Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

qszysiek i inni zapraszam jak będzie pogoda wylatuje około 10-11 ale to zależy od pogody spadam spać

Dzięki ale dla mnie za wcześnie,bardziej po południu.
Odnośnik do komentarza

Elwis ja Ciebie nie pocieszałem (operując telefonem uzyskuję może taki śmieszny język). Po prostu pojęcie "z prowincji" utraciło już swój "pejoratywny" (wiem, trudne słowo) charakter już dawno. Każdy z nas jest z "prowincji"- Ty w stosunku do szczecina, Szczecin do Warszawy, Warszawa do Londynu, Londyn do hm NY a Moskwa obecnie prowincją do wszystkiego, poza wołgogradem, ale to osobny i dziwno-straszny świat Pracuję nadal i choć wydawało się, iż poniosłem klęskę- wow chyba jednak będzie sukces- niby ma być skuter dla córki (chyba będzie jednak dla mojego kolegi). Namawiam go na PCX- chyba najłatwiejszy skuter do połknięcia bakcyla- bezawaryjny, lekki cichutki- idealny na pierwszy. Czy będzie chciał się integrować? Tego Elvis nie wiem, no ale zawsze jak już go się wepchnie na skuter to i może odzieje się go w klubową kamizelkę i razem - we dwóch będziecie mogli parady po Stargardzie urządzać no i moje stare marzenie- tworzyć gang (wymuszenia, haracze, monopol na rozwożenie pizzy etc)

Odnośnik do komentarza

Wstępnie 12:30 na Głębokim gszysiek i kowal, ktoś dołączy ?

Ja chętnie bym nawet do was dołączył ale będę wolny dopiero ok. 16:30;-(

Odnośnik do komentarza

Ja taz bym dołaczyl wracam z Recza.zaloguje sie jak bede w szczecinie jak cos to moj nr fonu0:)511936704

Bez odzewu to spadam do domku

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 100km nakręcone Nowe Warpno i trochę po mieście. Kowal dzięki za towarzystwo.

Może jutro też coś zorganizujemy?(Tylko nie Nowe Warpno)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki mnie odwiedzili na chwilę, Qrzysiu - piękny skuter ! (chyba nie muszę mówić że to świetny wybór)

Kowal, Twój też ozywiście :)

A co jutro ?

Ma być podobno jeszcze cieplej niż dzisiaj. Zdało by się wyprowadzić trochę kobyłę na wolność.

Proponuję małe kulanko, miejski lansik.

Ponieważ jutro jest dzień kobiet, to ok. południa będę musiał podjechać tu i tam, więc pasuje mi powiedzmy gdzieś tak o 15-tej. Jest ktoś chętny ? Chyba nie będziecie w pracy, nie ? Piszcie co i jak komu pasuje.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 100km nakręcone Nowe Warpno i trochę po mieście. Kowal dzięki za towarzystwo.

Może jutro też coś zorganizujemy?(Tylko nie Nowe Warpno)

ja 200 nakręciłem ale kiełbaski nie smażyłem to burgifan nie zjesz jutro się pisze jak coś na spacer skuterkiem

a to moje Jezioro tam spędzam dużo czasu

3802a97df5444ce9med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roman, miejscówka -mistrzostwo świata., super. Może byśmy spróbowali otworzyć tam sezon z kiełbaskami

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki mnie odwiedzili na chwilę, Qrzysiu - piękny skuter ! (chyba nie muszę mówić że to świetny wybór)

Kowal, Twój też ozywiście :)

A co jutro ?

Ma być podobno jeszcze cieplej niż dzisiaj. Zdało by się wyprowadzić trochę kobyłę na wolność.

Proponuję małe kulanko, miejski lansik.

Ponieważ jutro jest dzień kobiet, to ok. południa będę musiał podjechać tu i tam, więc pasuje mi powiedzmy gdzieś tak o 15-tej. Jest ktoś chętny ? Chyba nie będziecie w pracy, nie ? Piszcie co i jak komu pasuje.

I znów fajne plany a ja: nach Berlin.

Odnośnik do komentarza

Roman, miejscówka -mistrzostwo świata., super. Może byśmy spróbowali otworzyć tam sezon z kiełbaskami

można pomyśleć ale to jest 100km wioska Dominikowo

Odnośnik do komentarza

można pomyśleć ale to jest 100km wioska Dominikowo

sporo kilometrów jak na samotną jazdę PCX em- obejrzałem sobie drogę na mapie- powiedz jakie masz wrażenia z jazdy, ile jechałeś w jedną stronę i jakimi prędkościami?

Odnośnik do komentarza

sporo kilometrów jak na samotną jazdę PCX em- obejrzałem sobie drogę na mapie- powiedz jakie masz wrażenia z jazdy, ile jechałeś w jedną stronę i jakimi prędkościami?

trochę wiatr mnie denerwował jechałem około 1;40 nie zwrócilem uwagi, prędkość 90-95 km/h spalanie 2,6l

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemanko :)

Ja dziś wybudziłem mojego kuca z zimowego snu. Półgodzinny spacer po wiosce minął cudownie :)

PS.

SlawoyAMD, już nie pojedziesz sam na kawkę i kiełbaski do Wolina, będziesz mnie miał na ogonie ;)

73238218862618105225.jpg

40532610591476775820.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

można pomyśleć ale to jest 100km wioska Dominikowo

Ania - Maćka mechanika jest z Dominikowa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wow, Robssonie, jak ja ci zazdraszczam, bo cały weekend mam w robocie... Ale poniedziałek i wtorek wolny, jednak oddaje kanapę do tapicera, by ją ładnie skórką obszył, więc w zasadzie do końca tygodnia będę uziemiony. Super, że wyciągnąłeś już Burka z podziemi, ale drewutnia by mu się jednak przydała :P

PS - efekt pasków super :clapping:

Odnośnik do komentarza

a to moje Jezioro

Ale masz fajnie, masz swoje jezioro.

I znów fajne plany a ja: nach Berlin.

A o której Marku wracasz aus Berlin ?

Odnośnik do komentarza

A ja muszę rozdzielać czas pomiędzy moimi dwoma pasjami, dzisiaj machnąłem 70 km rowerkiem a potem pierwsze 10 km skutem. Wypróbowałem na skucie nowe buciki i kask (nie piszę jaki bo siara, budżetowy ale OK).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...