Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie teraz wróciłem, a mówiła matka; ucz się synu...

powiedział Burgifan

Z kolei na stronie 5 Romeo zamieścił z okazji dnia kobiet zdjęcie kilku facetów z różami.

W różnych seksownych reklamach kierowanych do kobiet występują faceci czynu- rozbudowani budowlańcy, hydraulicy, kierowcy ciężarówek za to urzędnicy tacy chociażby jak ja (bardzo szeroko rozumując- faceci zza biurka) rzadko- stad owe zdanie - jak rozumiem Maciek odniósł się do tego, że stał w porcie a mógłby, gdyby się uczył- jak mówiła Matka nie stać i być z nami jako obiekt adoracji (zamiast wspomnianej fontanny spod Pleciugi)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zawsze uważałem, że język prawniczy jest specyficzny i nie do końca zrozumiały. Ale teraz już rozumiem.

Dawajcie jakiś foty tych obiektów adoracji i krótkie podsumowanie wczorajszego spotu.

Odnośnik do komentarza

Co tu podsumowywać? Obiekt adoracji stał w porcie. Przyjechał nowy twardziel na PCX (znaczy Romeo), pętał się też nieszczęśliwy (bo bez skutera) człowiek o zbliżonej formie owłosienia co moja (szczątkowej znaczy)- czyli Krzysiu z młodym narybkiem, był Kowal, Marek, Artur no i ja - już w formie ludzkiej (na skuterze). Nawet loży szyderców nie udało się zorganizować bo znasz przecież mój stosunek do PCX- no po prostu nie ma się do czego przyczepić- no rozumiem BMW z chińskimi plastikami, Suzuki jakieś, ale PCX? Obiekt mojego kultowego uwielbienia. Jak jestem u żródeł (znaczy w krainie Lecha) to tylko chodzę do wuja (który odkupił mojego PCX) i żebrzę - daj odpalić, no daj się przejechać- takie życie. Atrakcje spotu zorganizowaliśmy sobie sami w postaci wizyty w tajemniczej stacji nad Odrą popijając boskie płyny. Następnie spokojnie powiedziałem pa Maxowi zamykając go w garażu i przyrzekając, że odkopię go w kwietniu. Tyle

Odnośnik do komentarza

Opona naprawina, luftu nabite ... i założona ... :)

Przy okazji wypucowałem felgę ... świeci się jak psu jajca ... :)

a koszta jakie?

Odnośnik do komentarza

Dzieki Arek,jutro podjade.Wyczytalem ze kymko musi miec duzy prad rozruchowy,min 220A.Slabsze na dluzsza mete nie daja rady.

Odnośnik do komentarza

Ja do Burgmana też kupowałem tam gdzie Wooferai. Oprócz tego mają duży wybór olejów i rozmaitej chemii motoryzacyjnej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co do fotek z kulania, to ja dziś siedząc w cieplutkiej puszcze uwieczniłem Kierownika na nowiutkim siodle Króla (temperatura 4st C ale odczuwalna ok 1st C)

99568659978282266974.jpg

jakby co , jutro jestem w domu :beer:

Jakby co, to jutro ze Sławkiem udajemy w stronę Szczecina ale na 4oo, więc być może w drodze powrotnej namówię Sławka (a może to On mnie namówi ;) na krótką wizytę. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aś mnie ustrzelił :) Nowa kanapa sprawuje się świetnie... Szkoda tylko, że faktycznie nie przyszło mi do głowy poprosić o niebieskie nici na szwy, co by do pasków odblaskowych pasowały...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już dawno nie spędziłem tak miło wolnego czasu. Szczęścia nadmiar :)

W końcu udało mi się poznać Braci maxi - maniaków :)

Dzięki za miłe spotkanie i gościnę Joli i Waldka

41588522277314480836.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fantastyczny dzionek... Wpierw żeberka z kapustką "pod Przybiernowem" (jak się okazało, trochę dalej), a później wspomniana wizyta u wd40 (już znamy tajemnicę jego loginu :D)... Edit - Soniak robi jednak lepsze fotki od Lumii... U mnie wersja przy "mleczku" :P

f4dd8b3a9dce8c75.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gosiu, Jolu, Waldku, Robert, Sławku i Krzysiu bardzo serdecznie dziękuje za przemiłe spotkanie.

Najpierw spotkanie ze skuterowych braćmi i siostrą ze Świnoujścia, bardzo smaczny obiad z grilla w Barze pod Brzozą w Babigoszczy - jak się ociepli to musimy tam zorganizować jakieś spotkanie na skuterach, w większym gronie Grupy Zachodniopomorskiej.

Pózniej skorzystaliśmy z zaproszenia wd40 i odwiedziliśmy nowego kolegę z Wolina i Jego sympatyczną małżonkę - dziękujemy za gościnę, kawę i smaczną szarlotkę. Cieszę, że Was poznałem i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kilka razy w tym roku.

Niestety czas upłynął nieubłaganie i musieliśmy zakończyć spotkanie w grodzie Wikingów i pożegnać gospodarzy i wracać do Szczecina.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie i do zobaczenia.

P.S. Waldku, Dziekujemy za jajka.

P.S.1. Robert, bardzo się cieszę, że mogliśmy się w końcu poznać w realu. Do zobaczenia przy następnym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję Wam za miłe spotkanie. Cieszę się, że wreszcie mogłem poznać osobiście naszych przyjaciół ze Świnoujścia i Wolina. Jolu i Waldku, w imieniu moim i Synka dziękuję za gościnę, ciasto, kawę i super JAJA.

P.S.

Ale przyznacie, że Urbi udający chopper'a na długo utkwi nam w pamięci :laughing::clap:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, jakiego chopper'a...?!? Ja nie udawałem żadnego chopper'a tylko pokazywałem pozycje motocyklisty na ściągaczu ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aaaaa, faktycznie był też chopper a dokładnie mówiąc odczucia z jazdy na chopperze i pracy jego silnika w układzie V ?

Krzysiu, zwracam honor.

Chyba trochę mnie dzisiaj poniosło

Odnośnik do komentarza

A my już grzejemy się herbatką z malinami po morsowaniu.... Cieszę się, że wszyscy mamy podobne odczucia, bo było bardzo sympatycznie. Miło było Was poznać i dziękujemy za miłe przyjęcie do Waszego grona. Do zobaczenia następnym razem. Jola.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A my już grzejemy się herbatką z malinami po morsowaniu.... Cieszę się, że wszyscy mamy podobne odczucia, bo było bardzo sympatycznie. Miło było Was poznać i dziękujemy za miłe przyjęcie do Waszego grona. Do zobaczenia następnym razem. Jola.

Jolu po morsowaniu i foczkowaniu, jak dobrze pamiętam ?

Pełen podziwu dla Waszego hartu drugiej pasji, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Robert, bardzo się cieszę, że mogliśmy się w końcu poznać w realu. Do zobaczenia przy następnym spotkaniu.

Wojtku, ja też się cieszę, że Cię poznałem :) Troszkę czasu minęło, ale warto było czekać :) Cieszę się ogromnie, że moglem poznać Krzysia, Waldka i Jolę

Mam nadzieję, że do Majówki spotkamy się jeszcze kilka razy i być może poznam większą część Bractwa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...