Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka z ogniskiem w tle... inauguracja sezonu maxi 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Warto na początku sezonu przypomnieć podstawowe zasady.

http://www.klubmotocyklowy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=9

Super link (szkoda że te zasady nie działają .... :) no powiedzmy, zawsze :) )

"Motocykliści mniej doświadczeni jadą na początku Grupy za prowadzącym."

"Jeżeli podczas jazdy w grupie nie czujesz się bezpiecznie - grupa jedzie zbyt szybko, daj znać ręką jadącym za tobą motocyklistom, przepuść ich i jedź swoim własnym tempem. Za tobą pozostanie tylko jadący ostatni w grupie - SWEEP CAPTAIN, który również zwolni i zostanie z Tobą do pomocy." <- he he, parę razy zdarzyło mi się !wchair

ps. szkoda że podobnych animacji nie ma na kursach "kat. B"!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sonor

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Wrzonio

    6

  • PIN

    6

  • Klubowicze

Popieram i zgadzam sie... :) A co do linku,to bardzo dobry i profesjonalnie przygotowany temat na stronce. Warto poczytac,pouczyc sie... zwlaszcza przed Żywcem :) Bedziemy ruszac w grupach kilku/kilkunasto osobowych i warto znac "alfabet" motocyklisty,bedzie tez parada i warto,zeby ludzie wiedzieli jak sie poruszac w fromacji... a tym bardziej,ze bedzie nas tam sporo. !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale o co chodzi, przecie wszytko było według opisanych reguł, był ROAD CAPTAIN i był też SWEEP CAPTAIN !OKK

Jeżeli podczas jazdy w grupie nie czujesz się bezpiecznie - grupa jedzie zbyt szybko, daj znać ręką jadącym za tobą motocyklistom

To też było, tylko ja myślałem że to były gesty pozdro, ale teraz już wszystko jasne !YES !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeżeli podczas jazdy w grupie nie czujesz się bezpiecznie - grupa jedzie zbyt szybko, daj znać ręką jadącym za tobą motocyklistom

Słyszałem, że Orzech i Mariusz strasznie machali rękami, szczególnie podczas jazdy. A Mariusz to nawet jeszcze w niedzielę, po południu, na Motobazarze jakiś taki blady był.

Aha, a Orzecha, to w ogóle w niedzielę nie było.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aha, a Orzecha, to w ogóle w niedzielę nie było.

A właśnie, że był, a Mariusz jechał na przedzie. !winkiss

Najwięcej komentarzy piszą ci, których nie było. !placz1

No chyba, że widziałeś nasz przejazd z lotu ptaka. :D !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najwięcej komentarzy piszą ci, których nie było.

Wiesiu, wyluzuj. Flyman pisze o niedzieli :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dementując pogłoski, w sobotę byłem ale 4oo z rodzinką.

W niedzielę również byłem ale na działce pod Radomiem więc raczej nikt nie mógł mnie widzieć.

Dementując dalej, nie było jeszcze takiej grupy abym nie dał rady, oczywiście jak ścigały się Burgmany z Timaxami odstawałem z racji pojemności mojego sprzetu ale na miejscu byłem zawsze na czas.

Ech, plotki, ploteczki. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a propos ploteczek, na zdjęciach nie widzę "stolicowego dziadka" :D !pomidor Worlana ? ślepa jestem czy nie dojechał na !wchair ?? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiesiu, wyluzuj. Flyman pisze o niedzieli :D

Sorki jeszcze chyba oczu nie przemyłem jak czytałem posta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a propos ploteczek, na zdjęciach nie widzę "stolicowego dziadka" :) !pomidor Worlana ? ślepa jestem czy nie dojechał na !wchair ?? ;)

Witam Cie Joasiu... :) Jestem nowym "Burgmaniakiem" na Piaggio co prawda ;) ,ale Ci odpowiem,bo bylem... Zatem Worlana nie bylo,latwo zauwazyc,bo na zdjeciach 2oo nic zoltego sie nie rzuca w patrzalki...

tez sie zastanwaielm "why??" ;)

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

tez sie zastanwaielm "why??" :D

Worlan odpoczywa w SPA i Wellness'sie. Aktywne błotko, okłady z ogórka te sprawy !w00t

Obiecał, że nadrobi straty z naddatkiem !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tia... Spa, he he Moi drodzy jak ja wam zazdrościłem w sobotę, jaki byłem wściekły, że nie mogłem pojechać moim nowym nabytkiem. Ale jestem dobrej myśli, że niebawem pośmigamy.

A teraz muszę lecieć na kąpiele błotne :D

koniec transmisji

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaaaaa jednak... :) miales racje z tym błotem Mariusz whist No to Worlanowi sie niezle powodzi... ;) ladnie sie kaszle... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle z braku czasu posta nie przeczytałem i jak zwykle moi KOLEDZY zapomnieli mój numer telefonu co by mnie o takim spotkaniu poinformować . Szkoda bo pewnikiem bym dotarł na !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zwykle z braku czasu posta nie przeczytałem i jak zwykle moi KOLEDZY zapomnieli mój numer telefonu co by mnie o takim spotkaniu poinformować . Szkoda bo pewnikiem bym dotarł na !scooter .

Podaj mi swoj nr na PW,bede pamietal jakby co,zeby Cie informowac o jakis imprach whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...