Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Koledzy, śpieszmy pogratulować Tomkowi (Joshua), gdyż w tym ważnym dla Niego dniu, bezbłędnie, perfekcyjnie z werwą i honorem, zdał egzamin państwowy na kat. A.

Zatem w tym sezonie GZ vs WORD Szczecin 3:0 !!!!!!!!!!! W dodatku za pierwszym razem.

Brawo Tomku, aż się łza w oku kręciła - byliśmy z Ciebie dumni z Rogerem i Michałem. BRAWO !!!!! :clapping::kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Widzę Arturo, że dokleiłeś czerwone odblaski z tyłu na bocznych kufrach :)

Byłem ciekaw, czy ktoś zauważy tę zmianę :) Burgifan - Sokole Oko! :D

Sprzedałem stary kufer, na którym były te dwa paski. Zdjąłem je i po pierwsze : okazało sie, że da się atraumatycznie je usunąć i nie zostaje klej, a po wtóre - klej jest na tyle dobry, że da się przykleić w nowe miejsce. Co uczyniłem.

Juz niedługo będę latał z Wami chłopaki po DDR ;-)

Ha! Gratulacje! :) ?

Odnośnik do komentarza

Brawo Tomku, aż się łza w oku kręciła - byliśmy z Ciebie dumni z Rogerem i Michałem. BRAWO !!!!! :clapping::kicking:

Musze przyznać, że z Rogerem zawiesiliscie wysoko poprzeczke ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy, śpieszmy pogratulować Tomkowi (Joshua), gdyż w tym ważnym dla Niego dniu, bezbłędnie, perfekcyjnie z werwą i honorem, zdał egzamin państwowy na kat. A.

Zatem w tym sezonie GZ vs WORD Szczecin 3:0 !!!!!!!!!!! W dodatku za pierwszym razem.

Brawo Tomku, aż się łza w oku kręciła - byliśmy z Ciebie dumni z Rogerem i Michałem. BRAWO !!!!! :clapping::kicking:

Tomek jestem pod wrażeniem wielkie GRATKI...

Odnośnik do komentarza

Teraz pozostaje nam motywować Tomka do kupna większego skuta a nie biegowca, bo takie niemądre pomysły mu do głowy przychodzą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

1. Tomek, gratki zdanego prawka ... życzę Ci szerokości i przyczepnosci ... :)

2. W dniu wczorajszym, zupełnie spontanicznie odwiedził mnie w krankenhausie kolega Bob ... Bogdan, dzięki za miłe pogaduchy i odwiedziny ... :)

3. Jak na razie moja sytuacja bez zmian, wciąż pozostaje w krankenhausie ... :(

4. ArtCho ... fajne fotki ale mógłbyś przestać mnie nimi denerwować ... qurcze, już nie mogę sie doczekać kiedy zatrzymam w kadrze jakieś fajne ujęcie ... :)

.

.

A za oknem pogoda ze fiu, fiu ... nawet o tym nie myśle ...

Pozdrawiam alles ... :)

Elvis, przeginasz z tym szpitalem! Wyłaź na ten tychmiast!

Teraz pozostaje nam motywować Tomka do kupna większego skuta a nie biegowca, bo takie niemądre pomysły mu do głowy przychodzą.

Tomek, ani mi się waż! Masz do wyboru tmaxa, gilerę gp itp. Chyba, źe myślisz o turystyku? To wtedy masz swt, integrę ze śmietnikami albo burgmana.

Biegowe są słabe. Rok jeździłem i nie było fajnie.

Odnośnik do komentarza

Tomek słuchaj Artura on wiem miał i ma biegowca.

Po deszczu jak byliśmy w NRD ja dojechałem z suchymi nogami- Artur- na biegowcu miałeś suche spodnie i buty? Biegowiec to ZŁOOOOOO

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No tak, automat ….. Ale dziś wracając od Elvisa zahaczyłem MOTO46 i przejechałem się Yamahą MT-07 (mocna maszyna, ER-6N chyba dostałby baty sromotne Tomku) oraz wynalazkiem Yamaha Tricity 125cc i czułem się trochę nieswojo na 3 kółkach :Jumpy: , ale po chwili przyzwyczajenia ….. całkiem sprytnie to jeździ :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Koledzy, śpieszmy pogratulować Tomkowi (Joshua), gdyż w tym ważnym dla Niego dniu, bezbłędnie, perfekcyjnie z werwą i honorem, zdał egzamin państwowy na kat. A.

