Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ... spoko ... każdy tworzy sobie sektę według własnych potrzeb ...

A pająki faktycznie ... rosną w siłę ... :)

.

I jeszcze coś ...

Jakieś 30 minut temu wróciłem z polatanki ...

Poza miastem mgła że konia dusi ... warunki do jazdy prawie żadne ...

W mieście lepiej ale dużo puszek ... zwłaszcza w okolicy cmentarzy ...

Temperatura OK ... 8OC ... doooopy nie urywa ale nie zmarzłem ... :)

PB020021.jpg

miasto.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Kot, ja sam byłem wtedy pod ogromnym wrażeniem Pająka, tym bardziej, że tydzień wcześniej sprzedałem Burgmana dla Rzelu ;)

Pamiętam ten potężny bagażnik! W moim Burgmanie wchodziły na styk 2 duże kaski, a u Ciebie to nie było nic nadzwyczajnego :) I te potężne koła, bajka!

Hmm mimo, że od tamtego czasu minęło u mnie 3 motocykle, to jednak do maxi mam duży sentyment :)

Odnośnik do komentarza

Podziekowania

Witajcie !

Jestem czytelnikiem tego forum i posiadaczem Spidermaxa. Ze względu na moje małe doświadczenie

nie czułem się w tym roku na siłach aby z Wami pojeździć. Jednak na codzień korzystam z Waszej wiedzy technicznej

jak i waszych opowieści o wyjazdach, którym wam zazdroszcze. Przy okazji chciałbym wam za to podziękować.Szczególnie podziękowania kieruje do Bobasa i użytkownika KOT45 ,za wszystkie udzielone odpowiedzi na moje pytania oraz za pomoc w wyborze odpowiednich części.

Swojego maxi kupiłem zainspirowany opisem Bobasa i jestem z tego bardzo zadowolony.Wszystko się zgadza z opisem :)

Jest to prawdopodobnie najlepszy skuter na świecie :)a tym sezonie spędziliśmy razem 5tyś. km. bezawaryjnej jazdy

Mam nadzieję poznać was na zlocie w przyszłym roku.

Pozdrawiam

Tolek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Tolek :)

No masz rację Spidermax jest najlepszym skuterem na świecie "zaraz po burgmanie 400" :clapping:

Do zobaczyska na Zlocie :)

Odnośnik do komentarza

... Spidermax jest najlepszym skuterem na świecie "zaraz po burgmanie 400" :clapping: ...

No ... widzę że wreszcie dojrzałeś ... i właściwie stwierdzasz fakty ... i w ogóle, wiesz o co kaman ...

Czyli moje i burgifana pitolenie na marne nie poszło ... :msn-wink: ... :laughing: :laughing: :laughing: ...

Aha, są jeszcze Integry, właśnie tuż za burgmanami 400 (ale tylko 750, Integra 700 to nie skuter) ... no i właśnie później są te super fajne pająki - spidermaxy ... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aha, są jeszcze Integry, właśnie tuż za burgmanami 400 (ale tylko 750, Integra 700 to nie skuter) ... no i właśnie później są te super fajne pająki - spidermaxy ... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Nie, no kurdę. A Tmax? :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romek dzięki za mega przygodę off roadową ;) niezapomniane przeżycia, fajne widoki na Starą Świnę. Jazda w "mleku" też nieziemska ;)

Odnośnik do komentarza

Warszawa pozdrawia zachodniopomorską sektę Pająków. Nie jestem z zachodniopomorskiego ale mój Spidermax trochę tam jeździł (od stycznia wrócił do stolicy). Szczególnie gorąco pozdrawiam kolegę KOT45, który niemało przycyznił się do tego, że jeżdżę Spidermaxem. Dajcie znać jak powstanie ogólnopolska sekta spidermanów ponieważ po przejechaniu Spidermaxem 6 kkm w tym sezonie mogę śmiało powiedzieć że razem z żoną jesteśmy piewcami i gorliwymi wyznawcami jego wysokości Spidermaxa :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych forumowiczów. Zbudowałem drewutnię która po skończeniu okazała się zbyt ciężka żebym ją sam wstawił na miejsce. Jaka jest realna szansa na pomoc w przetawieniu jej ok 2 m obok ? Myślę że w 4 osoby się ją spokojnie dygnie. Pomyślałem że można od razu małe ognisko odpalić po ciemku w ramach czwartkowego spotu. Jeśli nie, nie ma problemu, nie było tematu. To jest ta sama którą wstawiłem na FB. Pozdrawiam !

CAM01028j_srnrsph.jpg

Odnośnik do komentarza

Warszawa pozdrawia zachodniopomorską sektę Pająków. Nie jestem z zachodniopomorskiego ale mój Spidermax trochę tam jeździł (od stycznia wrócił do stolicy). Szczególnie gorąco pozdrawiam kolegę KOT45, który niemało przycyznił się do tego, że jeżdżę Spidermaxem. Dajcie znać jak powstanie ogólnopolska sekta spidermanów ponieważ po przejechaniu Spidermaxem 6 kkm w tym sezonie mogę śmiało powiedzieć że razem z żoną jesteśmy piewcami i gorliwymi wyznawcami jego wysokości Spidermaxa :clapping:

Podoba mi się podejście kolegi :clapping: Ogólnopolska jak to ładnie brzmi.

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych forumowiczów. Zbudowałem drewutnię która po skończeniu okazała się zbyt ciężka żebym ją sam wstawił na miejsce. Jaka jest realna szansa na pomoc w przetawieniu jej ok 2 m obok ? Myślę że w 4 osoby się ją spokojnie dygnie. Pomyślałem że można od razu małe ognisko odpalić po ciemku w ramach czwartkowego spotu. Jeśli nie, nie ma problemu, nie było tematu. To jest ta sama którą wstawiłem na FB. Pozdrawiam !

CAM01028j_srnrsph.jpg

jestem otwarty na pomoc daj znać kiedy i o której zawsze podjadę no pół godzinki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam szanownych forumowiczów. Zbudowałem drewutnię która po skończeniu okazała się zbyt ciężka żebym ją sam wstawił na miejsce. Jaka jest realna szansa na pomoc w przetawieniu jej ok 2 m obok ? Myślę że w 4 osoby się ją spokojnie dygnie. Pomyślałem że można od razu małe ognisko odpalić po ciemku w ramach czwartkowego spotu. Jeśli nie, nie ma problemu, nie było tematu. To jest ta sama którą wstawiłem na FB. Pozdrawiam !

CAM01028j_srnrsph.jpg

Myślę że w czwartek jest dobry termin, bez względu na pogodę przyjadę pod Pleciugę na 200 lub 400. Chętnie przyjadę ci pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...