Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Przybywajcie dzisiaj ważna rzecz do omówienia.

Panie Prezesie ...

Mam nadzieję że jak omówicie to zapodacie info na forum ... :notworthy:

.

A z innej beczki ... było dzisiaj jeżdżone ... :)

pano1%25252012.11.2015.jpg

PB120079.jpg

PB120057.jpg

PB120041.jpg

PB120026.jpg

PB120015.jpg

PB120025.jpg

PB120089.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No, to czwartkowy spocik mam za sobą. Pogoda po prostu super !!! Idealne warunki (jak na listopad oczywiście).

2015-11-12%2018.40.10.jpg

Krzysiek myślę że zostaniesz fotografem Szczecin GZ, zawsze miło zobaczyć się na zdjęciu - dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przeglądarka nie skaluje u Ciebie zdjęcia? Ja je widzę w takim samym formacie, jak Elvisa, dopiero po kliknięciu w nie są większe. Dla mnie fotki Elvisa są zbyt małe :(. Po kliknięciu w nie mają tę samą wielkość, co przed.

Odnośnik do komentarza

KriSSo ...

Nie chcę pouczać ale ... posłuchaj Rzela to po 1 ... poczytaj o zasadach wrzucania fotek na forum, to po 2 ...

A mianowicie ...

Jeżeli do miejsca gdzie przechowujesz fotki wrzucisz je w oryginalnym rozmiarze (dużym), to w momencie gdy linkujesz je do postu to wyświetli się w rozmiarze +/- 800x600 (takie są ustawienia edytora tekstu na forum) ale gdy na nie klikniesz, to otworzy się w nowym oknie w rozmiarze oryginalnym (i tu jest właśnie ta ich ciężkość) ... pomyśl, gdybym wrzucił panoramkę w oryginalnym rozmiarze (tak około 25000x 4000 pikseli) to ile by ona ważyła?

Jeśli idzie o jakość ... to widzę że Twoje są ziarniste ale to zapewne efekt robienia fotek wieczorową porą i w dodatku młynkiem do kawy ... :)

Zerknij na fotkę niżej ... kliknij na nią i zobacz jak się wyświetla ... powiększa się .. .. .. i to jest już za duży rozmiar ...

PB1200222.jpg

KriSSo ... gratki z okazji nomonacji na nadwornego fografa GZ ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli do miejsca gdzie przechowujesz fotki wrzucisz je w oryginalnym rozmiarze (dużym), to w momencie gdy linkujesz je do postu to wyświetli się w rozmiarze +/- 800x600 (takie są ustawienia edytora tekstu na forum)

No i chwała Bogu, tak właśnie ma być.

ale gdy na nie klikniesz, to otworzy się w nowym oknie w rozmiarze oryginalnym (i tu jest właśnie ta ich ciężkość) ...

Zgadza się, również tak ma być. Masz wtedy większe foto. Jaki byłby sens klikać w te 800/600 załączone w poście, skoro po otwarciu w nowym oknie nadal masz 800/600? Lipa

Jeśli idzie o jakość ... to widzę że Twoje są ziarniste ale to zapewne efekt robienia fotek wieczorową porą i w dodatku młynkiem do kawy ... :)

Jasne, robione wieczorem, w dodatku telefonem i robi się kaszanka, to fakt.

Zerknij na fotkę niżej ... kliknij na nią i zobacz jak się wyświetla ... powiększa się .. .. .. i to jest już za duży rozmiar ...

Dla mnie dobry, a nawet wciąż za mały, ja bym jeszcze większe zapodał na Twoim miejscu, ale może to kwestia rozdzielczości, z której się korzysta. Zapomniałem, że niektórzy z pewnością korzystają z mniejszej i może faktycznie robić się problem. W takim razie przyjmuję uwagi i będę zmniejszał. W końcu ma to być przyjemność, a nie udręka. Jaka Wam pasuje? 800/600? 1280/960?

KriSSo ... gratki z okazji nomonacji na nadwornego fografa GZ ... :)

A dzięki, zawsze o tym marzyłem ;).

Odnośnik do komentarza

Spoko KriSSo ... nie chodziło mi o pouczanie bo widzę że wiesz o co kaman ...

... a Rzelowi chodziło raczej o jakość fotki ... bo fatycznie, ziarno ...

.

Jeśli idzie o rozdzielczość fotek to do oglądania dobra jest prawie każda ... wiadomo, im większa tym więcej szczegółów ... jeśli idzie o robienie fotek ... wykorzystuję maxymalnie dużą rozdzielczość ... :)

Odnośnik do komentarza

Wasze popisy fotograficzne utrudniają przeglądanie forum np. na telefonie.

Przy przeglądaniu forum w telefonie fotki Krissa już się nie wyświetlają z racji wagi, na PC jest dobrze. Przy okazji trochę aparat Krissa przekłamuje kolory: Bilety ma złotą Hondę, a Burgman Kunisza jest perłowy, ale to zapewne wina oświetlenia.

Jeździmy dzisiaj? Warto by obejrzeć namioty Westiwalu.

Mam nowe opony i nie zawaham się ich użyć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzelu, najważniejsze, że na PC jest dobrze - to jest główny cel. Natomiast przeglądanie forum w telefonie ma w zasadzie sens tylko za pomocą Tapatalk - poczytaj. Wszystko jest idealnie wyraźne, zdjęcia właściwie wyświetlane, a program całkowicie darmowy i nic się nie rozjeżdża. Mogę pomóc przy najbliższej okazji w instalacji i konfiguracji programu. Skończą się Twoje męki. Jeśli chodzi o przekłamanie kolorów, to faktycznie - niedoświetlone zdjęcia nocne, zrobione telefonem wychodzą słabo, przyznaję. Zatem nie będę więcej takich fot zamieszczał.

Odnośnik do komentarza

Foty zamieszczaj jakie chcesz, ale waga zdjęcia utrudnia życie przeglądarkom mobilnym.

A mojemu Windows Mobile 6.5 już nic nie pomoże :)

Ubieram się i idę do garażu. Oczekuję propozycji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj upodlenie części z nas sięgnęło rynsztoka... Picie alkoholu przed południem...

e23a106bae622e57843d2bc57894d898.jpg

Okazuje się, że Yamaha produkuje fajne skutery, bo da się na nich kieliszek postawić. A nawet szklaneczkę.

74a40df53e9affafb628606c4648ea4c.jpg

Ale było baaaardzo miło.

13ecabaa7d718df8e952f7b04ef87612.jpg

622a2328805c3f48e49998c536d37766.jpg

8680b946823b326e880cd5789f0a74a5.jpg

b91e66f717cffd271c9f25dd53be297d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Winem??? U nas to kultura, a we Francji norma... Czyżby uroczyste odstawienie sprzętów w sen zimowy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...