Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka 2007 w najbliższ? sobote


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
"gor?cej " zabawy życzę  ;)  ja innym razem  !scooter

Spineczko... wiem, że jest opcja jechania jakim? skuterem. Wiem też, że jak co? to i u mnie w garażu stoi wolny ;);)

No musisz się przełamać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Artix

    5

  • jagroski

    5

  • dacja

    4

Kiełba we własnym zakresie?? ;)

Kiełbe zawsze kupujemy grupowo ;) w Lesznie... Tuż za skrętem na Roztokę.

OK będę, tylko przybedę od drugiej strony ;)

Spineczko, przyjedĽ, toż to wszyćke chcom!!! !scooter

Odnośnik do komentarza
To co? Wyjazd łapiemy się w najbliższ? sobotę pod Starym Młynem o 12 ej i atakujemy Roztoke? ;)

Jacy? chętni? ;)

To co, rozumiem, że ustawka jutro o 12 pod "Starym Młynem" aktualna? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tez sie ze wszystkim uporalem, OC jest, badanie techniczne jest, zatankowany i ... moge jechac. W calym planie znalazlem jeden maly mankament ;) mianowicie zbiorka o 12 pod Starym Mlynem, ale co tam poswiece sie i wstane skoro swit ;)

Odnośnik do komentarza
Ja tez sie ze wszystkim uporalem, OC jest, badanie techniczne jest, zatankowany i ... moge jechac. W calym planie znalazlem jeden maly mankament ;) mianowicie zbiorka o 12 pod Starym Mlynem, ale co tam poswiece sie i wstane skoro swit ;)

He, he, widzę, że podobnie jak ja jeste? człowiekiem-sow?. ;) Też się będę musiał zmusić, żeby wstać o 10, i to jeszcze w weekend! ;);)

PS Widziałem dzi? Twojego Burgiego w Gadimeksie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jedno mnie martwi, widzialem pogode i jutro ma padac tfu ale jednak, za to w niedziele ma byc OK i sucho. Co bedzie jak bedzie padac, z ogniska to raczej nie wiele wyjdzie w deszczu.

ps.

Olsen mam nadzieje ze wygladal na stan salonowy a nie byl w neglizu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Art... dzis tez miało w wawie padac a cały dzień był suchy :-) POZYTYWNE MYSLENIE! ;)

Odnośnik do komentarza

My?lę, że problem pogody z Artem już obgadali?my przez telefon.... ( pogoda na jutro załatwiona ) - problem Spinki z brakiem skutera też rozwi?zany <_<

Jak ja lubie takie dobre zakończenia ...........

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Smacznej kielby zycze wszystkim jadacym,

ja niestety po grypie,

obowiazki rodzinne (jakies imieniny),

skuter jeszcze nie gotowy, (ale strasznie mnie przypililo i dzisiaj zdemontowalem malossiego 300 i zalozylem nowy tlok i cylinder oryginal yamahy nowke sztuke)

Pozdrowiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
problem Spinki z brakiem skutera też rozwi?zany ;)

Jak ja lubie takie dobre zakończenia ...........

Tak sie domyslałem po opisie Pani "S" na gg <_<. ps. w/g onetu jutro ma byc słoneczko!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
problem Spinki z brakiem skutera też rozwi?zany  ;) 

Jak ja lubie takie dobre zakończenia ...........

Tak sie domyslałem po opisie Pani "S" na gg ;). ps. w/g onetu jutro ma byc słoneczko!

<_<;) a kto to jest Pani "S"

;) Pani "M" ale jeste? , a ja chciałam niespodziankę zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
ps.

Olsen mam nadzieje ze wygladal na stan salonowy a nie byl w neglizu <_<

Jak ja przyjechałem, to już był odpicowany. ;)

Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze. !scooter

http://pogoda.onet.pl/0,3,38,miasto.html !scooter

http://www.pogoda.wp.pl/miasto,warszawa,mi...135b9&_ticrsn=5 !OK

http://meteo.icm.edu.pl/java2/mgram.php?x=...0&ver=&ikonka=1 !NOT

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu watku naszla mnie ochota na pieczona kielbe, a ze nie chcialo mi sie rozpalac ogniska, to sobie ja upieklem na kominku !scooter . Skuterow nie bylo co prawda w poblizu !scooter , ale pozniej odpalilem parcha i moglem posluchac troche glosniejszego slnika !NOT .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Olsen i Artix... Wy to macie wiadomo?ci o tej pogodzie :lol:

Zmokli?cie strasznie co? :lol: Mówiłem, że SIŁA POZYTYWNEGO MY|LENIA ! ;)

No więc jak dla mnie było super... nie powiem- naładowałem trochę swoje akumulatory :P . Szkoda, że niektóre akumulatory w sprzętach zastrajkowały ;)

Kiełba z ogniska z sosem czosnkowym była yuumiii !OK

Pewnie za chwile pojawi? się w tym w?tku galerie z fotkami ale ja już teraz zapodaje kilka fotek na szybko robionych jednokomórkowcem whist

zdjcie009ep3.jpg

zdjcie012ug7.jpg

zdjcie011wf6.jpg

zdjcie013hv4.jpg

zdjcie014wb5.jpg

Ps. Moje przemy?lenia po Roztoce:

