Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Koledzy,

myślę że trzeba odpowiedzieć na apel i zaproszenie burgifana i dzisiejszy, czwartkowy spot zorganizować u Niego w postaci ogniska.

Więc proponuję zaopatrzyć się w kiełbaski, pieczywo i coś do picia oraz nie zapomnieć o ciepłej odzieży.

Czyli standardowo o godz. 18.00 spotkanie pod Pleciugą i przejazd 2oo lub 4oo bezpośrednio do Tanowa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Serdeczne !

W takim razie idę rozpalić ogień !

Ok, jestem gotowy. Kupiłem paczkę kiełbasy, 2 picia, 2 chleby, musztardę, jednorazowe talerzyki płaskie i głębokie, łyżki, widelce, noże. Zadbałem o światło, może zdążę odpalić jeszcze jakąś muzyczkę :) Zabierzcie humory, jak mi się uda to będę na 2o pod Pleciugą na 18 żeby się z Wami karnąć :D

CAM01040j_srnwhax.jpg

CAM01037j_srnwhar.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałem podjechać na 2oo pod pleciugę, ale skoro Artur i Piotrek będziecie 4oo, to poczekam w domu, bo głupio by było jak byście się zjawili, a mnie nie będzie. Jak coś to jestem, możecie się zjeżdżać.

Odnośnik do komentarza

Zajefajne spotkanie ,wspaniała atmosfera,rewlacyjna zupka Piotrka no i oczywiście ognicho i kielbachy,Maciek dzięki za wspaniałe ognicho i zaproszenie na spot do Ciebie,niestety nie zrobiłem żadnej fotki :-)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Impreza super, zresztą jak zawsze. Faktycznie MelMaciek zaszalał - ten jego motokoc niewątpliwie zrobi furorę zwłaszcza, że jest montowany do ciała, a nie tradycyjnie - do skuta :laughing:

2015-11-05%2021.44.34.jpg

2015-11-05%2021.44.52.jpg

2015-11-05%2020.13.35.jpg

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za miłe spotkanie, frekwencja całkiem niezła jak na tą porę roku, jak zwykle humory dopisały, szczególne podziękowania każdemu z osobna za przeniesienie drewutni, na Was można zawsze liuczyć, a to jest kolejny argument za co można kochać społeczeństwo Burgmanii :) Szkoda że zbliża się zima, ale jestem przekonany że już wkrótce znowu rozpalimy ogień :D

Odnośnik do komentarza

KriSSo dzięki za przypomnienie o spotkaniu u Maćka, bo ominęła by mnie taakka miła impreza w tak miłym towarzystwie, ja byłem ostatnio nie-mobilny przez awarię swego komputra, jeszcze raz dzięki wszystkim no oczywiście na pierwszym miejscu podziękowania gospodarzom :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wydaje się, że jutro może nie padać i być bardzo ciepło, nawet 15*C. Proponuję zatem wykorzystać prawdopodobnie ostatnie dwa dni pogody i pojechać na przejażdżkę ;)

Zrzut%20ekranu%202015-11-06%20o%2018.40.08.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...