Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2015 w Zachodniopomorskim


grota10

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki również. Fajnie bylo znów się z Wami zobaczyc, pokulać po mieście i posiedzieć tradycyjnie w Macu.☺

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    44

  • KriSSo

    40

  • bilety

    26

  • minimi1

    25

Top użytkownicy w tym temacie

Tia, ja też już jestem w domu, teraz myślę o tej SW-T600 i będę o niej czytał :)

Oczywiście nie jest tak ładna jak Burek ;) ale ma 2 cylindry i 600. A do tego też jest ładna :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie kumałem o co kaman z tym lateniem tzw. nocą a teraz już wiem że chodziło o żarcie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, zaskoczę Ciebie, ale tym razem NIE UGRYŹLIŚMY ANI KĘSA !!!! Słowo daję :). Tylko kawka lub shake. Sam byłem w szoku, że nikt się nie wyłamał. To był pierwszy raz, gdy siedzieliśmy, rozmawialiśmy i popijaliśmy. Da się? :D

Odnośnik do komentarza

Nie kumałem o co kaman z tym lateniem tzw. nocą a teraz już wiem że chodziło o żarcie

Marku- jest gorzej niż myślisz- podjechaliśmy do otwartego Only Kebab, była noc- ciemno- lokal oświetlony. Stoimy na ulicy- awaryjnie włączone, nasze kamizelki rozżarzyły się w świetle latarni tak jak mój żołądek na myśl o gorącym, sytym baranio- wołowym kebabie. Patrzymy się pytająco na siebie. Wtem Maciek zaczyna machać- do kebaba, patrzę- a tam przecudnej słowiańskiej urody przeurocza kelnerka zza szyby pozdrawia nas kusząco, machamy tym razem wszyscy, lokal bucha zapachem jedzenia, przyjaznym gwarem, wspaniałą kulinarno-romansową przygodą. patrzę- nie wierzę- Krisso smutneje- światłą przygasają, jedżmy na kawę do MC, ruszamy w mrok.

A mogło być kwa tak pięknie

http://wygrywamzanoreksja.pl/szczecin/rollo-only-kebab-szczecin/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotruś, kebab zaliczamy na następnym SN-ie, koniecznie, oczywiście po wcześniejszej polatance po mieście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tia, ja też już jestem w domu, teraz myślę o tej SW-T600 i będę o niej czytał :)

Oczywiście nie jest tak ładna jak Burek ;) ale ma 2 cylindry i 600. A do tego też jest ładna :)

Widzę, że się powoli nawracasz! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę poruszenie niedzielne wśród GZ, więc sądzę że chyba pogoda się w końcu poprawiła w Szczecinie i województwie.

W Warszawie dziś pogoda słoneczna, temperatura 19oC i lekki ale chłodny wiatr. Można polatać na 2oo...

Życzę wszystkim udanych przejażdżek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bez wątpienia dziewczyny będą ściągać majtki przez głowę. Na widok Jasona Stathama na Ducati. Honda SW-T600 jest równie seksowna jak kebab z czosnkiem.

cała recka- http://www.scigacz.pl/Honda,SW-T600,mini,Goldwing,15497.html

Wąski w pasie... Ha ha ha :D

Bo ZACNE zawsze wygrywają wybór :) .

#Burgifan, no zdradź tajemnicę o co chodzi!

Odnośnik do komentarza

Zacne, czyli niby Hondy, wiesz ;)

Po prostu udane modele i tyle. Jest to jedyny sprzęt na który mógłbym się przesiąść, ale Burek oczywiście i tak ładniejszy :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zacne, czyli niby Hondy, wiesz ;)

Po prostu udane modele i tyle. Jest to jedyny sprzęt na który mógłbym się przesiąść, ale Burek oczywiście i tak ładniejszy :D

Podobało mi się bardzo w tekście z linka Artura cytat: "Honda jest wielokrotnie ładniejsza od nadmiernie karmionego jamnika nazwanego fabrycznie Burgmanem."

Odnośnik do komentarza

Asiu, my (Marek, Maciek Marynarz i ktoś jeszcze) jedziemy w czwartek, ale nie wiemy jeszcze o której. Raczej nie rano, bo czekamy za Maćkiem który jest jeszcze na drugiej półkuli ziemskiej i walczy ze zmianą czasu :) Jak coś, to czekamy na hasło będąc gotowi do wyjazdu w każdej chwili w czwartek. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak już napisałem wy wyjedziemy jak Maciej wróci co nie jest pewne że wróci na czas. Jeżeli jednak nie da znaków życia do piątku rano to startujemy. Tak że z mojej strony nikogo nie namawiam na wyjazd z nami właśnie z tego powodu. Nadmienię jak nam się uda wyjechać pewnie najwcześniej około 12-tej. to na teren zlotu przyjedziemy około 21:00. Prędkość przelotowa zgodna z przepisami.

Odnośnik do komentarza

". Prędkość przelotowa zgodna z przepisami."

Rozumiem w mieście , przez wieś ........ale przelotowa zgodnie z przepisami, dokąd ten świat zmierza ????????

Sorrki ale mnie osobiście zdołowało to stwierdzenie . A gdzie FUN ukryty pod postacią 2oo. :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romku, wraz ze zmianą przepisów, fun polega obecnie na tym, że jedziesz sobie 80 km/h i wąchasz resztki zapachów kwitnącego rzepaku :). Jak bilety ostatnio powiedział: "trzeba oszczędzać prawo jazdy" :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...