Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

podoba mi się to środkowe- znaczy ta dziwna chmura jak z filmu o obcych- z wojny światów z Cruisem (fajne filmisko a niedoceniane)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś też trochę pojeździłem, bo jutro kanapa idzie do tapicera i będzie przestój... Fajnie, że już jest cieplej, do puki słońce nie zachodzi :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dziś też trochę pojeździłem, bo jutro kanapa idzie do tapicera i będzie przestój... Fajnie, że już jest cieplej, do puki słońce nie zachodzi :P

Mam nadzieję , że jeździłeś do południa bo jak po południu to mi "pimpong" skoczy, że ja siedziałem w domu a Ty latałeś sobie wokół komina ;)

Niech Ci szybko zrobią tą kanapę to może byśmy na Wolin się wybrali :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No popołudniu :P Ale tylko na myjkę i dwa kółka po mieście... Czasu na więcej nie starczyło. Kanapa już zdemontowana i jutro zawożę 4oo... A tu kurcze zapowiadają fajną pogodę :/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja wczoraj troszkę pokulałem po asfalcie i z okazji Dnia Kobiet zamiast kwiatka powoziłem kobitki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny filmik... Widać kamerka się przydaje :) Coś też muszę pomyśleć nad rejestratorem... Miałem fajny Papago P3, ale oddałem teściowi po testach, bo jakoś nie widziałem zastosowań, a tu proszę... :photo:

Odnośnik do komentarza

No tak Maciek otworzył katalog pod tytułem"zdjęcia rozwodowe"

Maciek Pozdrawiam.

Ps. ciekawe sprzęty są na 3 planie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eeee tam... Na pierwszym lepsze... Całe cynkowane :D i z dużym uchem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma to jak duże ucho ;)

A tak w temacie marzec... to szykuje się sobotni najazd na Wolin :clapping:

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, bo na 1 planie są wiaderka.

A co do kamerek to chyba głównym problemem na jednośladzie są wstrząsy i wibracje - koledzy Kowal i Hrabia jakoś nie epatują swoją twórczością...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak pogoda dopisze, bo na razie prognozy nie wyglądają optymistycznie :( Norwedzy wróżą silne zachmurzenie, możliwość leciutkich opadów między 7-13-tą, a polskie prognozy są bardziej pesymistyczne, bo podają deszcz... A jak będzie, to zobaczymy, bo ja jestem na TAK :)

Odnośnik do komentarza

metoda zanurzeniowa nic nie popsuje, przecież scooter czasem jeździ w deszcz, ale może być problem jeśli zanurzy całe koło na płasko i gdzieś dostanie się woda np. do łożysk (choć nie powinna). To co masz na zdjęciu to może być przyczyna lub nie (jeśli nie nastąpiła perforacja). Tak czy inaczej - normalny serwis oponiarski działa tak, że przyjeżdżasz z problemem (nawet jak przysłowiowa "blondi") a wyjeżdżasz sprawnym pojazdem. Serwis sam demontuje, weryfikuje, określa metodę usunięcia problemu i działa. Sam bym się nie bawił w naprawę ponieważ i tak potem trzeba wyważyć koło, więc bez demontażu się nie obejdzie. Nie wyjmuj jednak tego metalu z opony, jeśli nie jesteś przygotowany do naprawy, bo kapeć murowany i do serwisu nie dojedziesz.

Co do serwisu - pan mechanik, który marudzi, że "tego nie robię, tego nie da rady, to musi klient sam ... itp. " to dupa nie mechanik :)

jak w zeszłym roku miałem kapcia to serwis szybko wymienił oponę (oczywiście zdobytą natychmiast dzięki Markowi i Arkowi) i jeszcze Fajką poczęstowali żeby się nie dłużyło :) - nic nie robiłem sam

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj, przez zanurzenie w wodzie nic Ci się nie stanie z tarczą. Przecież jak jeździsz po deszczu, to też woda leci na tarczę. Gość Ci bardzo dobrze powiedział; zanieś mu to koło, on to sprawdzi, czy aby na pewno z tego miejsca uchodzi powietrze, a może z innego, np z wentylka... Jak nie sprawdzisz, to się będziesz zadręczał. Ta skaza na zdjęciu nie wygląda na mi przyczynę, ale to trzeba sprawdzić.

----------------------------------------

No dobra, a co jootro ?

Może 19-ta pod Pleciugą ?

Tylko błagam, nie przyjeżdżajcie 4oo, jest ciepło, idzie wiosna.

Nie wiem czy będę, zobaczę ilu z Was wyrazi chęć, nie będę jechał ode mnie ze wsi po to żeby popatrzeć na fontannę...

Odnośnik do komentarza

Elvis - a może za szybko jeździsz i siła odśrodkowa na kole jest tak duża, że powietrze wyciska pomiędzy atomami opony - zdejmij rękę z gazu :):laughing:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...