Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III WIOSENNE SPOTKANIE BURGMANII RYNIA AD 2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nowe C650GT do wygrania, tylko w Ryni, tylko w ten weekend!

095fe115167282f5fdaf57bc30333de5.jpg

Odnośnik do komentarza

Nowe C650GT do wygrania, tylko w Ryni, tylko w ten weekend!

095fe115167282f5fdaf57bc30333de5.jpg

skuter trafił do boochosa,kto by się spodziewał, on to ma szczęście, gratuluję... ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie! :) Do Ryni dotarłem o g. 16, dziękuję za miłe jak zwykle powitanie :) Impreza się powoli rozkręca ;) Dotarło wieczorem kilkoro ''chibernatusów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nowe C650GT do wygrania, tylko w Ryni, tylko w ten weekend!

095fe115167282f5fdaf57bc30333de5.jpg

A mówiłem, że będą niespodzianki. :)

Odnośnik do komentarza

Martusia i Ja dziękujemy organizatorom i Wszystkim co pomogli w stworzeniu superrrrr imprezki. Dzięki Wszystkim towarzyszom zabaw MANIEK NA PEWNO

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spotkanie minęło, pozostały już tylko wspomnienia. Ale żeby się całkiem nie zatarły to w ich odświeżeniu pomogą Wam fotki, któe zamieściłem TUTAJ.

Dziękuję Kierownikowi imprezy oraz wszystkim zaangażowanym za świetną organizację a wszystkim za pogaduchy i mile spędzony czas.

APDC3378.JPG

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanie :) Było super. Wielkie brawa dla organizatorów. Powrót miałem z przygodami a właściwie jedną przygodą przez całą drogę. Przygoda nazywała się - ostra biegunka :) Jazda od stacji do stacji :)

P.S. Gratulacje dla Boochosa z powodu wygranego BMW :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki i głębokie ukłony dla Campto i Laury.

Impreza ? pierwsza klasa! Atrakcje mega, z całą pewnością trzeba było włożyć wiele wysiłku przy organizacji .

Jeszcze raz dziękuję.

Mi udało się dojechać bez deszczu (i innych przygód ;) ) , DREK - dzięki za ;) czary, podobnież ten drugi kolega, co jechał też na białym vstromie,100 metrów za mną zmókł cholernie, hehe

(...)

P.S. Gratulacje dla Boochosa z powodu wygranego BMW :)

Prostując tą kwestię, to wygrałem nie BMW, a BMK (B ardzo M odne K lapki), najnowszy model japonek podobnież...

(...) za rok też się melduje ;-)

Czy można prosić, by ten kolega nie był zameldowany w tym samym pokoju, w którym ja będę zameldowany...? ;)

Bo ja też się już piszę na przyszły rok...

Odnośnik do komentarza

Chcę podziękować za super imprezę, atrakcje no i szkolenie tym bardziej, że było to moja pierwsze spotkanie w tym gronie i na pewno nie ostatnie. Wielki szacun i wielkie brawa organizatorom.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My powoli wracamy do rzeczywistości. :) Dziękuję wszystkim za udział i zrobienie FANTASTYCZNEJ atmosfery. No i oczywiście zapraszam za rok.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarliśmy do domu.

Oczywiście bardzo dziękujemy za super spędzony weekend (Ci którzy nie byli nawet nie wiedzą jak wiele tracą :) )

Odnośnik do komentarza

Dziękuje wszystkim za bytowanie na III Wiosennym Spotkaniu.

Sławkowi,Rudej i innym wspomagaczom podziękowania za organizację :clapping:

Ps,Arturas,koszulki miód malina :fireman2:

Odnośnik do komentarza

A ja w domu byłem już o 15.00 cały, zdrowy i suchy, czarne chmury mnie omijały. Dziękuje bardzo organizatorom za super imprezkę, organizacja pierwsza klasa. A wszystkim obecnym dzięki za świetne towarzystwo i zabawę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też (od jakiegoś czasu) już w domu Moni82 była 3 chwile wcześniej :D. Dzięki bardzo organizatorom za super spotkanie fajną zabawę a przede wszystkim za TOR !!! wspaniała sprawa przed sezonem pomysł był strzałem w "10". Pozdrawiam

Ps Moni82 dziękuje Kasi i Markowi za przygarnięcie a ja za wspólne kulanko grupce Śląskiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...