Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis twój rocznik Burgmana nie ma łożysk w tylnym kole koło zamontowane jest na wałku i przykręcone nakrętką,po zdemontowaniu koła tarcza hamulcowa zostaje przy "silniku"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Oj, Elvis - masz mydło w domu?

Posmaruj to miejsce mydlinami to będziesz widział, schodzi czy nie schodzi. Po styku felgi z oponą też można.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra, a co jootro ?

Może 19-ta pod Pleciugą ?

Tylko błagam, nie przyjeżdżajcie 4oo, jest ciepło, idzie wiosna.

Nie wiem czy będę, zobaczę ilu z Was wyrazi chęć, nie będę jechał ode mnie ze wsi po to żeby popatrzeć na fontannę...

Oczywiście Maciek 19-ta Pleciuga w czwartek na 200 - mnie nie trzeba namawiać.

Odnośnik do komentarza

Kończę pracę 19:20 , rano do roboty pojadę moto, spróbuję złapać kogoś na telefon. A może ktoś dryndnie do mnie i powie gdzie jesteście ? ( 501 566 193 ) :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza

Ja w pracy.

P.S. Z otrzymanych dokumentów wynika, że sprawca mojego wypadku ma 7 dzieci.

Czyli w innych sytuacjach też nie uważa...

Odnośnik do komentarza

Ta skaza na zdjęciu to wbity drut lub gwóźdź ...

No to nie wiem nad czym się zastanawiasz, oczywiście, że tą oponę musi zobaczyć wulkanizator. I jeśli to jest z boku, to boków się nie naprawia.

Myślę rownież tak jak Wojtek, jeśli opona jest już stara, to kup se nową.

Ludzie na prawdę mają straszne problemy zrozumieć, że opony są bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze w pojeździe, a w motocyklu to już w ogóle.

Oczywiście Maciek 19-ta Pleciuga w czwartek na 200 - mnie nie trzeba namawiać.

O Ciebie akurat byłem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zamówiłem tylną oponę. :)

Przy obecnej czarnej d...e, w której jestem w zasadzie to wszystko jedno czy nie mam x czy x+204zł ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też proponuję całkowitą wymianę, Elvis nie wygląda 'świeżo " ta opona mówiąc szczerze jakieś pęknięcia w rowkach. Po ilu latach zaczyna się rozpad gumy?????? . Ja kiedyś godzinę po wymianie na nową złapałem gwóźdź w tylną , opona była ściągana i podklejana łatką od środka.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówiłem tylną oponę. :)

Przy obecnej czarnej d...e, w której jestem w zasadzie to wszystko jedno czy nie mam x czy x+204zł ;)

Artur, gratuluję decyzji i bardzo się cieszę. Czuję, że już niedługo pojedziemy na pierwszą wiosenną przejażdżkę po NRD - już nie mogę się doczekać i czekam na sygnał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oczywiście Maciek 19-ta Pleciuga w czwartek na 200 - mnie nie trzeba namawiać.

To znaczy nie na fontannę a na Maćka będziemy się patrzeć?- Ja skuter wypchnąłem z garażu i dzisiaj miałem nawet garnek na głowie. 19 mówicie, a co tam, niech będzie 19- ja muszę być o 21 w domu, ale podjadę na skucie- no chyba, żeby padało czy coś

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, gratuluję decyzji i bardzo się cieszę. Czuję, że już niedługo pojedziemy na pierwszą wiosenną przejażdżkę po NRD - już nie mogę się doczekać i czekam na sygnał.

Pozdrawiam

Sygnał jest dzisiaj godzina 19-ta Pleciuga

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sygnał jest dzisiaj godzina 19-ta Pleciuga

Marku, sygnał widziałem i odebrałem, ale dla mnie jeszcze jest zima i jeszcze nie jeżdżę...

Pozdrawiam i życzę udanego spotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku, sygnał widziałem i odebrałem, ale dla mnie jeszcze jest zima i jeszcze nie jeżdżę...

Pozdrawiam i życzę udanego spotu.

Właśnie: zapomniałem już jak ty wyglądasz

Odnośnik do komentarza

Kuźwa chcialem byc, a tymczasem stoje i czekam na zaladunek w porcie i wiem juz ze sie nie wyrobie :( 20 minut jedno auto laduja, a jestem teraz 8 w kolejce. Super promocja na fajrant...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kuźwa chcialem byc, a tymczasem stoje i czekam na zaladunek w porcie i wiem juz ze sie nie wyrobie :( 20 minut jedno auto laduja, a jestem teraz 8 w kolejce. Super promocja na fajrant...

To może przyjedziemy z kamizelkach i po przestawiamy kolejkę?

Odnośnik do komentarza

No cóż, przynajmniej na stronie marca 5 zdaje się żaden z tych facetów nie wygląda na takiego, który jest urzędasem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No cóż, przynajmniej na stronie marca 5 zdaje się żaden z tych facetów nie wygląda na takiego, który jest urzędasem

Piotr, przepraszam, wiem że jest trochę późno, ale o co chodzi...?!?!?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...