Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Postanowiłem was złapać i dojechałem do Świnoujścia. Wróciłem przed 22 więc stopni było tylko 5 do 7.Wycieczka też się udała tyle że was nie znalazłem niestety. Zazdroszczą zatem bo akurat lubię jeździć z w grupie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widziałem dziś Robssona i Romano, jak wracali z NRD (na grunwaldzkiej Was mijałem 4oo), ale około 19.35 na mieście zauważyłem kogoś na (chyba ) Hondzie SW w klubowej kamizelce... Pojechałem za nim, jednak z marszu wjechał na prom, który zaraz odpływał... Przyznać się, kto to był :P

EDIT: Melmacie, a to ciebie więc widziałem !! Zobacz, pisaliśmy niemal jednocześnie. Nie zamarzłeś po drodze?

Odnośnik do komentarza
Postanowiłem was złapać i dojechałem do Świnoujścia. Wróciłem przed 22 więc stopni było tylko 5 do 7.Wycieczka też się udała tyle że was nie znalazłem niestety. Zazdroszczą zatem bo akurat lubię jeździć z w grupie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

b5b718ee350cff92ac5674dc2da247a3.jpg95163c591b1ed6b9cf97936a00f77b41.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Szkoda ... to jak krowa w owies wejdzie ...

Nie przesdzajmy ...

A w ogóle to szkoda że nie pojechaliście na wschód ...

Na wschód, to niektórzy z nas planują wyjazd za rok lub dwa...

A w przyszłym roku, to planowana jest wycieczka na południe...

A tak na serio, to żałuj Elvis, że nie przyjechałeś, bo naprawdę była super przejażdżka na zakończenie sezonu i to w doborowym towarzystwie.

A z tym wiatrem, to nie przesadzajmy, wcale tak nie wiało, a te lekkie podmuchy były dość ciepłe.

Postanowiłem was złapać i dojechałem do Świnoujścia. Wróciłem przed 22 więc stopni było tylko 5 do 7.Wycieczka też się udała tyle że was nie znalazłem niestety. Zazdroszczą zatem bo akurat lubię jeździć z w grupie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Maciek, informowaliśmy Cię z dużym wyprzedzeniem i na kilka sposobów... Do samego końca liczyliśmy, że pojedziesz z nami i byliśmy rozczarowani Twoją nieobecnością na miejscu zbiórki... Wielka szkoda, że nie udało Ci się z nami wybrać na tę przejażdżkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

I ja dziękuję wszystkim za miłą wycieczkę.

Mam jedynie wrażenie, że na sezon jesienno-zimowy ArtCho powinien włożyć te dwie rolki z powrotem do wariatora.

W drodze powrotnej dałem się namówić pewnemu maximaniakowi na kilkukrotne wyścigi ze startu do setki, co zaowocowało wydmuchaniem uszczelki spod szyby :) stąd mój późniejszy postój.

Po obiadokolacji poczułem jednak pewien niedosyt i postanowiłem dokręcić jeszcze kilkanaście kilometrów po mieście:

Nowe serce kultury Szczecina - "rzeźba "Fryga" za 200 000 złotych

jag.jpg

Różanka niestety była zamknięta

rozanka.jpg

zdjęcia wykonane kuchenką gazową :)

Odnośnik do komentarza

Zła wiadomość jest taka ani w Wyrwa Serwis, ani w HTL ani w żadnym z odwiedzanych dziś punktów wymiany opon NIE WYWAŻAJĄ kół do skuterów, tłumacząc to brakiem odpowiednich tulejek.

Dobra wiadomość jest taka, że dzięki talentom i pracowitości dwu uzdolnionych Maćków : Melmacie i Mechanika mam nowe opony założone.

Mogę spokojnie rozpocząć sezon zimowy :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U Wojtka w firmie Adam ma wyważarkę. Mogłeś zawieźć mu zdemontowane koła, nawet ze zmienionymi już oponami tylko do wyważenia. Teraz jeździsz bez wyważenia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zła wiadomość jest taka ani w Wyrwa Serwis, ani w HTL ani w żadnym z odwiedzanych dziś punktów wymiany opon NIE WYWAŻAJĄ kół do skuterów, tłumacząc to brakiem odpowiednich tulejek.

