Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o przepisanie mnie do wariantu nr 1 czyli domek pozycja na liście 297- ARCII oraz dopisanie mojej żony Ulki . Wysyłam dopłatę za siebie i całość za żonę . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • Joasia70

    4

  • mirdob

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Proszę o dopisanie do domku numer 16 . Zielony zakątek do : Arecki , Szorstki , Grzegorz72 , Baltona

Różnicę 30 zł przelewam .

Numer zlotowy 85

Odnośnik do komentarza

Witam

Proszę o dopisanie do domku numer 16 . Zielony zakątek do : Arecki , Szorstki , Grzegorz72 , Baltona

Różnicę 30 zł przelewam .

W związku z tym, ze chłopaki chcą być razem, mnie możesz przerzucić gdziekolwiek. I tak nikogo nie znam, chyba że z kimś z Warmii i Mazur :).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pamieć , ostatnia prośba koszulka damska XL jakby można było jeszcze zamówić . Pozdrawiamy i czekamy na numer domku .

Dzięki za pamieć , ostatnia prośba koszulka damska XL jakby można było jeszcze zamówić . Pozdrawiamy i czekamy na numer domku .

Odnośnik do komentarza

Przyjazd w Czwartek.

111.ELVIS WAR.1 / XXL / m/- zapłacone K 13 D

145. QSZYSIEK WAR.1 / XXL /m/ -zapłacone K 13 D

Odnośnik do komentarza

Witam -z przyczyn rodzinnych jestem zmuszony odwołać przyjazd we czwartek ,a świętować Burgmanię zacznę z Wami od piątku.

Oczywiście wszystko mam opłacone i domek zarezerwowany.Do zobaczenia w piątek.

Odnośnik do komentarza

Z ogromną przykrością i żalem musimy zrezygnować z naszego udziału w tegorocznym Zlocie - Olaf i Ania, pozycje na liście 281 i 282, zakwaterowanie w domku w Zielonym Zakątku, pobyt od czwartku. Nasze domowe zwierzątko poważnie się rozchorowało, czeka nas codzienne bieganie do weterynarza, zastrzyki, kroplówki i bardzo prawdopodobna przykra konieczność uśpienia - mieliśmy dla kotki zapewnioną opiekę na czas wyjazdu, lecz w tej sytuacji nie mogę nikogo obarczać obowiązkiem opieki nad ciężko chorym zwierzakiem i podejmowania decyzji o ewentualnym uśpieniu. Żona namawia mnie abym pojechał na Zlot sam, lecz raczej nie będę się bawił zbyt dobrze: kotka mieszka z nami ponad 17 lat i traktuję ją jak starszą córkę, chciałbym pozostać z nią w domu.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany wyjazdem chętnie odstąpimy oba nasze miejsca, miło byłoby gdybyśmy odzyskali chociaż część wpisowego, lecz nie jest to z naszej strony warunek konieczny: najważniejsze aby miejsca w domku nie zmarnowały się.

Mój numer telefonu to 509-040-621: gdybym nie odbierał proszę wysłać smsa, oddzwonię.

Bardzo przepraszam organizatorów Zlotu za kłopot.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nasze domowe zwierzątko poważnie się rozchorowało, czeka nas codzienne bieganie do weterynarza, zastrzyki, kroplówki i bardzo prawdopodobna przykra konieczność uśpienia - kotka mieszka z nami ponad 17 lat i traktuję ją jak starszą córkę,

Znam ten problem i łączę się z tobą w bólu. :confused:

Zloty były , są i będą a ukochane stworzenia są dla mnie ważniejsze.

Odnośnik do komentarza

@ Olma

jedyna sluszna decyzja dokladnie ta sama sytuacje mialem w zeszlym roku ja jednak sie zdecydowalem pojechac z grupa Slask w Alpy ( bez zony) gdy wracajac do domu dostalem przykry tel. ze czeka mnie jeszcze tego dnia pogrzebanie naczej suczki :-(

Jak wczesniej pisal Artur zloty byly sa i beda ......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"przeszłam" oba wątki o zlocie i nie znalazłam ile trzeba będzie dopłacić za nocleg czwartkowy

ech stara, ślepa, głucha i kulawa ;)

plisss podajcie cenę ( jeszcze raz, jak przeoczyłam ) bo nie wiem ile kasiory zabrać z sobą dodatkowej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"przeszłam" oba wątki o zlocie i nie znalazłam ile trzeba będzie dopłacić za nocleg czwartkowy

ech stara, ślepa, głucha i kulawa ;)

plisss podajcie cenę ( jeszcze raz, jak przeoczyłam ) bo nie wiem ile kasiory zabrać z sobą dodatkowej

Wg info z ośrodka koszt noclegu z czwartku na piątek wyniesie 30zł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

robson - fenkju ;)

fundi - nie będę jadła ;) będę piła ;) ... kasę wezmę :)

YUPI jeszcze tylko jutro do roboty .... a później ... BĘDZI ZABAWA !!!! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi co jest na wyposażeniu domków (Zielony Zakątek): Ręczniki, szklanki, talerze, sztućce, czajnik, etc. - bo nie wiem na co miejsce zmarnować.

Odnośnik do komentarza

"przeszłam" oba wątki o zlocie i nie znalazłam ile trzeba będzie dopłacić za nocleg czwartkowy

ech stara, ślepa, głucha i kulawa ;)

plisss podajcie cenę ( jeszcze raz, jak przeoczyłam ) bo nie wiem ile kasiory zabrać z sobą dodatkowej

Asia Robert dzisiaj dzwonił do ośrodka i babka powiedziała, że nocleg dodatkowy kosztuje 25 zł :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Asia Robert dzisiaj dzwonił do ośrodka i babka powiedziała, że nocleg dodatkowy kosztuje 25 zł :)

Powiedziała również że jedzenie też można kupić w sensie śniadanie/obiad/kolacje każdemu wedle potrzeb

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest jeszcze możliwość zamiany namiotu na domek,dla dwóch osób z dopłatą na miejscu.Marzena, Volvo673.Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze możliwość zamiany namiotu na domek,dla dwóch osób z dopłatą na miejscu.Marzena, Volvo673.Bardzo proszę o odpowiedz.

Nie ma problemu ,ale pozostały domki wieloosobowe tak że może sie trafić że będziecie w 4-5 osób

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...