Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

O siedemnastej mam dostać nową zamówioną świecę. Wymieniam i lecę. Myślę że się nie spóźnię

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Słuchaj Elvis, siedzisz tam w tym Zdunowie już chyba trochę za długo... Nie wiem czy poznałeś jakaś pielęgniarkę czy lekarkę a może zaprzyjaźniłeś się z jakąś pacjentką i dlatego nie spieszno Ci wychodzić ze szpitala... ;-) - oczywiscie to Twoja sprawa, ale już trochę przeginasz.

Informuje Cię oficjalnie, że skończył się dla Ciebie, okres ochronny. Wracamy powoli do starych, dobrych czasów...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za wydieczkę. Ja mam buty mokre. Rękawiczki też. Niestety, to nie skuter...

Ale było nieźle. W sumie dzięki Królowi bardzo przyzwoicie przyjechaliśmy do domu :)

9f54895ad1d336d711af07cc42b6b8a6.jpg

8a2931550317feb3b2441e6f87c3d9de.jpg

b0ae30c8b78c34f140e0cc9c015cc427.jpg

1822c63ba7aa85ac8f813ea874707c6c.jpg

117529f7747ba9257b91b27c3954935a.jpg

I chmura, którą dogoniliśmy w Szczecinie :)

e3078cd69d35ddb5fee3cc27be4f1058.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz w domu,kurtka sie suszy.Mam nadzieje ze wszyscy szczesliwie dotarli do domow. Dzieki za wycieczke,koncowka byla hardcorowa

Odnośnik do komentarza

Miał być armagedon to był. Masakra, do Wołczkowa jeszcze było znośnie, ale za głębokim zalało mnie całego, tylko głowa i stopy suche. Ale w sumie fajny wyjazd, dzięki chłopaki za wspólne latanko, dzięki Artur za organizację.

Odnośnik do komentarza

No ja też w domu.

W sumie suchy, trochę rękawy kurtki mokre.

Na zdjęciach widać że do ekipy lepiej pasuje "gazela" Artura niż moja wredna bordowa "świnia".....bordowa małpa...wrrr..król żebraków chyba...

A zaraz po wejściu do domu, szczęśliwy, że dojechałem bordową "lochą" dostałem reprymendę od połowicy za godzinę powrotu i brak sms-a...

1cffe54d9e7ac5ef49bc4da1e8b6f108.jpg841f892c69e9cb408057c6346c0855aa.jpgdaef869f0a458e5e3f28687a8e64c7b5.jpg

Król....na parkingu..odpoczywa biedaczek..

c3e884c101ab32bc2fa2e4edb76c4253.jpgf33e75d4389d8fa557ea1b0d540e5f95.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja też w domu.

W sumie suchy, trochę rękawy kurtki mokre.

Na zdjęciach widać że do ekipy lepiej pasuje "gazela" Artura niż moja wredna bordowa "świnia".....bordowa małpa...wrrr..król żebraków chyba...

f33e75d4389d8fa557ea1b0d540e5f95.jpg

Kolorystycznie Twój pasuje do gazeli. Ale dźwięk - zgadzam się z Tobą: mój wydaje bardzo podobny do gazeli.

gazela.jpg

Odnośnik do komentarza

Arek,mnie jak cos boli ide do lekarza.Masz piekna maszyne,tylko cos jej dolega.Zaprowadz ja tam gdzie trzeba i ciesz sie,bo masz naprawde czym.Rozumie twoja frustracje,samego mnie szlak juz dawno by trafil,ale warto walczyc,bo masz o co.Bedzie dobrze,to na pewno jakas duperela,a sprzet masz mega

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja też w domu.

W sumie suchy, trochę rękawy kurtki mokre.

Na zdjęciach widać że do ekipy lepiej pasuje "gazela" Artura niż moja wredna bordowa "świnia".....bordowa małpa...wrrr..król żebraków chyba...

A zaraz po wejściu do domu, szczęśliwy, że dojechałem bordową "lochą" dostałem reprymendę od połowicy za godzinę powrotu i brak sms-a...

Król....na parkingu..odpoczywa biedaczek..

Arek jak już mówiłem zdemontuj wreszcie ten alarm i będzie git, ale jak by co jestem nadal zainteresowany.

Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz żeby to na NFZ było, ale tu terminy odległe na 2020 rok....

trza prywatnie i nie mam pojęcia do kogo iść w we wsi? i za ile??

Ech, "locha" piękna jest, ale widać że to jak w życiu, nie uroda się liczy...

Spoko, jakoś dam sobie z nią radę...intercyza i się uspokoi?

Marek....hahaha...to będzie pierwsze zadanie, zdemontować alarm...

Ale czy to nie dziwne ,że nikomu to wcześniej nie przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Ale czy to nie dziwne ,że nikomu to wcześniej nie przeszkadzało?

A spytaj poprzednika (poprzedników).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie wiem ... Wiem natomiast ze póki co, zdany jestem na zdunowski krankenhaus ...

każdy tak by chciał- przeżerasz nasze składki na NFOZ i dla nas już nic nie zostanie- wyłaż Elvis, majówka się zbliża- chyba, że znalazłeś nowy sposób na życie- rezydent szpitalny- Pragnę zaznaczyć, iż jak doczytałem czeka Ciebie tam wiele atrakcji- " Obiekt posiada ogrzewany basen rehabilitacyjny i sale gimnastyczne"

Niestety, mnie dzisiaj nie będzie- życzę dobrego szukania- jak czegoś fajnego nie znajdziecie nie omieszkam skrytykować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...