Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka z ogniskiem w tle... inauguracja sezonu maxi 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiosna nadciąga pełną parą (KLIK Pogoda) !TAZ

Jest to sygnał, że trzeba, jakby oficjalnie, rozpocząć sezon maxi !scooter ... a jak rozpocząć to z pieczoną kiełbaską w tle... a jak już z kiełbą to musi być >Roztoka<... nasze stałe miejsce spędów późno zimowych !OKK

IMG_0059.jpg

kie%C5%82baski+bli%C5%BCej.JPG

Jestem już po rozmowach z "Wiewiórem" :) więc suche drewno i materiały pomocnicze będą na nas czekały. Na miejscu będzie symboliczna zbiórka ogniskowa jak co roku.

Aha, wcześniej będziemy zajeżdżać do okolicznego sklepu, który co roku nawiedzamy grupą !vampire . Tam będzie można zakupić wszystko co niezbędne do inauguracji :)

Przewidywany czas przybycia do parku w Roztoce godzina cirka 15-sta.

Spotkanie pod C66 godzina 14sta. Ruszamy o 14:15 w kierunku Roztoki via GS Społem Leszno :)

Ok, zatem do zobaczenia w sobotę !gora

PS. Trochę historii i linki do zeszłorocznych wyjazdów zimowych Burgmanii...

Roztoka archiwum 2004 , Bura suka u precli+ Roztoka 2005 archiwum , Roztoka archiwum 2006 , Roztoka archiwum 2007 , Roztoka 2008, Roztoka 2010, Roztoka 2011.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sonor

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Wrzonio

    6

  • PIN

    6

  • Klubowicze

Jak nie zdażę złoćyć zacnej, to przyjadę cebulką. Teraz koło sklepu GS otworzyli Biedronkę, więc jak ktoś preferuje może być kiełba z biedronki !pomidor :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak nie zdażę złoćyć zacnej, to przyjadę cebulką. .........

Żeby coś złożyć, to trzeba mieć co składać :lol: Ale spoko, wariator zacnej jeździ w bagażniku Qashqaja i już się nie może doczekać powrotu na swoje miejsce.

Trochę wyjechałem z Roztoką w wątku przeznaczonym na spoty, ale coś się przynajmniej ruszyło. yes.gif

W sobotę jadę C1 w00t.gif. Mam nadzieję, że prędkość przelotowa nie będzie wariacka. Szarańczy mówimy stanowcze NIE. :lol:

PS. Grzesiek, jedziesz "kawą" ?

Kiełbę schowamy do siateksów w C1, może nie wypadnie :huh:, chyba że będą kabanosy :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze nie wiem.Jak pojade Kawą to kiełbe do kieszeni będe musiał schować.

Worlan jak wezmiesz mi kiełbe to śmigam Kawą

Odnośnik do komentarza

A Skierniewice to ja mam dylemat czy łódzkie czy mazowieckie????

myślę, że znajdzie się troszkę miejsca przy ognisku dla wędrowca. !scooter

Odnośnik do komentarza

no ja w sobotę pracuję, zobaczę czy się wyrobie :) czemu tak pozno w tym roku jedziemy? - bedziemy wracac, bedzie ciemno. W tamtym roku o 11 wyruszylismy

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z moją Panią i ognisko kiełbaska TAK ale podróż 2oo NIE, może do R66 uda się namówić na podróż skutem ale dalej niema szans. Mówi że za zimno :). Nie wiem jak inni się wybierają ale jak bedzie piękna pogoda to żal by było jechać autem. Tak sobie pomyślałem czy przypadkiem ktoś z szacownej Braci nie wybiera się autem z pod R66 na Roztoke i z powrotem też lub na Bielany lub Targówek. Ewentualnie może same Panie zapakować w jakieś auto i by sobie spokojnie jechały w naszej asyście. I w tedy były wilk syty i owca cała. No i na pewno czuły się wyróżnione jadąc w takiej obstawie jak VIPy

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A Skierniewice to ja mam dylemat czy łódzkie czy mazowieckie????

myślę, że znajdzie się troszkę miejsca przy ognisku dla wędrowca. !scooter

Nie ma znaczenia region pochodzenia. Ważny jest człowiek !YES

Zresztą nieraz gościliśmy na ognisku w Roztoce szanownych maxi- skuterowców w innych regionów kraju. Tak czy owak przyjeżdżaj !OK

Ja chyba będę niestety tyrał w sobotę,więc mogę nie dojechać

Czy ja dobrze pamiętam, że w sobotę tyrasz w hucie do 13ej? :)

Ok. 14:20 będziemy pewnie mijać MC D na Górczewskiej. Myślę, że dla Ciebie jest to idealne miejsce żeby się do nas podłączyć !OKK

no ja w sobotę pracuję, zobaczę czy się wyrobie :( czemu tak pozno w tym roku jedziemy? - bedziemy wracac, bedzie ciemno. W tamtym roku o 11 wyruszylismy

Dasz radę, nie ma to tamto !OK !YES

Czemu późno? Bo niektórzy w sobotę pracują a chcą jechać? Bo zdjęcia ogniska nocą są czymś czego nigdy nie było w Roztoce !OKK ? Bo zapowiadane temperatury sugerują iż nawet o 18ej będzie ciepło !V ?

Pomimo, że jeszcze dziś na mazowszu podoga jest taka sobie to... wiosnę już czuć w powietrzu. !jump

Odnośnik do komentarza

To i ja się dołączę do niezadowolonych z godziny :( . Troszkę późno . Może faktycznie da radę przłożyc spotkanie na ok 11.00 i wtedy większa ekipa ruszy.

No ale nigdy nie jest tak , że pasi wszystkim

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i ja tak samo... W sobotę przed wieczorem muszę być w Ostrołęce. Jeśli wyjazd byłby o 11,00, zdążyłbym zaliczyć małą kiełbaskę w Roztoce i ruszyć dalej. O 14,00 to już późno. Jeszcze pokombinuję. Może uda się odprowadzić Was do Roztoki i prawie bez zatrzymywania się jechać dalej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie płakać, że późno !placz1 . 14 to dobra godzina na ognisko. Przecież teraz o 18 dopiero się robi ciemno. Tak na co dzień się żalicie, że was nosi a jak jest wyjazd to płaczecie, że późno, że mokro , że zimno !wchair !wchair itd. itp. Odpalać maszyny, nie narzekać i meldować się w C66 !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda zapowiada się bardzo wiosenna i szkoda by było siedzieć w domu !YES .

Do C66 pewnie raczej nie dojadę ale do Roztoki pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Strażak wyciągnie z komisu SYM-patyczny skuter bo się nie może doczekać i też dołączy zapewne ze żoną whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...