Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka jesiennie - sezon 2015


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witajcie

060104_emA19_prv.gif

Sezon w tym roku nas rozpieszcza ale kto powiedział, że w październiku mamy "hamować"? grin.gif

Pamiętacie o naszych stałych wypadach scooter.gif do Roztoki? hi5-smiley.gif

PA197913.JPG

PA197948.JPG

IMG_3078.JPG

Jestem właśnie po rozmowie z właścicielem terenu Wiewiórem ;) więc...W związku z zapowiadaną xtra pogodą na sobotę oraz temperaturą rzędu 20 stC proponuję spotkanie i wspólny wyjazd do Roztoki na ognisko z kiełbaską usmażoną własnoręcznie whistling.gif

Miejsce docelowe wydarzenia - dobrze znane stałym bywalcom. Dla przypomnienia: >Park Kampinoski Roztoka, miejsce spędu<

Zebranie grupy wyjazdowej do Roztoki:

Najbliższa sobota (3 październik), Caffe 66 (ul. Prymasa Tysiąclecia 74 - Klik-mapa ), godzina 12:00. Po jakiś 20 minutach wyruszymy wspólnie w kierunku Parku Kampinoskiego. Po drodze będziemy stawać w położonym przy drodze supermarkecie celem zakupu giętej, jakiegoś ogóra i kto co sobie wymyśli :eat:.

Ok. 13:20 powinniśmy być na miejscu gdzie w otoczeniu sympatycznych leśno- strumykowych widoków czekać na nas będzie miejsce z zadaszeniem, suche drewno oraz kijki do kiełbasek. Parking mamy wynegocjowany all inclusive, więc na wjeździe (w razie konieczności) podajemy info, że jesteśmy z Burgmanii i mamy zarezerwowany teren.

Symboliczna opłata za ognisko, jak co roku, będzie zbierana na miejscu.

Na polance ustawiamy się scooter.gif w okręgu celem właściwej prezencji i ładnych ujęć foto :msn-wink:

Nie muszę chyba pisać, że Zapraszamy serdecznie Brać Skuterową ze wszystkich regionów Polski :notworthy: W tak ładny październik szkoda nie przewietrzyć sprzętów evilgrin0039.gif

Więc....... do zobaczenia w sobotę... grouphugg.gif

PS. Archiwum Burgmania w Roztoce: Roztoka gościnnie 2005

Roztoka archiwum 2006 , Roztoka archiwum 2007 , Roztoka 2008, Roztoka 2010, Roztoka 2011, Roztoka 2012, Roztoka 2014 Jesiennie

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem tylko czy brać jakieś marynaty ?

Nawet nie pytaj ---- Pewnie że brać :)

Kiełbaski kiełbaskami a i tak zawsze w Roztoce finalnie robi się piknik smaków ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacuś a gruszeczki bedą :question: że nie wspomnę o papryczkach :chef:

Pozdrawiam.

Ups.zapomniałem wspomnieć o grzybkach.

To cosik pomyślimy :eat:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie wiem tylko czy brać jakieś marynaty ?

Może grzybki z Mierzei? Albo lepiej - nalewkę na bazie portra. Mniam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeeeeestem, choć bym miał przybiec ! Albo nie, przyjadę lepiej SW-T. Nareszcie, po kilku latach uda mi się być w Roztoce !!! Wezmę pewnie jakiś zamiennik dla giętej/gibkiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez jestem :) jakże by inaczej. I jeszcze taaka pogoda. Chiba też do spizarki zajrzę, co by smaka dodać.

Ciekawe czy tak jak w zeszlym roku zasili nas ekipa z innego wojewodztwa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...