Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

pomimo mojego wielkiego poparcia do ogniska i kiełbasek wydaje się, iż oficjalna pogoda w przyszłym tygodniu będzie o wiele lepsza niż dzisiejsza- dla nas oczywiście- dodatkowo kiełbaski i ognisko- za czym tęskni moja dusza może na jakieś duże i fajne otwarcie sezonu? Krzysiu a jak tam Twoje nowe przyszłe papiery? działasz coś_

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobrze, przełóżmy przecudowną, wspaniałą, ukochaną kiełbaskę na lepszy moment - faktycznie, ma się znacząco ocieplić, chociażby za tydzień. Możemy też poczekać na otwarcie sezonu - a kiedy otwieramy? :cool2:

Moje przyszłe papiery czekają cierpliwie na ukończenie jazd. Wczoraj rozmawiałem z moim Instruktorem Bartkiem i motocykl kursowy/kursancki :D ma właśnie wymieniane uszczelniacze w lagach (będzie super turbo nowy zawias) i będzie na mnie czekał. Ponieważ Instruktor zauważył, iż mam duszę wojownika na drodze :boxing: i spodobało mi się odkręcanie rollgazu w 72 konnej maszynie, ustaliliśmy, że wznowimy zabawę, gdy temperatury sięgną 10*C. Z uwagi na to, że zakładany poziom temperatur "ma się pojawić" już po niedzieli, no to ……. trza szykować spodnie, buty, rękawice i kurtkę - póki co, zaniosły się kurzem :).

Odnośnik do komentarza

Jaka okrutna

Nie koniecznie, podchodzę to tego z humorem, dla rozluźnienia atmosfery obejrzyjcie sobie coś relaksującego i będzie zgoda :)

Odnośnik do komentarza

Romeo, ja na zdjęciach nie widzę ani odrobiny popękań....

Więc po co przepłacać?

PCX 125 po przeglądzie w serwisie Hondy, w tym sezonie niczego nie wymieniam wszystko jest ok!!!!!!!

wyregulowali linkę gazui polecili przesmarować boczna stopkę, sam ściągnę tylne koło i zajrzę do bębna bo tam nie zaglądali

Dzięki Urbi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romeo, jest 16:00 z groszem, zaraz lecisz na miasto, potem spot, następnie wrócisz do domu koło 20:00-21:00. Wychodzi na to, że blisko pół dnia spędzisz na motocyklu. Żona nie będzie dymić? Bo widzę, że robisz tak, jak ja na początku hehe - jeździć ile się da. Wtedy były u mnie w domu dymy. Za radą bardziej doświadczonych Kolegów z GZ, troszkę przystopowałem, zacząłem delikatnie dozować te sprawy i ostatnio, jak zauważył Marek-bilety, atmosfera u mnie w domu nieco się uspokoiła. Chodzi mi tylko o to, że sezon dopiero się zacznie i żebyś na początku przygody …… nie przegiął ;-). Sorry, że się wtrącam.

Odnośnik do komentarza

Nie koniecznie, podchodzę to tego z humorem, dla rozluźnienia atmosfery obejrzyjcie sobie coś relaksującego i będzie zgoda :)

To byl cytat z ksiazki lesio joanny chmielewskiej,ktora polecam wszystkim bedziecie sie smiali sambo joanno demonie predkosci

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdzie ta czekolada?

Czekolada jest na stacji benzynowej (ORLEN) przy ul. Kolumba. O której się wybierasz do Rzela? Na 19:00?

Odnośnik do komentarza

Krzysiu- wezmę swój pojazd i będę o 19.00 u Rzela i takie też rzucam wyzwanie- kto odważy się jeszcze być u Rzela o 19?

Odnośnik do komentarza

będę jak trafie ale chyba tylko 1 orlen tam jest?

jeżeli tam trafisz o 19.00 (tak jeden Orlen) stawiam czekoladę- takie wyzwanie rzucam (jako były posiadacz PCXa)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, nie przejmuj się... "rower ze wsi, a kot miastowy... Z miasta Łodzi pochodzi" :D Za Pawlaków już tak było :)

Odnośnik do komentarza

To nie dostanisz czekolady. Pociesz sie Elvis, na twojej prowincji jest knajpa w ktorej sp papa Wybieralski prowadzil kampanie wyborcza a na takiej bocznejodkatedry przy parku znajduja sie ulubione 2 knajpy jednasrodkowa z genialnymi rybami znaczy ulubione moje i mej malzy. Pozatym dzis prowincjabrzmi dumnie zawsze w odroznieniu od warszafki (ktora i tak glownie z pruszkowa i radomia jest) Elwis, dzis w sumie moge powiedzi Elvis zyje i pamietaj niezalznie od twojej nadaktywnosci i przesmiewczosci zawsze solidarnie glosowalismy na twoj skuter, zawsze, az skasowalismy z burgmani konkurs goto miesiaca. Kochamy cie

Odnośnik do komentarza

To nie dostanisz czekolady. Pociesz sie Elvis, na twojej prowincji jest knajpa w ktorej sp papa Wybieralski prowadzil kampanie wyborcza a na takiej bocznejodkatedry przy parku znajduja sie ulubione 2 knajpy jednasrodkowa z genialnymi rybami znaczy ulubione moje i mej malzy. Pozatym dzis prowincjabrzmi dumnie zawsze w odroznieniu od warszafki (ktora i tak glownie z pruszkowa i radomia jest) Elwis, dzis w sumie moge powiedzi Elvis zyje i pamietaj niezalznie od twojej nadaktywnosci i przesmiewczosci zawsze solidarnie glosowalismy na twoj skuter, zawsze, az skasowalismy z burgmani konkurs goto miesiaca. Kochamy cie

Odnośnik do komentarza

No i chyba nie dojechały wczoraj chłopiny do Rzela, bo jakoś nie widać zachwytów dla serwowanej tam czekolady? :-)

a byli byli i czekoladę spili! Mało tego piwko wypili bo qszysiek stawiał :clapping:

Jutro zapowiadają piękną pogodę to po śniadaniu pojadę na wioskę do Dominikowa koło Drawna nad jeziorko 100km od Szczecina skutrem oczywiście !scooter na kiełbaskę z ogniska.

Ktoś ma ochotę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...