Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka+ ognisko 2008


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ze wstępnych ustaleń pogodynek wynika, że w najbliższ? niedziele ciepło... ma być whist

Z kolejnych wstępnych ustaleń dziesiejszo- Staro Młynowych: Je?i pogoda będzie chcemy ruszyć do Roztoki k/ Leszna na ognisko z kiełbaskami i takie tam :P

Jutro zadzwonie gdzie trzeba czy da się zarezerwować dla nas miejsce z opałem.

Wstępna ustawka na Maku donaldzie róg Lazurowej i Górczewskiej o godzinie 12.30, tak by dobić na 13 st? do Roztoki (po drodze wpadniemy po kiełbaski i inne extrasy :) ).

Ahaaaaa... Prędko?ć przelotowa 100- 110 km/h !!! :lol::)

W/g zapewnień w wyjeĽdzie uczestnicz?:

1. MariuszBurgi

2. Worlan50

3. Kisiel

4. Pablos

5. Emiksiki???

6. aQuila & Webik

7. Orzech vel Rozłupaniec :)

8. Pavulon

9. Szuwarek+ Meduza

10. Michalu

Kto dalej? :)

Orzech :) ! Pobudka! :)

Ps. Trochę historii> Roztoka archiwum 2004 , Bura suka u precli+ Roztoka 2005 archiwum , Roztoka archiwum 2006 , Roztoka archiwum 2007.

Odnośnik do komentarza

O wy ?...ie :lol: . Czemu teraz dopiero o tym piszecie nie miłe wam nasze towarzystwo. Teraz to nie mam nawet jak namówić Smoczyce na ten wyjazd. Nie zapomne wam tego whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czemu teraz dopiero o tym piszecie nie miłe wam nasze towarzystwo. Teraz to nie mam nawet jak namówić Smoczyce na ten wyjazd. Nie zapomne wam tego whist

A bo to jako? tak spontanicznie wyszło :P

Ja tam nie widzę żadnych przeciwskazań Mareczku... Wpisać na liste? :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Człowiek by się z grup? zintegrować chciał a tu co whist W nocy się umawiaj? żeby prowincja nie widziała :lol: Pięknie kurde,pięknie.

Może next time wcze?niej napiszecie dobra??????????

Pozdrawiam --- Joa?ka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Joa?ka... uwierz, najlepsze wycieczki to pełne spontany :lol:

Im więcej się planuje tym trudniej to realizować.

Do wyjazdu zostało wieeeeeele godzin, dasz rade whist

Odnośnik do komentarza
Czemu teraz dopiero o tym piszecie nie miłe wam nasze towarzystwo. Teraz to nie mam nawet jak namówić Smoczyce na ten wyjazd. Nie zapomne wam tego :)

A bo to jako? tak spontanicznie wyszło :)

Ja tam nie widzę żadnych przeciwskazań Mareczku... Wpisać na liste? :)

Mariusz nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał whist ale po pierwsze za póżno a po drugie daleko :lol: no i jeszcze pogoda wieczorem niepewna to i jazda niezbyt miła :) . Ale na drugi raz dajcie znać wcze?niej :P

Odnośnik do komentarza

Ognisko co roku jest super

dzis pomykam w gory wiec nie bede mogł jechać

Jak najfajnieszej zabawy na ognisku

Napewno bedzie super

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ehh...a ja się już na niedzielę umówiłam (z M@rkizem :lol: )...i znowu do Was nie dotrę... whist

No trudno - niech to będzie mazowiecka impreza regionalna. :P

Bawcie się dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rezerwacja dokonana.

Suche drewienko będzie czekać, kijaszki na kiełbaski toże... :D

Przewidywany czas dojazdu na miejsce 13.30.

Pogoda na jutro zapowiada się miodna :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No dobra dałem się namówić.

Chyba miałe? twardy orzech do zgryzienia... :)

No, i to rozumiem :D

Odnośnik do komentarza

Dzis przelecialem ul.Warszawska z Leszna do Wawy , nowy asfalcik , studzienki rowno z asfaltem

Lubie kielbaske z ogniska wiec ja tez jade :D

Mam nadzieje ze nie bedzie wialo jak dzis bo miotalo mnie po calej szerokosci

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej nieobecno?ci.

Pora rozpocz?ć sezon !scooter

Melduję swoj? obecno?ć...a może nawet we dwójkę będziemy :D

Szuwarek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Patrzę, patrzę i nie wierzę !scooter .

Tak mało skuterów ?? Pogoda ma być miodna, kiełba pyszna, prędko?ć przelotowa 100-110km, jako atrakcja będzie Orzech :) i tak mało chętnych? :):D:)

Michalu,

Ty sie tu wpisuj na listę, bo jak nie pojedziesz to po imprezie wpadniemy do Ciebie z resztkami kiełby i pogadamy :)

Chyba, że jeste? na L4 :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
jako atrakcja będzie Orzech

Grzesiu...... a co ja małpka w ZOO jestem??? !scooter Kto sprzedaje bilety na moje występy - 20% dla mnie.

Wła?nie gdzie s? wszyscy? Ładować akumulatory, czy?cić plastiki i jazda na kiełbasy. Jak komu? nie bedzie się chciało trzymać kija to ja potrzymam :D

Odnośnik do komentarza

Michalu musisz być , w nagrodę będziesz mógł przejechać się innym Xcitingiem a Ja przejadę się ex moim exem !scooter .

PS. Czy kto? zamierza pojechać 4oo ???, bo wtedy może i moja Pani da się namówić.

Odnośnik do komentarza

Jak ja Wam zazdroszczę.

Dopiero z ferii 2 tygodniowych wróciłem :D , dupkę na nartach woziłem no i te?ciowa na obiad kazała przyjechać. Nie mogłem odmówić i przełożyć tego obiady !scooter ,dlatego duchowo będę z wami, a na my?l o kiełbasce już ?linka Mi cieknie.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
Pablosku!

Meduza (Ola) jedzie 400 więc jakby co to zapraszamy!

Jakby co Aga ma czym jechać tylko boi się, że nie nad?ży !scooter .

Ale dzięki Szuwarek

Odnośnik do komentarza

Miłego grillowania na tak zacnej imprezce ;):D

Miejmy nadzieję że pogoda Wam dopisze,bo u mnie choć ciepło to od 3/4 godzin trochę pada deszczyk,a że wiatr na Wawę to...nic więcej nie powiem....nie będę prorokował i zabierał chleba pewnemu Szamanowi ....:D:D:D !OKK

Także jeszcze raz......Miłej Imprezki !piwko

Odnośnik do komentarza

No my chyba niestety z bardzo wielkim bólem serca ale raczej nie doł?czymy do was :D:D !OKK !piwko

Weekend niestety trwa tylko dwa dni i ciężko wszystko w tak krótkim czasie ogarn?ć.

Je?li jakim? cudem nam się uda to będziemy bardzo happy.

Je?li nie to życzymy wam udanej przejażdżki - bo taka będzie na 100% - pysznej kiełby i bezwietrznej słonecznej traski.

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale Wam dobrze, temperatura prawie 10 stopni i do?ć pogodnie, nic tylko jechać !OKK . Życzę udanego popołudniai mam nadzieję że przy następnych takich wypadach do Was doł?czę już na !piwko .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...