Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka+ ognisko 2008


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Dopiero po fotkach od Kisiel zorientowałem się że ta Roztoka to miejsce moich wypadów z sympati? na tereny Kampinosu! Ale nie widziałem Was, znaczy się rozgl?dałem się czy s? skutery. Faktycznie doskonałe miejsce na jazdy na 200, „kiełbasienie się” oraz ta pogoda, cud miód!

!piwko

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszego wieczoru u?miech z twarzy mi nie zniknie... whist

Po kilku miesi?cach pustki wreszcie jazda na !piwko,

oraz spotkanie z przyjaciółmi whist

Zajeb....... !OKK

Te?cik C1 zaliczony na pi?tkę, choć mało brakowało .... przy wyjeĽdzie z Zalewu Zegrzyńskiego (błotko).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W pierwszych słowach mojego listu chciałbym podziękować Ojcu Dyrektorowi za pogodę jak? nam załatwił !OKK whist . Jak On to zrobił nie wiem. Ale na pewno nie kontaktował się z Dragonem whist:D . Było super. Obżarłem się kiełb? na maxa. Ledwo mnie póĽniej wiózł mój tmax. Po ognisku pojechali?my nad zalew i o mało nie pływali?my (następnym razem pamiętajcie o k?pielówkach) whist . Na dowód, że to już lato a nie dopiero wiosna zamie?ciłem foty.

Roztoka luty 2008

Szuwarek,

ale Ty ?migasz t? C1-k?, aż miło. !piwko

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za wspólne spędzenie czasu, jazdę , i pogawędki.

Powrót niestety wcze?niejszy ... pozostał żal,że nie mogłem Wam towarzyszyć nad Zalew Z.

W trakcie powrotu niestety miałem okazję być ?wiadkiem przejawu debilizmu ... idiota w zielonkawej Omedze sedan o nr. rej WSC 42T dawał popis jazdy ekstremalnie głupiej wyprzedzaj?c na żyletki i spychaj?c co po niektórych na pobocze( kolumna aut do?ć gęsta,że nawet ja na 2oo zastanawiałem się czy wyprzedzać jad?ca około 80km /h).W miejscowo?ci Wojcieszyn postawiono wysepki a debil na siłę próbował wyprzedzić mnie i jad?c? przed moim skuterem Agę lecz niestety z naprzeciwka leciał inny wariat więc ten ratował się przed czołówk? zajechawszy drogę Agnieszce i kosz?c wysepkę .... wygl?dało to nieciekawie.

Niestety moja adrenalina wzięła górę .... goniłem go aż do Babic .... tam przed rondkiem miał niestety przymusowy stop. Zamierzałem nawymy?lać idiocie lecz ten zlewał mnie przez zamknięt? szybę... ale słyszał dosadne bluzgi.

Lecz jego chamstwo było na wyższym poziomie ..... pokazał mi fuck whist .

Finał .... brak lusterka od strony kierowcy w omedze typa .... wybity lub stłuczony palec wskazuj?cy oraz salwa braw dla mnie od innych kierowców wcze?niej prawie staranowanych przez debila lub zepchniętych z drogi.

Pan po pierwszym ciosie ratował się ucieczk? po chodnikach .

Jednak tępych chamów trzeba eliminować ze społeczeństwa ... jestem za wprowadzeniem publicznej chłosty lub usypiania.

Ale tak czy siak warto było pojechać z Wami do Roztoki.

Kilka fotek z imprezki whist

Odnośnik do komentarza

Niestety tym razem nie było nas z wami whist

Kursuj?c pomiędzy nowym mieszkaniem a sklepami patrzyli?my z zazdro?ci? na wszystkich mijaj?cych nas na 2oo a serce pękało nam z rozpaczy że taka piękna pogoda i ?wietne towarzystwo a my musimy pocić się w 4oo i 4 ?cianach.

Cieszymy się że wszystko wam się tak cudownie poukładało i mamy nadzieję że choć przez chwilę wcinaj?c pyszne kiełbachy chociaż jedno z was pomy?lało o nas.

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj, Pablosie whist ,

przykro mi , że naładowany w Roztoce pozytywn? energi? tak szybko musiałe? wrócić do rzeczywisto?ci. whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...