Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka 2007 w najbliższ? sobote


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ci, którzy jeszcze nie jeĽdzicie !wchair !!! Wyjrzyjcie przez okno !!! :P

Pamiętacie nasze ogniska na pocz?tek sezonu w Roztoce :P ?

Roztoka 2006

Foto galery by Ssylwia z Roztoki 2006

IMG_0010%20(3).JPG

IMG_3267.JPG

Resize%20of%20DSCN6142.JPG

IMG_3249.JPG

Najbliższa sobota zapowiada się taka jak dzi? w mazowieckim... czyli słoneczna i ciepła (ok. 15 st) :P .

Jak co roku trzeba by rozprostować grupowo ko?ci i odwiedzić Roztoke z kiełb? pod siedzeniem :P

Wstępnie zarezerwowałem dla nas drewno i miejsce na ognisko w Barze Wiewiórka. Koszt najprawdopodobniej taki sam jak w zeszłym roku czyli 100 PLN za grupe.

To co? Wyjazd łapiemy się w najbliższ? sobotę pod Starym Młynem o 12 ej i atakujemy Roztoke? :P

Jacy? chętni? :o

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Artix

    5

  • jagroski

    5

  • dacja

    4

  • Administrator

No ba, ja chetny jak zwykle, ale kurcze dzis jest sroda, a ja musze zmienic olej, ubezpieczyc, zrobic badanie techniczne i na to mam 2 dni wrrrrrrrr

Ehh czy sa stacje badan technicznych w Wawie czynne przynajmniej do godziny 20. Moze dam rade.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No ba, ja chetny jak zwykle, ale kurcze dzis jest sroda, a ja musze zmienic olej, ubezpieczyc, zrobic badanie techniczne i na to mam 2 dni wrrrrrrrr

Ehh czy sa stacje badan technicznych w Wawie czynne przynajmniej do godziny 20. Moze dam rade.

S?... np. na Staniewickiej. Załatwimy to plus ubezpieczenie i pojedziesz na niemieckich szyldach Silverkiem !wchair

No problem :o

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie ale jak mi grupa nie będzie uciekać ... bo popierdułk? muszę narazie latać (bet&win125) bo w xcitingu brak ?wiatełka mijania .... no jeszcze jest jedno ale ... jak mi się kobieta nie rozpruje tego dnia !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie... przestańcie robić sceny :o

Jeżdże dzi? od rana skuterem i temperatura jest miodna. Na termometrze mam teraz 15. 5 st w cieniu !! :P

Odnośnik do komentarza

:) Zdziwię chyba Ciebie Ojcze Dyrekrorze, ale jadę. Tylko czy trafię??? :)

To od Leszna w kierunku Kazunia??? :P

Jadę :):)

jadę :P:)

jadę :P !OKK

jadę :P:P

jadę :):)

Odnośnik do komentarza

Tego dnia mam sprawę do załatwienia w Radomiu, więc jak wybaczycie małe naruszenie etykiety to przybędę, ale tym niewła?ciwym pojazdem prosto z Radomia.

Do której mniej-więcej zostaniecie w Roztoce, bo chciałbym wiedzieć, że Was zastanę, a nie mam pewno?ci ile w mie?cia na R mi się zejdzie??

Pozdr.

APTO :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym chetnie pojechala... co prawda na 4oo. Ale niestety obawiam sie, ze 30 km nawet na 4oo to dla mnie za doozo i moge nie dac rady :)(

Chyba ze Artixowi uda sie do tego czasu zadzialac i drogowcy zlikwiduja dzioory...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja bym chetnie pojechala... co prawda na 4oo. Ale niestety obawiam sie, ze 30 km nawet na 4oo to dla mnie za doozo i moge nie dac rady :P(

Chyba ze Artixowi uda sie do tego czasu zadzialac i drogowcy zlikwiduja dzioory...

Chetnie, chetnie, tylko ze to sa drogi wojewodzkie, czyli nic mi do nich i z tego co pamietam z zeszlego roku to ciezko tam bylo o kawalek asfaltu bez wylomu wielkosci skutera :)

Ale dasz rade, bedziesz twarda, ja tez na uszach staje zeby miec czym jechac. Jak sie uda to jutro dam rade ubezpieczyc i zrobic badanie techniczne i moze jeszcze na spota wpadne :P

ps.

nie chce siac defetyzmu ale prognozy sa gowniane +8 C OK jakos przezyjemy, ale deszcz i ognisko hmm oby prognozy sie mylily

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:):P:P

moja "pestka" /Ypka/ jeszcze nie gotowa do sezonu :P za długo spała

/czytaj ja za długo spałam :P /

byłabym chętna do odwiedzenie Roztoki ale cóż przyjdzie poczekać na następny wypad ......

chyba że Kto? baaaardzo łaskawy zabierz mnie na placaka :P , obiecuję że będę grzeczna :)

Art nie kracz z pogod? , powiedz lepiej że 12,00 we Młynie to za wcze?nie :)

Odnośnik do komentarza

chyba że Kto? baaaardzo łaskawy zabierz mnie na placaka ;) , obiecuję że będę grzeczna :(

eeee tam na plecaka - Spinka nie pękaj ... mam inn? propozycje :( dla Ciebie ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę wpaniałej, wesołej imprezki.

Niestety trochę za daleko aby się pojawić - a szkoda!

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie potwierdziłem rezerwacje dla nas ogniska w Roztoce. Drewienko i kijaszki będ? na nas czekały od godziny 13 stej ;)

Troche nawalilem zdrowotnie !scooter ale stane na głowie i jutro będę na Was czekał o 12stej pod Starym Młynem ;)

Odnośnik do komentarza

Jadę !scooter jadę ;) jadę ;) , ale trochę póĽniej i jak nie bedzie padało, bo mi się chińczyk rozpu?ci ;) . Kiełba we własnym zakresie?? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Kiełba we własnym zakresie?? !scooter

Kiełbe zawsze kupujemy grupowo ;) w Lesznie... Tuż za skrętem na Roztokę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...