Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No Stary, duża rzecz. Niektórzy skuterem tyle nie przejdą. Duże gratulacje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtek, SZACUN !!! Ty chyba jesteś jakimś cyborgiem. Mega wyczyn ! Gratuluje wyniku !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to ja się teraz będę chwalił zaliczyłem mój pierwszy pół maraton. Biorąc pod uwagę że zacząłem biegać w marcu z czego od czerwca do końca sierpnia miałem przerwę z powodu kontuzji to zakończenie pól maratonu z czasem 2.23 h uważam za swój sukces. Co ciekawe nie zmęczyłem się i jeszcze 2 km sobie pobiegłem do domu to nie jest tak źle. :)
Muszę popracować teraz nad prędkością bo w kwietniu królewski dystans maraton.
Burgmanie jeszcze reprezentował Lamus nasz klubowy kolega z czasem 1.57 szacun :) ale obiecuje że następny pól maraton załamie 2h :) oby tylko nie przyplątała się żadna kontuzja aa9ff1601aa289af382f45d37168b544.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gratulacje. To przecież wymaga treningów, wyrzeczeń, poświęceń i jeszcze raz treningów. Sam przebiegłem kilka razy dyszkę i wiem co to znaczy. Jeszcze raz gratki :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie, że temat biegania odżył na forum .
Artur gratuluję ukończenia pierwszej oficjalnej połówki . Nie patrz na wynik i czas. Czerp z biegania przyjemność, a rezultat sam przyjdzie. Życzę złamania „dwójki”. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Gratuluje ukończenia półmaratonu. Miałem okazje uczestniczyć we wczorajszej imprezie jako kibic ale niestety nie udało mi się nikogo znajomego "ustrzelić" 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artix, gratulacje. Fajnie, że drużyna bugmanii jest widoczna też na arenie sportowej.:wub:

Do kwietnia jeszcze trochę czasu zostało, ważne żeby się żadna kontuzja nie przyplątała.

Z Lamusa jestem dumna i podziwiam jego chęci - ja po całym dniu mam dosyć, a on jeszcze biega.

W tym roku w Warszawie odbywa się jeszcze jeden maraton - może ktoś z Burgmaniaków do niego dołączy?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ustawiłem już trening na maraton na kwiecień 31 tygodni po 4 dni w tygodniu w 7 października jest 10 km w biegu "Biegnij Warszawo" oczywiście biegnę w ramach treningu a przy okazji dla zabawy. Na szczescie tym razem nie jest to wieczorny bieg. A 10 km bardzo lubie ten dystans i wypoczywam na nim. Po głowie chodzi mi PZU Maraton ale on jest 30 wrzesnia i chyba nie dam rady się przygotować żeby zrobić go w 4h a 5h biegu na razie mnie przeraża a tak realnie oceniam swoje możliwości.
Wiec gdyby ktos chciał się rozerwać to widzimy się na starcie 7 października. 023ed5bb200fad18a99765201163476f.jpge14580ab5108117f795d1b249ecfb5e4.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym roku w Warszawie odbywa się jeszcze jeden maraton - może ktoś z Burgmaniaków do niego dołączy?


Będę przy obsłudze w tzw. zabezpieczeniu rowerowym na trasie 40 Maratonu Warszawskiego. Biegać już nie mogę, ale ciągnie wilka do lasu . Przypominam niedziela 30 września.
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W międzyczasie Lamus pobiegł maraton ja jeszcze nie gotowy szykuje się na kwiecień na Orlen Maraton. Ale dziś w formie treningu pobiegłem Biegnij Warszawo, nie jest żle, powoli wracam do formy po kontuzji :) ale żeby coś się działo burgmania.net w kolejną niedziele biegnie w Biegu z Radością na 10 km tym razem kameralny bieg na razie 405 zawodników :) ale człowiek musi sobie czasem pobiegać 

Bieg 10 km
10 km

Czas: 00:58:09
Time
OPEN: 3650
M: 2870
M40: 880
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ostatni oficjalny bieg w tym roku następny dopiero w marcu i w kwietniu maraton. Więc teraz skupiam się na treningach żeby podnieść wytrzymałość i prędkość.

Oficjalne wyniki

 

10 km

 

Czas: 00:57:39

Time

 

OPEN: 158

 

M: 127

 

M40: 58

 

0f1b962f1f98a1416f59abf0f3782a5c.jpg

 

Ps.

Ale z dumą kończę ten rok

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

173cc7e2b977c340407ffcaf828d629e.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O nie wiedziałem Zenek gratki. Niezły wyczyn. Ja spróbuje zdobyć koronę w przyszłym roku więc może się spotkamy na jakimś biegu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki, dzięki :) . Artix zapraszam do Krakowa w przyszłym roku w październiku na kolejną edycję Cracovia półmaraton. Krakowski bieg sprzyja robieniu życiówek :) , jest płaski i z reguły nie jest tak gorąco jak w okresie letnim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Zenek napisał:

Piootr wynik 1:39 marzenie :).

I to se ne wrati, ale wspomnienia zostaną na zawsze.

Brałem udział w pierwszej edycji Cracovia Półmaraton w 2105. Czas około 1:50. Podczas zdobywania korony trzeba także pojechać do mniejszych miast, które mają swój urok. Trzeba przebiec 7 połówek w rok. Na KMP 5 maratoów w dwa lata. Ja zrobiłem 2/3 - Warszawa, Dębno i Kraków, który biegliśmy z Zenkiem.

W Warszawie i Krakowie ukończyłem zarówno półmaraton i maraton.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...