Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wow... super. Twoja miała trzy ale na zewnątrz, bo w środku wypiłowało ją chyba na jeden :D Ewidentny skutek zapieczenia jednego z tłoczków i kątowania klocka... Na razie pogoda podła, więc pod koniec tygodnia może uda się dopiero podjechać do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    37

  • KriSSo

    26

  • SlawoyAMD

    25

  • burgifan

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

wlasnie dostalem tarcze uzywana ta co proponowal Slawoy cena 99zl z przesylka stan super gr.5mm , moja miala 3 ,nawet napisy sa made italia , :clapping: minimum 4,5

Super, teraz w końcu złożysz Burgmana i będziesz miał sprawny układ hamulcowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cały tydzień deszcz. To jakiś żart

To nie jest żart ...

Musimy zmienić nazwę ... chyba ...

Zamiast Grupa Zachodniopomorska powinniśmy się nazwać ZGSW - Zachodniopomorska Grupa Skuterów Wodnych ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylna oponka wymieniona! Bez Melmacie nie zrobiłbym tego tak sprawnie i tanio... Maciek wielkie dzięki! :)

Dla zainteresowanych: tył, 35zl z wyważeniem, Wyrwa na Zielonogórskiej. Zrobili od ręki, ale oczywiście koło dowiozlem sam, a zdemontował Melmacie.

Została jeszcze jedna czynność: przegląd rejestracyjny. No i właściwie. Przednia opona tez do wymiany, ale to póki co nie pali.

Odnośnik do komentarza

Hm..jeżeli ktoś ma suzuki i czas oraz nie jedzie na majowe spotkanie zachodniopomorskie, to:

Suzuki Shell Moto Szkoła 2015

sms_logo2.jpg

Zapisy według kolejności zgłoszeń prowadzą autoryzowani dealerzy Suzuki według poniższego harmonogramu:

16.05.15 -Szczecin

(miejsce szkolenia)

Moto46 Szczecin

Jarosław Skórzewski

tel.601805806

jaroslaw.skorzewski@moto46.pl

Odnośnik do komentarza

Arek ... widziałem to i chętnie bym tam pojechał ... no ale jadę na Majówkę ...

Mam nadzieję że w tym roku PZM będzie kontynuował akcję "Bezpieczne 2oo" i uda się dopasować jakiś termin i załapać na szkolenie doskonalące techniki jazdy ... :) mam nadzieję ... :)

Odnośnik do komentarza

Ale już po Świętach zaświeci słońce, ma być 15 st. ciepła, dziewczyny zaczną chodzić bez staników , można będzie nawijać na koła wstęgę szos... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam nadzieję Jacku, że masz rację co do aury.

Licząc na wiosenną, ciepłą pogodę, wybudziłem dziś swoją Majesty z zimowego snu, ubrałem i jest już gotowa do rozpoczęcia sezonu. Teraz tylko czekam na sprzyjająca pogodę i do zobaczenia na ulicach naszego miasta oraz czwartkowych spotach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...