Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

mam i przywioze 50 kubków, 50 widelców i noży, 6 tacek dużych do grilla i 2 razy duża musztarda (co zostanie będzie na póżniej)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Spotkanie pod Pleciugą 18.15 odjazd 18.30 w kierunku...?!? Dokąd...?!?

...

Do Maćka

Odnośnik do komentarza

Piotrek ja mam talerze, szklanki i sztućce, zostaw to na kiedy indziej. Musztardę możesz najwyżej zabrać, zjemy ją :)

Ok, to idę sprzątać kupy po Lolce, przyjeżdżajcie o której chcecie, czekam, dozoba !!!

Acha, czy grill ma być już rozpalony i gotowy, czy jednak jakieś ognisko ? A może to i to ? Napiszcie cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ognisko i grill.

Co masz? Przywieźć trochę drewna? Będziesz miał koks? (Na grilla)

Ja przywiozę dwa ogórki z Lidla i keczup. Picie kazdy sobie sam. Jak z pieczywem?

Odnośnik do komentarza

No dobra ...

kiedyś obiecałem ż pokażę jak wyglądał mój łokieć ... oto stan na kilka dni po operacji ...

%25C5%2582okie%25C4%2587.jpg

I dwie fotki rtg obrazujące jak jest poskręcany ...

%25C5%2582okie%25C4%2587%2Brtg.jpg

Fuuuujjjjjjjjjjj Elvis nie przed grilem!

kiepsko to wygląda

Odnośnik do komentarza

Też podjadę na kiełbaski do Tanowa.

Ale autem, bo kupiłem zadbanego burgmana, którego należy trzymać w garażu, a nie jeździć.

14 tyś. przebiegu....

Zamiast jeździć to ja se kupiłem szrota...

Siedzę i czytam i czytam wszędzie o tym prundzie.

Chciałem już regulator kupić nowy, bo nigdzie takiego samego używańca znaleźć nie mogę.

Ale pewności, że to regiel nie ma.

Elektryk przy PTHW sprawdzić może dopiero za tydzień, bo podobno to skomplikowane.

No więc czytam dalej... i w końcu wyczytałem - w końcu mądra strona.

Łapię za miernik i przed reglem przewody z alternatora są.

Trójfazowy zmienny - trzy przewody.

Między każdym powinno być tyle samo więc mierzę...

I tak 10v i tu 10v i tam 10v na wolnych obrotach..a tu proszę niespodzianka - 3v...

No więc pytam Was elektrycy...alternator? regiel?

Burgmania coraz bliżej, zapłacona, a ja w lesie najczęściej stoję tym badziebiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvisku poskręcali cię niemal identycznie, jak mnie. Nawet taki sam tytan masz w kształcie sprasowanego łańcucha... Po zespoleniu ręki umówiłem się z lekarzem na jego demontaż, bo przeszkadzał mi, kiedy opierałem się o coś twardego. A jak z ruchomością stawu łokciowego? Bo u mnie na początku ruch ręki wynosił może z 10 stopni...

Odnośnik do komentarza

Też podjadę na kiełbaski do Tanowa.

Ale autem, bo kupiłem zadbanego burgmana, którego należy trzymać w garażu, a nie jeździć.

14 tyś. przebiegu....

Zamiast jeździć to ja se kupiłem szrota...

Siedzę i czytam i czytam wszędzie o tym prundzie.

Chciałem już regulator kupić nowy, bo nigdzie takiego samego używańca znaleźć nie mogę.

Ale pewności, że to regiel nie ma.

Elektryk przy PTHW sprawdzić może dopiero za tydzień, bo podobno to skomplikowane.

No więc czytam dalej... i w końcu wyczytałem - w końcu mądra strona.

Łapię za miernik i przed reglem przewody z alternatora są.

Trójfazowy zmienny - trzy przewody.

Między każdym powinno być tyle samo więc mierzę...

I tak 10v i tu 10v i tam 10v na wolnych obrotach..a tu proszę niespodzianka - 3v...