- Artur musisz kupić nowe aku do skrzydła ;)

- Spineczko- trochę szybciej, chociaż o 10 km/h ;)

Poza tym dzień był BAJKA :P

Dzięki wszystkim !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja juz w domku. Wyjazd bez przygod nie jest wyjazdem. Mialo padac i ... padl akumulator w Silverku :lol: na szczescie woz serwisowy dojechal z kablami i pojechalismy dalej. Dzieki Przemo :lol: Kabelki oczywiscie byly uzywane za kazdym razem kiedy trzeba bylo odpalic silnik w SW whist Potem juz kupowalem prad w barterze od Dacji, prad za cygarka ;). Kres aku w SW dobiegl chyba juz konca, no ale zobaczymy, czy da sie naladowac. Tak czy inaczej czas kupic aku.

Co do samego ogniska, bylo jak zwykle swietnie, kielba leciala w ogien, zar nas ogrzewal a Jagroski zapewnil nam ciekawy powrot droga ktora przynajmniej mozna nazwac droga. Spinka tez byla dzielna i z zamknietymi oczami zblizyla sie do 100 km/h !OK Na koniec jeszcze Zygmu? na Starowce, barter z pradem i domek, gdzie pod koniec delikatny deszczyk usilowal padac.

Dzieki wszystkim co byli, bylo naprawde sympatycznie. !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:lol: zastanowie się nad t? magiczn? 100 przecież nie mogłam tak za pierwszym razem "i?ć na cało?ć" , bo co to za przyjemno?ć , a tak po "malutku" odkryję wszystie przyjemno?ci z jazdy :lol: /no może lepiej nie wszystkie/

Było cudnie, !winkiss

wszystkim dzięki za dobre słowa , za pilnowanie mnie i za wyrozumiało?ć......

Pani "M" wielkie dzięki za pożyczkę !OK

teraz whist na odreagowanie....

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, bardzo się cieszę.... pojezdzilismy, pogadali?my, zjedli?my , wypili?my piwko bezalkoholowe i takie tam ...

Było naprawdę fajnie ... dziękuje wszystkim za miła sobotę.

Pare szybkich fotek poniżej :

Oczekiwanie na rozpoznanie przyczyn ,,choroby'' srebrnego skrzydła Arta ...

oczekiwanie.JPG

Po rozpoznaniu Ľródła choroby ... i dostawie ?rodków naprawczych - Ojciec Prowadz?cy osobi?cie zaj?ł się leczeniem !winkiss

naprawa.JPG

Nareszcie dojechali?my i czas kiełbasek rozpoczęty !OK

kielbaski.JPG

Niektórzy w trakcie samotnych spacerów się rozmarzyli .....

wyczekiwanie.JPG

Aby wkońcu zdecydować się i przejechać Majestatyczn? Majesty :lol:

ok.JPG

Ci co byli - teraz napewno rado?nie odpoczywaj? w domu - Ci co nie byli - cóż, niech żałuj? ....

Odnośnik do komentarza
a Jagroski zapewnil nam ciekawy powrot droga ktora przynajmniej mozna nazwac droga.

T? kręt? drog? :lol: jechałem dzi? drugi raz w życiu (pierwszy raz parę lat temu SV-k? również w doborowym towarzystwie skuterowym) - winkielki naprawdę super, aczkolwiek opon nie pozamykałem (jeszcze nie wjeĽdziłem się w maszynę po zimowej przerwie).

Dziękuję Wam wszystkim za miło spędzony czas (mam nadzieję, że jeste?cie w stanie przełkn?ć tę moj? biegówkę [na maksiskuter jeszcze przyjdzie czas]), a Dacji w szczególno?ci za udostępnienie YP-ki celem odbycia jazdy próbnej. !winkiss

Do następnego razu! !OK

Odnośnik do komentarza

Wycieczka super !OK , kiełba smaczna whist , dzionek spędzony przyjemnie na !winkiss oby takich więcej i do zobaczenia na kolejnych spotach whistwhist

Dzięki wszystkim za wspóln? wycieczkę.

P.s. Szuwarek dzięki za wspólny powrót :P

Odnośnik do komentarza

Żaluję podwójnie... raz że nie z Wami dwa że nie na moim kochanym xcitingu... ale byłem zgliszcza obejrzałem .. pies się sk?pał w pobliskiej rzecce ... %PLN za parking wybecelowałem.... smutny to dzień dla skuteromaniaka jak się sprzęta pozbywa.... ehhhhhh

.....

Na zlocie co? kupię po pijaku .... a co tam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za przemiły pobyt w tak przemiłym towarzystwie. whistwhist Również za poczestunek zapominalskiego sklerotyka !guns :P

whist Gratulacje dla Spinki, że się spięła i pojechała jak strzała i to szybciej niż może moja "niebieska strzała". :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...