Dobra wiadomość jest taka, że dzięki talentom i pracowitości dwu uzdolnionych Maćków : Melmacie i Mechanika mam nowe opony założone.

Mogę spokojnie rozpocząć sezon zimowy :)

A to dziwne... U Wyrwy wyważałem tył do SW-T.

Odnośnik do komentarza

Arturze, U Wyrwy widziałeś proces wyważania, czy tylko zapłaciłeś?

A u Wojtka w Hondzie jest wyważarka, ale do godz. 16-tej.

Na szczęście urokiem osobistym, perswazją, przekupstwem i przedstawieniem się w roli ofiary zawistnego losu udało mi się nakłonić Maćka Mechanika do wyważenia kół na posiadanej przez niego wyważarce ręcznej.

Odnośnik do komentarza

Arturze, U Wyrwy widziałeś proces wyważania, czy tylko zapłaciłeś?

A u Wojtka w Hondzie jest wyważarka, ale do godz. 16-tej.

Na szczęście urokiem osobistym, perswazją, przekupstwem i przedstawieniem się w roli ofiary zawistnego losu udało mi się nakłonić Maćka Mechanika do wyważenia kół na posiadanej przez niego wyważarce ręcznej.

najwarzniejsze ze jest ok

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturze, U Wyrwy widziałeś proces wyważania, czy tylko zapłaciłeś?

A u Wojtka w Hondzie jest wyważarka, ale do godz. 16-tej.

Na szczęście urokiem osobistym, perswazją, przekupstwem i przedstawieniem się w roli ofiary zawistnego losu udało mi się nakłonić Maćka Mechanika do wyważenia kół na posiadanej przez niego wyważarce ręcznej.

Melmacie zdjął koło, zawieźliśmy do Wyrwy i obserwowaliśmy proces wyważania. Była tam chyba specjalna maszyna do kół motocyklowych, ale dodatkowo zakładali jeszcze "takie cóś" z dodatkowymi elementami:

2_motor.jpg

Odnośnik do komentarza

No to już tego nie robią i niech spadają na drzewo.

Gdyby od razu powiedzieli że nie wyważają, to pojechalibyśmy gdzie indziej, a tak skasowali 32 zł za wymianę opony bez wyważania.

Przynajmniej teraz wiem jak wygląda zirytowany Melmacie. Dobrze że nie byliśmy na morzu :)

Odnośnik do komentarza

Ja w Policach koło Lidla wymieniałem oponę wraz z wyważaniam, pisałem o tym wcześniej, najtaniej, najszybciej, bezproblemowo, pojechałem skutem, koło zostało zdjęte, opona wymieniona, wyważona, koło ponownie zamontowane i wszystko możesz sobie widzieć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja w Policach koło Lidla wymieniałem oponę wraz z wyważaniam, pisałem o tym wcześniej, najtaniej, najszybciej, bezproblemowo, pojechałem skutem, koło zostało zdjęte, opona wymieniona, wyważona, koło ponownie zamontowane i wszystko możesz sobie widzieć.

Jaki był koszt całej tej operacji, włącznie ze zdjęciem i zamontowaniem koła z powrotem?

Odnośnik do komentarza
No to już tego nie robią i niech spadają na drzewo.

Gdyby od razu powiedzieli że nie wyważają, to pojechalibyśmy gdzie indziej, a tak skasowali 32 zł za wymianę opony bez wyważania.

Przynajmniej teraz wiem jak wygląda zirytowany Melmacie. Dobrze że nie byliśmy na morzu :)

Oj tam, oj tam zirytowany ;-).. Może trochę facetem co wypychal cie z drogi. U wyrwy ledwo chodzili po długim dniu. Sam widziałeś że boss nie naciskal na pracownika i należało to uszanować. Tam jest blisko i zawsze sprawnie to robili, często omijając kolejkę jak było koło od moto. Być może zmienili wyważarke i nie mieli stożków do nowej bo akurat stała tam jakaś dołączona przy drzwiach. Oczywiście mogli powiedzieć bo byli pytani wielokrotnie. Będę w pobliżu to pogadam z bossem aby to załatwił bo to dość dogodna lokalizacja. Jeśli nie to mamy trzy inne warsztaty conajmniej. Wydaje się że proponowana przez Burgifana jest najkorzystniejszą.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...