Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w Roztoce na rozpoczęcie sezonu 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na wczorajszym spocie w R66 wpadliśmy na pomysł (tym bardziej, że dwie osoby na spota przyjechały 2oo :P;) ) aby wreszcie przegnać burą sukę zimę :P i ruszyć się gdzieś większą grupą... wszak zawsze (najpóźniej ;) ) w lutym zaczynaliśmy jazde ;)

Wybór padł na nasze coroczne miejsce wyjazdów zimowych czyli Kampinos- Roztoka i zorganizowanie w znanym nam miejscu ogniska z pieczeniem kiełbasek :P .

Dzień wyjazdu 28 luty, czyli najbliższa niedziela.

Proponuję spotkanie pod R66 o godzinie 12stej.

Zakupy "kiełbaskowe" po drodze w Lesznie :(

Prognoza na niedzielę> KLIK

Oczywiście, zakładamy wariant załamania pogody. Wtedy rano zakładamy zimówki/ łańcuchy i oczywiście wszystko zgodnie z planem :(:(

No dobra, to w sobotę ładujemy aku, ubieramy windstopery i przepalamy wydechy !OKK . Telefon do Wiewióra wykonany a jutro mam podać przybliżoną liczbę imprezowiczów... tzn. ile kijków będzie potrzebnych na ognisku ;)

Do zobaczenia :P

PS. Trochę historii i linki do zeszłorocznych wyjazdów zimowych Burgmanii...

Roztoka archiwum 2004 , Bura suka u precli+ Roztoka 2005 archiwum , Roztoka archiwum 2006 , Roztoka archiwum 2007 , Roztoka 2008

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • Artix

    5

  • Worlan

    5

  • szorstki

    4

  • Sympatycy

Uuuu, to muszę czym prędzej doprowadzić sprzęt do ładu, zalać nowy aku,

naładować, skręcić do końca płytę pod kufer i może uda mi się w tym

roku wreszcie dołączyć !w00t

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzis podpinam sie pod ladowanie !w00t dzieki Mariusz za linki, az lezka w oku mi sie zakrecila jak zerknalem sobie na fotki z poprzednich imprez, a 2004 ;) bajka ale nas tam bylo !OK W zasadzie to mozna by zrobic chyba trudny konkurs - wymien osoby na zdjeciu grupowym ;) z wyjazdu 2004

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Oj Szorstki nie psuj zabawy !w00t ale i tak wszystkich nie wymieniles ;)

Nie wymieniłem, żeby nie psuć zabawy innym !OK

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja czym pojadę? ;)

No przecież masz tego badziewia pod dostatkiem:

Skuter: yamaha yp400 White Lady .yamaha zest 80,honda lead 50,motorynka,zakupiona yamaha dt 80

nie wspomnę o tym zamówionym !OK , to też już "prawie" masz na stanie.

Odnośnie wypadu jestem przygotowany. Będzie pogoda, to i ja sie melduje na !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
orzech nie wiem jaki masz aku ale jeśli aku od burgmana 250 by Ci pomogło daj znać mam jeden na zapasie

Mam nadzieję zreanimować swój, dzięki !OK

Odnośnik do komentarza
Oj Szorstki nie psuj zabawy :) ale i tak wszystkich nie wymieniles :D

Nie wymieniłem, żeby nie psuć zabawy innym ;)

pzdr

Nawet wtedy jeszcze Netrunner i 3 Vespy PX ;) !OK . Zdjecia fajne ... 6 lat ...

PS. Niestety, w 2 dni nie dam rady :( ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PS. Niestety, w 2 dni nie dam rady :D ...

Bigu, to i dobrze. W dwa dni nie uda nam sie doprowadzić Twojego "Morfeusza" do przyzwoitości. Wczoraj miał delikatną skuchę. Jeden plastik jest u lakiernika i felga w prostowaniu. Ale nie martw sie ,fachowcy zapewniali, że najbardziej wnikliwy nie pozna się, że było coś naprawiane. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dwa dni nie uda nam sie doprowadzić Twojego "Morfeusza" do przyzwoitości. Wczoraj miał delikatną skuchę.

Grzesiek, jesteś mistrzem w motywowaniu !OK

Bigu już pewnie jest w drodze :D;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

To ja się oczywiście piszę,

zwłaszcza, że krążownik Biga będzie znowu sprawny :-)

teraz pokażę Wam jak się robi takim długasem stoopie, to obiecuję już, że się uda, zresztą wczoraj gdyby nie ten tir to bym się złożył i zmieścił...

ale jak wszyscy zawsze mówimy dobrze, że mi się nic nie stało - sprzęt jak czytaliście będzie jak nowy - więc dodatkowe atrakcje zapewnione :-) !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety, ale tak jak mówiłem wczoraj na spocie jutro wyjeżdżam na narty i z przykrością ale nie będę mógł się z wami kulnąć :D . Życzę ładnej ogniskowej pogody (dużo słoneczka i żadnej wilgoci) i miłej zabawy !OK .

Odnośnik do komentarza
Gość Przemo84

Miałem chec. I to wielka. Niestety i mnie dopadła praca i nie moge z wami jechac. A jak nic sie nie dzieje to siedze tygodniami w domu. Jak cos jest fajnego to zaraz mam milion obowiazków. Ehh !OK ;):D

Odnośnik do komentarza

zrobcie marcową powtorkę.

pojazdu z zimowania jeszcze nie odebrałem [i nie odbiorę, zdemontowali xenona, poszedł w do reklamacji] a co gorsza na moim miejscu parkingowym jest góóórra śniegu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widze,że fajny wypadzik się szykuje.Chętnie bym sie pokulał z Wami ,ale jutro wieczorem !OK ;) więc w niedziele nie dam rady.Miłej przejażdżki i dobrej pogody.

Odnośnik do komentarza

Ja też się melduję na wypad niedzielny !OKK

jeszcze tylko dzisiaj polska OC i AC, małe przecieranie z kurzu i w drogę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...