Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś 20.30 start w półmaratonie praskim trzymajcie kciuki plan jest poniżej 2h ale zobaczymy co przyniesie bieg i czy organizm pozwoli no i będzie też sprawdzian przed maratonem PZU który startuje 31 września. Od kwietnia się do niego przygotowuje więc dzisiejszy bieg jest sprawdzianem przed egzaminem końcowym :)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Trochę rozgrzewki i już za chwileczkę już za momencik e2456ac12890bee38f7ef12101f188be.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Powodzenia. Dziś w Warszawie duchota - pogoda nie do biegania.

Ja za tydzień w Budapeszcie, także półmaraton - mam ambicje na 1:45, byle nie było gorąco...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

bb3400b2c0792a206693d6c9ca0c69ab.jpg

Ja już na mecie. Od asfaltu gorąc szedł solidny, choć warunki były lepsze niż się spodziewałem.
Praska Piątka o 19:30

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

2:11:13 niestety temperatura mnie zabiła dopiero na wale powiew od Wisły i można było przyspieszyć no ale lepiej niż w zeszłym roku o 11 min czyli za rok będzie poniżej 2 h no trudno ale warto było 4d6bf8c96dd6c75caddcae40dc8eb5ec.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Nocny 4F Polmaraton Praski: MRUGASIEWICZ ARTUR nieofic. msc open 4929 czas:02:11:13 M40 -1398


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 minuty temu, Artix napisał:

2:11:13 niestety temperatura mnie zabiła dopiero na wale powiew od Wisły i można było przyspieszyć no ale lepiej niż w zeszłym roku o 11 min czyli za rok będzie poniżej 2 h no trudno ale warto było

Gratulacje! Na maratonie pokażesz co potrafisz?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, nie przejmuj się wynikami, ciesz się bieganiem, to dobry wynik. Ja do dziś nie wiem jak przebiegłem połówkę w 1:39:37. Pamietam, że to był Poznań



Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak co roku 5 km towarzyszące Maratonowi Warszawskiemu. Czas w "normie".
Fajne wydarzenie sportowe i towarzyskie.

820284f182f1856f6a27e0eb3bab2712.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluję wszystkim dzisiejszym Finisherom, zarówno "5" jak i dystansu królewskiego. 

Kolejny rok w  dzień maratonu warszawskiego spędziłem na wolontariacie. Od ubiegłego roku działam w grupie rowerowej obsługującej na punktach żywieniowych biegaczy z elity. W zeszłym roku podczas "odprawy" "zabrakło" dla mnie biegaczy. Wolontariuszy było więcej niż biegaczy "elity". W tym roku miałem przyjemność jechać maraton wioząc odżywki dla Etiopczyka Endale Abenjeha Belachewa.

Foto z odprawy w hotelu.

bc8c46ab989d51598a2a2dfc10016006.jpg

Na czym to polega ? Na odprawie przedbiegowej maratończyk przekazuje swoje odżywki i napoje wyznaczonemu rowerzyście. Umawiamy się w jaki sposób podać mu butelkę i na którym kilometrze trasy. Przepisy mówią, że elita może korzystać z ze swoich odżywek TYLKO na oficjalnych punktach żywieniowych. Ja miałem 10, 20 , 30, 35 i 40 kilometr. Dostałem 5 butelek, wypełnionych w 1/3 objętości cieczą przygotowaną przez biegacza.  Nie można używać rowerów wspomaganych elektrycznie, e-samochodów, e- hulajnóg itp. itd. Pomoc tylko za pomocą siły mięśni. 

Na trasie łatwo nie było, ale chyba dałem radę i finalnie "mój" podopieczny zajął 3 miejsce podium z czasem 2:15.10

4df2dc625ade67e3f850bfce81b01f2d.jpg

 

Misja zakończona. Fajnie spędzony dzień na powietrzu. Niesamowite doświadczenie jechać na rowerze z takim „kozakiem” biegowym. Dobry uczynek spełniony, niech dobro wraca.

Na mecie otrzymaliśmy pamiątkowe medale.

 

682071ac9dd65f7e9b593ea528a44779.jpg

Oficjalne wyniki mężczyzn

82fcf656a97bf89dee3c276820aef014.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

http://www.sport.pl/inne/7,64998,25574801,orlen-warsaw-marathon-odwolany-bedzie-zmiana-sponsora.html

Niestety, w tym samym terminie odbędzie się Maraton w Łodzi zatem czas zobaczyć Łódź okiem biegacza

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...