Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Często słyszę że to moje hobby to "skórka za wyprawkę" i abym znalazł sobie coś innego ale co ja zrobię jak "lubię zapierdalać " INSHA'ALLAH

No właśnie Romku, ja to samo słyszę w domu przy każdej możliwej okazji. Zwykle wtedy przytaczam Żonie przykłady kolegów, którzy np latają na motolotni, inny z kolei nurkuje i wyjeżdża na 5 dni mając wszystko w d…… (a nie jak, jak ja - góra na 2-3 godzinki :D ), jeszcze inni mają hobby - alkohol i mecz TV lub inne kobiety. Biorąc pod uwagę właśnie takie upodobania pozostałej części populacji uważam, że moje hobby akurat jest niedrogie i stosunkowo bezpieczne.

Kto dziś będzie o 18:00 po Pleciugą? Tylko ja? :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

(...)

Kto dziś będzie o 18:00 po Pleciugą? Tylko ja? :D

Ty nie bądź taki zarozumiały! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zdunowskim krankenhausie spotkało sie dzisiaj Swinoujscie ze Stargardem ... :)

Robsson, dzięki za odwiedziny i pogaduchy ... :)

Cieszę się, że mogłem Cię poznać chociaż inaczej wyobrażałem sobie nasze pierwsze spotkanie (2oo, grill, ognisko, kobitki, tańce i śpiew ) :)

Ja teraz "zwiedzam" Szczecin (Galaxy) - najważniejsze, że Asia zadowolona ;)

- Romek, towar odebrany. Będę ok 19-tej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie również dzisiaj nie będziemy...

Widzimy się jutro w Świnoujściu :-)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

No to widzę że frekwencja dzisiaj po byku :msn-cry: Burgmaniacy co z wami, myślę że to nie jest wszystko przez zmianę czwartkowych spotkań :question:.Ja się wybierałem a teraz zacząłem się zastanawiać nad przyjazdem skoro ma być tylko :question:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spokojnie - Rzelu na pewno będzie (nie po to poustawiał sobie wszystkie czwartki wolne, żeby teraz nie przyjechać), Joshua będzie, Roger podjedzie, ArtCho jeśli nie uciekł do Niemiec na przejażdżkę, to pewnie też dojedzie. Ja też podjadę, chyba że polecę szukać Artura w Niemczech :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to w auto i do Ś-cia... Mu tu już "kroplówkę: i znieczulenie przygotujemy. Czekamy...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.............

Może na koniec jakaś pielęgniarka by mnie uszczypnęła ... :) ... tu i ówdzie oczywiście ... :)

Po miesiącu w szpitalu to żona uszczypnie i będzie Pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dopiero wlazłem do chałupy. Prosto z roboty. Od rana to jakaś masakra. Pewnie już nie zdążę pod Pleciugę, zatem widzimy się jootro.

Może na koniec jakaś pielęgniarka by mnie uszczypnęła ... :) ... tu i ówdzie oczywiście ... :)

Ja wiem, że wolałbyś ówdzie oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza

ostatnio piękna sarenka metr przebiegła mi przed kołem

Na zwierzaki polecam taki gwizdek, Miałem taki na Burgmanie ( na barana w aucie nie pomaga ).

Gdyby ktoś widział gdzieś, to proszę kupić i się podzielimy - w opakowaniu są 2 szt.

Odnośnik do komentarza

ostatnio piękna sarenka metr przebiegła mi przed kołem

Na zwierzaki polecam taki gwizdek,

gwizdek.jpg

Miałem taki na Burgmanie ( na barana w aucie nie pomaga ).

Gdyby ktoś widział gdzieś, to proszę kupić i się podzielimy - w opakowaniu są 2 szt.

Odnośnik do komentarza

A może lepiej mocować dwa ? W jakiejś tam firmie w której wcześniej pracowałem były pomontowane owe gwizdki we wszystkich samochodach, w każdym po dwa.

Ja też bym się pisał jak coś.

Odnośnik do komentarza

Najpierw ofertę daję na parę dni do Grupy Zachodniopomorskiej, później w świat normalnymi kanałami.

Stelaż boczny do Burgmana 650 z dwoma kuframi Givi sprzedam.

Wszystko nówka sztuka nieśmigane, jeszcze w kartonie.

Cena 8 stówek.

800 zika..zeta...złotych, jak kto woli.

Wysyłka kurierem w cenie. :-)

Zdjęcia w większości zapożyczone, bo nie chciałem rozpakowywać wszystkiego żeby zapach nowości się nie ulotnił. :-)

Te jedno akurat moje:

ff0d1dc5d074d4cb4bf56bab27c14a41.jpg

Po info i inne zapraszam na telefon: 5zero1-6dwa8-19jeden

A te z monitora - poglądowe.

c79e64d366ab231fb6d7d64069c80eeb.jpgefcfa1b6ee195c03dc34e632021b3346.jpgf9649d1787d2211f4ef96693eeb8bdb3.jpgeed20a8460643a09ab3c231cfcf89148.jpg092298110458d40245256a6831b24586.jpg

Odnośnik do komentarza

Wooferaj kolego jesli by pasowal do mojego Burka 400 z 2002 tj K-2 to je biore.Reszte uzgodnimy na PW

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...