Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My z Sekty widzimy i rejestrujemy wszystko na tamat Tmaxa ;) ...

Jakby co, to macie wsparcie z zachodniopomorskiej jawnej sekty Malaguta. Nie będzie Burgman pluł nam w twarz!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    34

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    22

  • bilety

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Tak, tak... widzimy a akta już się tworzą :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czuję ucisk na mniejszość narodową :P Tmax to ładny motocykl, a Burek wśród skuterów jest niezrównany :clapping: :clapping: :clapping: Król jest jeden, a po nim tylko MaxSym 600i ABS :P

Odnośnik do komentarza

Król jest jeden ....

Jak nie jak tak, jasne że tak ...

Padre Vicedirrectore też.

A kto to jest ten tajemniczy Vicedirrectore? Jakoś nie łapię ... a wolałbym mieć pewność ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A kto to jest ten tajemniczy Vicedirrectore? Jakoś nie łapię ... a wolałbym mieć pewność ...

Oj, Elvis, widzę, że dużo się jeszcze musisz nauczyć... :)

Powiem Ci jak się spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Oj, Elvis, widzę, że dużo się jeszcze musisz nauczyć... :)

Tu nie chodzi o to ile jeszcze muszę się nauczyć ... chodzi o coś innego ...

Logika każe mi domyślać się że vickiem tytułuje się ten, co na liście klubowiczów zajmuje drugie miejsce (skoro szefem jest klubowicz z miejsca pierwszego) ...

Dziwnym też jest, że nigdzie nie mogłem znaleźć nic na temat szefostwa klubu ... tak jakby to było tajne ... zresztą, wiele rzeczy na forum jest tajnych ...

Dlatego też zapytałem ... ale skoro na ogólnym nie możesz odpowiedzieć to ... to jest w tym coś dziwnego ... no chyba że myślisz inaczej ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cholerka, mam dylemat w temacie skutera listopada...

Bardzo podoba mi się zdjęcie Romka, ale na drugim i trzecim zdjęciu KriSSo jest mój piękny Malagut... Co wybrać? Czy iść za głosem serca, czy iść za głosem rozsądku?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moim zdaniem zabawa ma polegać na tym, by wybrać jak najlepsze/najładniejsze zdjęcie. Po co mam zatem wstawiać, jeśli ktoś nie będzie na mnie głosował, bo nie lubi Tmaxa, chociaż zrobiłem super foto, albo zagłosuje na inne, gdyż na innym będzie jego skuter? :). Nie ma sensu. Głosujmy za zdjęciem lepszym lub tym, które nam się bardziej podoba. Arturze, fotek Malaguta masz mnóstwo i ZROBIMY jeszcze wspólnie wiele, zagłosuj zatem na foto, które jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo, przecież się wygłupiam.

A tak serio, to Twoje taż mi się podobają. W ogóle mam wrażenie, że w tym miesiącu jest wiele ciekawie skomponowanych zdjęć.

A z innej beczki: Waldek, kolekcja autorska perfum? Jak Gabriela Sabbattini? ;)

c813d3923800c90e2ada9941755c8a53.jpg

Odnośnik do komentarza

Koleżanki i Koledzy- uprzejmie informuję, że po dzisiejszym powrocie spóżnionym pociągiem do domu przejrzałem cały wątek na priv dotyczący wigilii, zapoznałem się z propozycjami, argumentami etc i wydaje mi się, iż Wasze oczekiwania są mi znane, zarówno cenowe, miejscowe konsumpcyjne etc. Cały priv leci zatem do kosza (archiwum) zaś ja biorąc na siebie trud i odium ewentualnej Waszej niechęci do wyboru, w czwartek przedstawię szczegóły miejscówki wigilijnej. Pozdrawiam bardzo ciepło, zapewniam, że kocham Was wszystkich bez wyjątku i proszę o bezwzględny brak komentowania na wątku naszym ogólnym. Dla informacji założę jednopostowy osobny temat, w którym zamieszczę listę, lokal, dostępne menu, adres, mapkę, które będę na bieżąco uzupełniał. Wszystkie uzupełnienia, zmiany etc proszę na mojego priva, telefonicznie mailowo i tam też proszę mi wymyślać, jeżeli ktokolwiek ma taką ochotę

Odnośnik do komentarza

Nareszcie, Piotrze, bez Ciebie mieliśmy tu istny armagedon. Ja po przeczytaniu tematu zacząłem nawet zastanawiać się nad rezygnacją z udziału w tym uroczystym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak mawiał Pawlak: zagrzęźli my i czort karty rozdaje! :D

Zdecydowanie brakuje nam spotkań osobistych i jazdy, a brak ucisku na d...pę od siodełek naszych skuterów powoduje rozluźnienie mięśni mózgu i piszemy głupoty ;) To taka pseudomedyczna diagnoza.

Byle do wiosny!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chopaki, został mi Nolan N44 z N-Com B5 (biały rozmiar M). Nie chcecie? Oddam za 800 i po sprawie, bo mi miejsce na półce zajmuje :).

Odnośnik do komentarza

Chopaki, został mi Nolan N44 z N-Com B5 (biały rozmiar M). Nie chcecie? Oddam za 800 i po sprawie, bo mi miejsce na półce zajmuje :).

potrzebowałbym rozmiar S ale wez go jutro na spot to przymierze

Odnośnik do komentarza

Z tego co jeszcze pamiętam, to N44 ma tylko dwa rozmiary skorupy, tylko nie wiem czy to było XXS-M i L-XXL... Bo jeśli tak, to nowe wnętrze do Nolana, to koszt ok. 100 zł i mamy w sumie nowy kask :msn-wink: Ja tak zrobiłem z moim poprzednim Shoei.

Edit: Tutaj przykład, http://akcesoriamoto...-xxs-xxxl.html#

Tylko cena wysoka. Dystrybutorem na Polskę jest Polonia Cup, oni powinni mieć niższe ceny :chair:

Edit 2: Wymiary skorup to XXS-L oraz XXL-XXL, więc S i M mają ten sam rozmiar na zewnątrz, różnią się tylko rozmiarem wyściółki http://www.nolan.com.pl/oferta/nolan/2-n/46-n44

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roger, nie wspólne zakupy, tylko Mikołaj przyszedł do nas w tym roku trochę szybciej ;)

Jak mawiał Pawlak: zagrzęźli my i czort karty rozdaje! :D

Zdecydowanie brakuje nam spotkań osobistych i jazdy, a brak ucisku na d...pę od siodełek naszych skuterów powoduje rozluźnienie mięśni mózgu i piszemy głupoty ;) To taka pseudomedyczna diagnoza.

Byle do wiosny!

Artur ma chyba rację, skończony sezon, brak skuterów, brak jazdy, brak regularnych spotkań z burgmanijnymi braćmi, aura za oknem, wszystko to składa się na nasz stan emocjonalny i wisielcze nastroje. Na szczęście coraz bliżej wiosny a święta to czas pokoju i podniosłych nastrojów, więc wszystko wróci do normy. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...