Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Okeyka

Zostawmy narazie ten temat. Zobaczymy co nam czas przyniesie. Mamy nadzieje że impreza będzie udana a minusy nie przesłonią nam plusów , bo to w końcu jedyny długi letni weekhend w tym roku ?. Dziękujemy "różnym wujkom dobra rada"za okazaną troske. ?

Narka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • boochos

    4

  • Marzena

    4

Top użytkownicy w tym temacie

to jest mój wpis z lutego:

Napisany 17 luty 2015 - 21:47

Witamy

Alex Bacardi oczywiście z LIMONKĄ - 2 osoby koszulki XXXL(niestety) i S (Limonka). Przyjedziemy w czwartek.chcielibyśmy pokój 2 lub 3 osobowy domek lub hotel tylko dla nas i oczywiście z widokiem na morze :-), możemy się podłączyć do grupy T Maxa albo do innego domku pod warunkiem osobnego pokoju.

Pokój wieloosobowy z łóżkami piętrowymi odpada.W razie czego proszę o kontakt.

pozdrawiamy

Bacardi z Limonką

A my jesteśmy w domku 12os i bedzie zaje..... fajnie .Jedyny problem który widzę to że zaje...chrapanie.Ale myślę że to reszcie ekipy nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

16 . Arecki , Szorstki ,Grzegorz 76 ?? (128,65,54??) - dwa miejsca wolne

Nawiązując do w/w wpisu poproszę o dopisanie Baltona , radi mam nadzieję, że się da. Kolega radi zapłacił wariant z namiotem ale proszę o przeniesienie. Różnicę finansową wynikającą z lepszych warunków ureguluje radi. Przelew zrobię wieczorem.

Pozdrawiam, dziękuję itd.

Odnośnik do komentarza

Mam wielką prośbę, jeśli nadal są miejsca w domku 13 "Zielony zakątek" i jest taka możliwość, to proszę o dokwaterowanie. Należność wyrównam po akceptacji mojej prośby. Pozdrawiam Julo nr 71na liście.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma wolnych miejsc w domkach!! Jeżeli się coś zmieni dam zaać.

Pozdrawiam :)

16 . Arecki , Szorstki ,Grzegorz 76 ?? (128,65,54??) - dwa miejsca wolne

jak mam to rozumieć skoro jest taka pozycja.

Odnośnik do komentarza

Dobrze by było Jolu w takim razie uzupełnić listę zakwaterowanych. Nie wprowadzała by nas w błąd. :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze by było Jolu w takim razie uzupełnić listę zakwaterowanych. Nie wprowadzała by nas w błąd. :)

Proszę abyś cofnął się do początku tego wątku i przeczytał cały tekst ze zrozumieniem.

Napisałam wyraźnie ,że nie ma wolnych miejsc w domkach .

Dam znać jeżeli coś się zmieni w tym temacie .

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Ok Jolu. Chodziło mi o te znaki zapytania, które jeszcze są na liście, wspomniane przez Baltona, ale nie ma problemu :)

Dzięki za kwaterunek i miłego wieczoru :).

Odnośnik do komentarza

Przelew poszedł :) nr na liście 315. MOTO 80 WAR.2/XL / d 190zł-30zł(rezygnacja Drago 225 z domku i przepisanie go na namiot) = 160zł. Przyjazd w czwartek

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiem , że jestem nowy ( raptem od dwuch lat ) i nie znam zbyt wiele tutaj wpływowych osób , ale jak to sie stało , że wywalony zostałem z domku za pobyt w którym już zapłaciłem ?? Czy to znaczy , że nie będę miał gdzie spać ? Mam zabrać namiot czy znajdziecie Mi jakieś miejsce pod mostem ?? Nie wchoszę może zbyt często na tą stronę , ale ostatnio było wszystko OK ? .... :lamo:

Odnośnik do komentarza

Witaj

Napisała do mnie dziewczyna Moto 80 z prośbą zapisania się na zlot i zapisała się w wariancie drugim .Powiedziała ,że zapłaci mniej o te 30 zł.i będzie z Toba pod namiotem,czyżbyś o niczym nie wiedział,a może Ciebie wrobiła lub miała to być niespodzianka . Proszę porozumieć się z tą osobą .

Zdeklaruj się czy chcesz być z tą osobą pod namiotem czy nie ,wszystko można naprawić .

Pozdrawiam Jolka

P.S. Nie zamierzam być Waszym pośrednikiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jolu czy jest możliwość zakwaterowania naszego M-3 obok domku grupy Łódzkiej z góry ślicznie dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!

Mamy miłą wiadomość dla osób zainteresowanych noclegiem w domkach.(pięcio - sześcio osobowych)

Jest możliwość zamiany wariantu 2 (namiot) na wariant 1 (domek) za dopłatą , do dyspozycji mamy 33 miejsca.

Kto pierwszy , ten lepszy :)

Liczy się kolejność wisów - CZAS START!!!!!! (Pierwsza konkurencja Zlotu :) )

PROSZĘ PODAĆ NICK ORAZ NR. ZLOTOWY

1. DARO NR. 304

2. MOTO 80 NR. 315

3. DRAGO NR. 325

4. TYCJANA NR. 312

5. GUMISIEK NR. 305

6. WAW NR. 286

7. RYCHO NR. 287

8. MISIO NR. 318

9. ARCII NR. 297

10. ULKA NR. 298

11.RADI NR. 85

12. DŁUGI NR. 317

13 .BAFKA NR. 112

14. DZIĘGIEL NR. 113

15. MANOLO NR. 290

16. MAURYCY NR. 288

17. SYNDAREN NR. 268

Odnośnik do komentarza

Drago nr 225 i Moto80 nr 315 poprosimy o przekwaterowanie razem do 1 domku najlepiej bez pietrowych łóżek. Jutro dopłacę różnicę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o przekwaterowanie do domku ( np nr 10) razem z Tycjaną nr 312 , dziękuję .

ps: dopłatę jeśli można zrobię na miejscu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jolu jeśli jeszcze jest miejsce w domku to :

286. Waw

287. Rycho

318. Misio

jeśli sie uda to razem z nr 316. Ziga

Odnośnik do komentarza

Drago nr 225 i Moto80 nr 315 poprosimy o przekwaterowanie razem do 1 domku najlepiej bez pietrowych łóżek. Jutro dopłacę różnicę.

Pozdrawiam

Jolu jezeli odrazu mozna wybrac domek to mnie Moto80 315 razem z Drago 225 prosimy o zakwarerowanie nas w domku 12 w zielonym zakatku sypialnia 2 osobowa dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...