Zatem w tym sezonie GZ vs WORD Szczecin 3:0 !!!!!!!!!!! W dodatku za pierwszym razem.

Brawo Tomku, aż się łza w oku kręciła - byliśmy z Ciebie dumni z Rogerem i Michałem. BRAWO !!!!! :clapping::kicking:

Tomek, szczere gratulacje !!!

Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak podróż do Trojmiasta... "Ona" cały czas czeka na Ciebie...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną transakcje.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za gratulacje;-) Wojtku juz bym po "nią" pojechał ale kasy brak na razie;-( Za ok. 2tyg mogę za to z wami legalnie latać po DDR;-)

Odnośnik do komentarza

Tomek, szczere gratulacje !!!

Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak podróż do Trojmiasta... "Ona" cały czas czeka na Ciebie...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną transakcje.

chyba nie czeka, ale tańczy- jak to w 3 mieście

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Środa dziś, ładna w dodatku ….. Artur za miedzę się nie wybierasz przypadkiem?

Jestem za kilkoma miedzami. Służbowo. Będę w domu wieczorem...

Odnośnik do komentarza

Tomek, GRATULACJE !!! i nie martw się na Twoim też możesz wybierać się już za miedzę, chociaż życzę Ci aby spełniło się Twoje marzenie w udanych transakcjach. Głowa do góry :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, dziś Wojtek pracuje do 18:30 może nawet do 19:00. Nasuwa się od razu pytanie: "Chłopie i co z tego?!?" W związku z tym, śpieszę z odpowiedzią: Fajnie byłoby się spotkać, "karnąć" na motocyklach, odwiedzić Kolegę Wojtka i odebrać zamówione koszulki, t-shirty, czapeczki, itd. Zatem 18:00 pod Pleciugą? Czy np 18:00 już u Wojtka na Białowieskiej? :D

Odnośnik do komentarza

Panowie,dziesiatkuja nas przeokropnie.Dzis wracajac z pracy tuz przede mna w Trzeszczynie kolo Polic,przy pomniku na lewoskrecie Tir skasowal goscia na chopperze,dokladnie tak jak Rzela.Az mi sie slabo zrobilo i przemknela mysl,zeby sobie dac spokoj z jednosladem.Rece opadaja.To jakis koszmar

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roger, Romeo, Joshua i ja jesteśmy właśnie u Wojtka w firmie. Jeśli jesteście gdzieś w pobliżu, wpadajcie - kto chętny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie,dziesiatkuja nas przeokropnie.Dzis wracajac z pracy tuz przede mna w Trzeszczynie kolo Polic,przy pomniku na lewoskrecie Tir skasowal goscia na chopperze,dokladnie tak jak Rzela.Az mi sie slabo zrobilo i przemknela mysl,zeby sobie dac spokoj z jednosladem.Rece opadaja.To jakis koszmar

http://m.szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,106520,17911713,Motocyklista_kontra_tir__67_latek_w_szpitalu__Polamany.html

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150513/POLICE/150519859

Wygląda to słabo, ale myślę, że to nie powód do rezygnowania z jazdy..

Z innej beczki: byłem dziś w Louisie i Polo. Mam po jednym katalogu. Jak ktoś chce, to przywiozę jutro na spotkanie. Mam nadzieję, że się odbędzie mimo przygotowań do Majówki?!

Odnośnik do komentarza

Katalogi Elvisowi zawieźcie, niech sobie odhacza i planuje zakupy. Jak dostanie odszkodowanie będzie wiedział na co wydać :)

Odnośnik do komentarza

Panowie zagrożenia jak wiecie są wszędzie......... ostatnio piękna sarenka metr przebiegła mi przed kołem . Wrażenia straszne, cały dzień dochodziłem do siebie, nie chce myśleć co by się stało gdybym ........ Często słyszę że to moje hobby to "skórka za wyprawkę" i abym znalazł sobie coś innego ale co ja zrobię jak "lubię zapierdalać " INSHA'ALLAH

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...