Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w Roztoce na rozpoczęcie sezonu 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się wybieram , tylko że niestety będę prosto z pracy więc jeśli się nie wyrobię pod R66 ( o której start z R66 ?? ) złapię was albo po drodze albo już na miejscu .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • Artix

    5

  • Worlan

    5

  • orzech

    4

  • Administrator
A ja czym pojadę? :)

Dawaj Krzytro do mnie na plecaka do C1 !OKK

( o której start z R66 ?? )

12sta pod R66 :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co honda to honda, padaka zagadala od pierwszego zakrecenia, ale zeby miec 100 % pewnosci ze jutro tez zagada i na pierwszy rozruch nie zużyłem calego pradu podpiąłem pod ladowanie aku. !OKK Tylko musze jakos budzik nastawic zeby nie zaspac na ta 12 :)

Odnośnik do komentarza

ups, dziś już musiałem wymienić klocki z przodu, bo ich prawie nie było - na świeżych niestety boje się jechać w trasę, tzn hamować :blink: Miłego ognicha życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ups, dziś już musiałem wymienić klocki z przodu, bo ich prawie nie było - na świeżych niestety boje się jechać w trasę, tzn hamować !OK

Spoko, nie będziemy hamować, obiecuję ;):D

Odnośnik do komentarza

Drodzy moi mógłby ktoś jakiegoś linka z lokalizacją puścić ?

O ile uda mi się dotrzeć może być to z lekkim opóźnieniem niestety bo o 12 idealnie muszę być w innej części wawy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bayerische Motoren Werke zagadał z pierwszego kliku... ale aku taki troche "przyspany" !tut Nocne ładowanie mam nadzieję pobudzi go do pracy :D

Właśnie wysłałem Wiewiórowi sms'a potwierdzającego nasze przybycie... no więc co, na !OK i do boju Panie i Panowie !tut ;)

Do zobaczenia o 12stej pod R66 !piwko

Wiadomość z ostatniej chwili!

Ps. Właśnie dostałem info, że będziemy mieli w Roztoce małą wizytacje z innego regionu !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po wczorajszej alkobibie promile uleciały to i ja się pojawie. :D Tylko będe 4oo wiec mam nadzieje że mnie nie !OK

Mam dwa wolne miejsca więc jak coś to moge kogoś po drodze zabrać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ognicho, kiełba, towarzystwo, wszystko zgodnie z planem. Słoneczko pięknie świeciło. Nawet " inspektor" z 3m był, fotki robił i skrupulatnie notował, kto był obecny na tym spocie. :ph34r:

Mieliśmy małe kłopoty z wjazdem na parking. !OKK

20100228512.jpg

ale wszystko się pięknie udało i ognicho zostało rozpalone

20100228517.jpg

20100228520.jpg

20100228513.jpg

zdjątka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Impreza zgodnie z pierwotnymi założeniami !OK

Sprzęty przepalone a niektórzy wręcz musieli się "rozładować" na prostej między Lesznem a Roztoką... Echh... młodość !happybth whist;)

Co ciekawe, mieliśmy nawet jednego takiego co to kampiórem z rodziną dojechał... ale herbaty nie zrobił :(;)

Trochę niebezpiecznie było parkować w koleinach śniegu... a narciarze jeżdżący po lasach patrzyli na nas z jakimś takim niedowierzaniem :o

Wizytatorzy jako ostatni zostali na placu ale ku naszemu zdziwieniu zamiast wracać do domu poszli w las :lol:

Kiedy ognisko już przygasało ja razem z Artixem i Żabo- Stokrotką wróciliśmy do Wawy.

Miło było się spotkać i pogaworzyć o tym czy o tamtym... !OKK

Burą sukę możemy uznać za przegnaną :ph34r: ...

Odnośnik do komentarza

tzn odprawiliście czary by poszła sobie ostatecznie fp....u !OKK

przegnana to będzie jak to całe coś stopnieje a temperatura w nocy będzie +3 :ph34r:

Dziś widziałem sporo kierowników 2 kółek i strasznie żałuje że nie mogłem śmigać. natomiast byłem świadkiem jak się motorowerzysta pizzaman wyłożył na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czary odprawione, super bylo sie przejechac, pogadac, pogrzac przy ognisku. Maly wyscig z Grzesiem zaliczony wiec mozna uznac sezon za otwarty.

Dziekuje za wypchniecie Ysabel i Mackowi bo na lysym letnim kapciu troche kiepsko sie jezdzi po sniegu i lodzie !OKK

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy za pierwsze plenerowe spotkanie w tym roku - nie ma jak kielba z ogniska w lutym !happybth .

Widok skuterow, kampera i nart biegowek naraz - bezcenne !OK

Odnośnik do komentarza

było zacnie ...

@Burgi ... tam od razu poszli w las ... świerzym powietrzem odetchnąć troche ...

@Abach - no przykro mi bardzo, ale to był totalny spontan, który powstał dziś o 8 rano.

ale nastepnym razem, nie bede miał skrupułów, i zadzwonie choćby i w środku nocy, żebyś był tego świadomy ... !OK

zdjęcia, za chwile

edit:

i wypraszam sobie ... żadna inspekcja ... ;) pełnoprawny "ktośtam" jestem :) !happybth

edit2: są fotki

DSC09647.jpg

Tu klikać !!

Odnośnik do komentarza

-=Dee Jay=- świetne zdjęcia ;) Szczególnie to ze !happybth i jego kierownikiem od tyłu na jakiejś betonowej drodze.

Marzy mi się taka fotka na moim !OK

Poprostu świetne, wielki szacunek :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dee Jay - szacun za to ze ci sie chcialo kulnąć się kawałek za 3M, JESTES WIELKI !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...