No więc pytam Was elektrycy...alternator? regiel?

Burgmania coraz bliżej, zapłacona, a ja w lesie najczęściej stoję tym badziebiem.Możemy się dogadać,

propozycja aktualna,tylko po cichu żeby Bilety nie słyszał

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odwiedziny, kilka osób było :)

Impreza bardzo krótka, lecz intensywna ?

Pierwszą połowę czasu otwierałem bramę jak wjeżdżaliście (tyle Was przyjechało),

drugą połowę czasu nacinałem i przewracałem kiełbaski na grilu (tyle ich było),

a trzecią połowę czasu Was wypuszczałem po kolei otwierając bramę i zamykając :D

Trzeba to powtórzyć oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze, że skończyła się kiełbasa...

29cdcb6a92af8e6cc7882d467d61fe18.jpg

PS

Przymierzam się do czegoś takiego (oczywiście jak będzie kasa; ceny są przyjazne). Honda CBF 600 SA

4a549f9a42dbfc5e1510221f2bed95f1.jpg

1b8cd601107d69cc2a7c505084fd00df.jpg

Albo CBF 1000

860f574a444aafb9c4f2cd2cf29ea85a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale, że co? Że za duża pojemność? ;)

Mierz siły na zamiary...

Założę trochę dodatkowych plastików i będzie git!

Odnośnik do komentarza

Eee tam, Arturze bawisz się w półśrodki. Kup taki turystyczny jak Maciek-mechanik, podobno tanie są, a nawet biegów powyżej 2 nie trzeba wbijać...

DSC00500.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan i rodzino Maćka, bardzo dziękujemy za gościnność i zorganizowanie dzisiejszego spotu na Waszym terenie.

Wszystkim kolegom i koleżankom bardzo dziękuje za sympatyczną atmosferę przy ognisku i grillu.

KriSSo, fajnie że udało Ci się namówić Jolę i zabrać dzieci na nasze czwartkowe spotkanie.

Matrix, cieszę się ogromnie, że wróciłeś do nas i mam nadzieje że będziesz spotykał się z nami od teraz częściej.

Kunisz, bardzo mi przykro, że popsuł Ci się skuter... Ale przecież mogłeś kupić Hondę zamiast Suzuki ;-)

A tak na marginesie, to w naszej GZ zapanowała jakaś epidemia, która dotknęła Burgmanów... Nadszedł czas, w którym "król schyla głowę, kładzie uszy i schodzi do podziemia"... W każdym razie, współczuje wszystkim właścicielom uszkodzonych lub rozbitych Burgmanów i trzymam kciuki za szybki powrót na drogi.

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Proponuję Burgifanowi odwdzięczyć się za gościnę czynem społecznym, z tego co zauważyłem potrzebuje pomocy przy wykarczowaniu kilku drzewek, zapewne potrzebowałby pożyczyć piły spalinowej lub elektrycznej, a jest jak wiadomo nieśmiały.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PS

Przymierzam się do czegoś takiego (oczywiście jak będzie kasa; ceny są przyjazne). Honda CBF 600 SA

4a549f9a42dbfc5e1510221f2bed95f1.jpg

1b8cd601107d69cc2a7c505084fd00df.jpg

Albo CBF 1000

860f574a444aafb9c4f2cd2cf29ea85a.jpg

Artur, trochę Cię rozumiem. Ja też zacząłem zbierać na następny motocykl i będzie to taka Honda...

2009%2Bhonda%2Bdn%2B01%2Bred.jpg

Honda_DN-01_2009__04_1024x768.jpg

BikeSpecialhonda_dn_01_2009_.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi, rzadki okaz. Widziałem kilka lat temu na żywo w niemieckim salonie hondy w Berlinie - wyglada lepiej niż na zdjęciu, choć ja od razu założyłbym wyższą szybę.

I tak jakoś nie bardzo myślę o czymś innym niż Honda :)

Ale na razie, to marzenia. Bo kasy niet. Żeby choć z kilka koni więcej miało to moje małe wiaderko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...