Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Kasa wysłana.

Jeśli znalazł by się jakiś wolny kąt ze Ślązakami to ja owszem, a jak nie to nie przyjeżdżam.

ps.

przypłynę kajakiem, bo być muszę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • boochos

    4

  • Marzena

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Przelew wyleciał z mojego ogródka.

Zakwaterowanie w domku 5-os(rypak116,XL(czw)papcioszka119,S(czw),papcioch120,L(czw)-dopiszę się jeszcze smarciu i smarciowa :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Witam-przelew poszedł -ARTURRO 73 nr,zlotowy 174 przypomina o dokwaterowanie mnie do domku kolegi o nicku MAKI , nr zlotowy 101.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasa wysłana.

Jeśli znalazł by się jakiś wolny kąt ze Ślązakami to ja owszem, a jak nie to nie przyjeżdżam.

ps.

przypłynę kajakiem, bo być muszę.

Nic nie bój Jareczku, ja Cię przygarnę :).

Odnośnik do komentarza

Cześć. Przelew zrobiony. Widzę, że moi dotychczasowi współlokatorzy (Orły i Mańki) z ostatnich zlotów już sobie zaklepali gniazdko, zatem jeśli ktoś nie skompletował jeszcze składu chętnie dołączę :msn-wink: . Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Nic nie bój Jareczku, ja Cię przygarnę :).

Boguś ja wiem żeś równiacha ale masz szrekownie na trzy wozy, i jest was troje. Już to sprawdziłem.

Ale dzięki za serduszko :)

ps.

Już Jola się mną zajmie, i ulokuje bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Witaj Jolu .

Ja i Magblack dziękujemy za domek nr 2 w Zielonym Zakątku . Proszę o przypisanie Magblack jednego numeru - teraz ma dwa - 249 i 257 :) . Proszę też o dokwaterowanie do nas koleżanek i kolegów z Grupy Pomorskiej -AGRAWKA ( nr zlot 184), Stator (183 ) Adamndg ( 253 ) i Pawolo ( 211). Uzgodnione z nimi. Dwa przelewy od nich poszły , kolejne dwa pójdą dzisiaj.

Dzięki wielkie !

Nuri

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przelew zrobiony...

KriSSo - WARIANT 1, nr 121 na liście - PRZYJAZD w PIĄTEK

Zakwaterowanie do domków Grupy Zachodniopomorskiej - poproszę...

Odnośnik do komentarza

Trochę się zgapiliśmy z zapisami na lokum, ale może mamy jeszcze szansę na jakiś sensowny domek lub ewentualnie pokój w hotelu, jesteśmy z 2 letnim maluchem (poz 191, 192, 193 + Tosia). Przelew poleci na początku lutego. Z góry serdecznie dziękujemy :helpsmilie:

Przydzielenie kwatery możliwe jest dopiero po dokonaniu opłaty za zlot.

Odnośnik do komentarza

Już odznaczone, że zapłacone.

W związku z tym powierdzam zakwaterowanie mnie i .mańka w pokoju 152 razem z Gieńką i Orzełkiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przelew poszedł. (nr.269), war.1, przybycie w czwartek. Kenobi należy do grupy Śląskiej i żeby Moc była silna,proszę o kwaterunek wśród grupy Śląskiej. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym i niedoświadczonym klubowiczem :) ale w tym roku chciałbym wziąć udział w zlocie ( obiecałem sobie :) ). Co musze zrobić, żeby zarejestrować się/zgłosić na imprezę?

P.S. Jestem posiadaczem B650, a córka B400 :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, jestem nowym i niedoświadczonym klubowiczem :) ale w tym roku chciałbym wziąć udział w zlocie ( obiecałem sobie :) ). Co musze zrobić, żeby zarejestrować się/zgłosić na imprezę?

P.S. Jestem posiadaczem B650, a córka B400 :)

Cześć Voltom,

W linku podanym poniżej masz wszysto wyjaśnione, przeczytaj z uwagą i do zobaczenia na zlocie :)

http://www.forum.burgmania.net/topic/21232-xi-zlot-maxi-skuterow-burgmania-2015-5-7062015-nowy-jasiniec/

Odnośnik do komentarza

Witamy

Alex Bacardi oczywiście z LIMONKĄ - 2 osoby koszulki XXXL(niestety) i S (Limonka). Przyjedziemy w czwartek.chcielibyśmy pokój 2 lub 3 osobowy domek lub hotel tylko dla nas i oczywiście z widokiem na morze :-), możemy się podłączyć do grupy T Maxa albo do innego domku pod warukiem osobnego pokoju.

Pokój wieloosobowy z łóżkami piętrowymi odpada.W razie czego proszę o kontakt.

pozdrawiamy

Bacardi z Limonką

A zapisany jesteś na liście ? tu Zapłaciłeś ? bo rezerwacja kwater jest możliwa dopiero po uiszczeniu zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...