Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III WIOSENNE SPOTKANIE BURGMANII RYNIA AD 2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam , poproszę wersję A, koszulka L . Kasa dzisiaj poleciała . Co do kwaterunku , prosze pokój z mordkiem nr. 37 na liście , osobne łóżka .

Odnośnik do komentarza

i oczywiście my też!@!!

Gruby59 - wersja A "wiosna pełną gębą" - koszulka męska XXXXXXXXXL !

zaba - wersja jw. - koszulka damska XXXXXXXXL !

Hurrra!!!

Odnośnik do komentarza

W związku z faktem odnotowania naszej skromnej wpłaty prosimy o penthause z widokiem na Ocean... buteleczka schłodzonego białego winka nie zaszkodzi, tak na początek :laughing:

Z góry dziękujemy za przychylne rozpatrzenie naszej prośby

Dorota + Alfi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję, że teraz bez błędów.

@ALFI - penthausów nie mam, ale zrobiłem rekonesans i są bardzo ładne PET hausy ;).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiosna pełną gębą bez Artixa to co to za wiosna :) poproszę o budynek główny z ciepłą wodą :)

a z mojej strony dam rabionowi w łapę żeby temperatura powietrza dopisała bo imprezy to wywalona kasa w błoto i tak będzie gorąco

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jako, że zwiedzamy w 2 grupach ( przed - i po – obiedzie) w tak zwanym międzyczasie będzie dla niezwiedzających niespodzianka.

Obiad przewidziany około 14.00

Sławek, a mógłbyś - nie zdradzając niespodzianki - wyjaśnić dokładniej, jak to ma być? Gdzie obiad (w Ośrodku, czy gdzieś "na mieście")? Grupy wyjeżdżają razem, czy osobno?

Są tacy, co już widzieli Muzeum Powstania (nawet nie raz). Pytam w celu przemyślenia możliwości alternatywnego spędzenia sobotniego dnia przez niezainteresowanych Muzeum. A może jakaś tańsza opcja dla niezainteresowanych?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Listę uaktualniłem.

Jacek - obiad będzie najprawdopodobniej w Rynii. Tak, wyjeżdżamy na 2 grupy. Nie, nie przewiduję więcej opcji. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od nas też przelew dziś poszedł.

Pozycje na liście 40-42 poprosimy o pokój w głównym budynku, najchętniej ten sam co ostatnio.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie na listę:

Agata - wersja A " wiosna pełną gębą" - koszulka damska M /chciałem napisać Agatka, ale chce, żeby było Agata, nic nie poradzę :) /

Jack - wersja A " wiosna pełną gębą" - koszulka męska XXL

Kasa wkrótce, może jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uff, wprawdzie trochę późno ale jak to się mówi lepiej późno niż ..później. ;) Lista zaktualizowana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...