "moplika" w Hajnówce (nie była jeszcze padnięta, ale ze względu na przebieg -52500- postanowiłem o nią zadbać zanim awaria unieruchomi mnie w trasie) i teraz już mam skuter w Rzeszowie z "nowiutkimi bebechami" w CVT i mniejszym spalaniem :clap: .

Dzięki i do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Zenek a ty pisz co i jak załatwiłeś z awarią

Sprzęcik wylądował wczoraj u Pana Janusza w Krakowie. Diagnoza już jest - zerwany pasek, zatarte łożysko (przyczyna). Reszta "bebechów" w bardzo dobrym stanie.

Miałem ogromne chęci wykazać się i samemu skrzynię wyciągnąć, jednak chwilowo cierpię na brak miejsca w garażu :) A chęć pojeżdżenia i zbliżająca się Burgmania skłoniły mnie do szybszej naprawy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i super... jest długo wyczekiwany materiał do relacji, która niedługo pojawi się na stronie głównej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur prawie wszystko OK, tylko czego te fotki w takich małych rozmiarach i na dodatek nie do ściągnięcia bez logowania.

I jak tu coś pobrać? :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sprawozdanie z III Spotkania Wiosennego Burgmanii sezon 2016 dostępne na stronie głównej -> http://www.burgmania.net :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...