Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka, Październik 2014


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Pozwoliłem sobie na nowy wątek, bo szkoda, żeby zginęła gdzieś w czeluściach forum pamiątka fajnie spędzonej niedzieli pod znakiem ognia i kijka ;) Było jak zwykle odlotowo. Zawitał do nas region Łódzki robiąc nam wszystkim fajną niespodziankę. :clapping:

Organizator wypadu do Roztoki trochę nam się zakręcił, bo na początku nie pamiętał czy to ma być w sobotę, czy w niedzielę ;), później pomyliła mu się godzina ustawki ale w końcu poprowadził nas zwartym szykiem bardziej przepisowo niż przepisy pozwalały do samego Leszna, gdzie zaopatrzyliśmy się w kiełbę i inne specjały. Od Leszna do Roztoki jak tradycja nakazuje był "ogień", przynajmniej z mojej rury ;). Dzięki Mariuszowi na miejscu było wszystko przygotowane, drwa, kijki itp. Problem był z zapaleniem ognicha, mimo tak wielu palących nikt nie miał zapałek, tylko te elektroniczne papierosy ...... Na szczęście Marcin (ten od BMW) ;) znalazł gdzieś zapalniczkę i wreszcie ukazał się płomień. A było tak:

PA197955.JPG

PA197913.JPG

PA197915.JPG

PA197916.JPG

PA197918.JPG

PA197917.JPG

PA197924.JPG

PA197927.JPG

PA197929.JPG

PA197945.JPG

PA197951.JPG

PA197957.JPG

PA197959.JPG

PA197966.JPG

PA197970.JPG

PA197972.JPG

PA198014.JPG

Jak ktoś ma jeszcze ochotę na oglądanie fotek to zapraszam TU

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez wszystkim dziekuje za piekny dzien, duzo wrazen, szczegolna atmosfere i taka frekwencje jak rzadko na takich spotkankach.

Bylo na tyle fajnie ze nawet przez chwile nie myslalem o przyziemnych tematach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki wielkie wszystkim za fajne spotkanko i wspólne pojeżdżenie. Nawet nie sądziłem, że tyle nas się pojawi, zwłaszcza w związku z licznymi nieporozumieniami w temacie startu spod C66 :frusty:. Naliczyłem 35 jednośladów po przyjeździe reszty ekipy Cormorana :clapping: Pogoda do ogniska, kijków i parkingu była w cenie, mimo to, przepraszam, jeśli kogoś uraziłem taką obcesową ściepą do torebki ;)

Szacun dla ekipy łódzkiej, fajnie że wpadliście :)

Miejmy nadzieję na jeszcze jakiś łikend z taką pogodą :) Razem z Orłami polecieliśmy na Warszawę i gdzieś na Górczewskiej się rozłączyliśmy, a jechało się zacnie ;)

Chociaż 2 kierowników katamaranów nie patrzyło w lusterka, to jednak Orzełek dał radę i obyło się bez strat...

Jutro ogarnę zdjęcia bo dzisiaj już mi się nie chce, parę sztuk wrzuciłem do cukiera...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejne spotkanie w Roztoce (edycja jesień 2014) na ognisku zostało zaliczone :)

Dzisiejsza jazda 2oo to poezja pozytywnych doznań... 18 stopni w drugiej połowie października... i te ozłocone drzewa, to jesienne słońce na praktycznie bezchmurnym niebie i... ten przemiły klimat ogniska i trzaskającej od temperatury kiełby ... arrr pbgrin3.gif

Frekwencja dopisała a wręcz zaskoczyła wave.gif

Dzięki wszystkim przybyłym, w tym także ekipie z Łodzi :clapping:

Cóż powiedzieć więcej... tradycji stało się zadość dancesm.gif

Do następnego scooter.gif

Ps. Arturas i AndrzejS oraz Sekta Tmaxa po Roztoce skoczyła jeszcze na Starówkę zobaczyć Zygmunta. Dzięki za wspólną jazdę moto.gif

Ps2. Worlan coolpics.gif uwielbiam te widoki wypasających się scooter.gif

PA197948.JPG

PA197905.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ale w końcu poprowadził nas zwartym szykiem bardziej przepisowo niż przepisy pozwalały do samego Leszna...

Pozwolę sobie wtrącić, że jako autor sformułowania "jazda na szarańczę", nie mogę dawać złego przykładu i prowadząc kolumnę zap....c tak, żeby końcówka wycieczki musiała łamać przepisy ;) Trzeba jednak przyznać, że jechałem dość wolno i tu się kajam, bo wiem, że Artix się spocił ;)

Grzesiek, w każdym razie nie widzę sensu ogarniania moich zdjęć, Twoje są kwintesencją dzisiejszego spota. Po prostu bajka :)

Zresztą dobra, kije do kiełbasy:

IMG_3063.JPG

Stworzyliśmy piękny krąg ;)

IMG_3066.JPG

Zajęcia w podgrupach:

IMG_3071.JPG

Całkiem spora wycieczka ;)

IMG_3078.JPG

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii a szczególnie obcujący z naturą w Roztoce zeszłej niedzieli!

Z niekłamaną przyjemnością prezentuję dzieło przecudnej urody, wykonane w kooperacji z Krzytrem, opiewające nasze zacne zbiegowisko/ognisko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...