Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam. Jesli moglbym prosic o pokoj 2-osobowy w okolicy Grupy Śląsk (ew.hotel) to bylbym wdzieczny (lokalizacja obojetna). Maroch75 + syn Dawid(7lat) poz.219

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • boochos

    4

  • Marzena

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Widzę że domek B jest wolny - więc proszę o rezerwację dla mnie czyli :

- MAKI

- Bartheez

- ?

- ?

- MAKI - nr. na liście zlot . - 101 - pieniążki przelane na wskazane konto

- Bartheez - nr. na liście zlot. - 75

- Doktorek - nr. na liście zlot. - 127

- ?

Odnośnik do komentarza

pieniądze przelane nr na liście zlotowej 198 ,a nie 191 (proszę poprawić na liście zkwaterowania - KOMINIARZ nr zlotowy 198 )

proszę o zakwaterowanie w domku nr 9 razem z PAWELNEOS -nr z listy zlotowej 150

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam chęć mieszkania w domku, który wcześniej zarezerwowal Jako_4setka (domek A) , przelew właśnie wykonałem, pozycja na liście 171

Odnośnik do komentarza

Proszę o zakwaterowanie w którymś z domków nr. 5,6,14,16

MEGAMIX (170) zapłacone , WIKTOM, MAX 11lat, (ojciec z synem) tych dwóch dopiero dopisałem do listy wiec nie wiem nr. porządkowych

Zapłaciłem za nich dzisiaj więc przelew będzie pewnie na rachunku Państwa w Poniedziałek. Jeśli to możliwe proszę o przydzielenie domku.

Pozdrawiam

Megamix

Odnośnik do komentarza

... w domku, który wcześniej zarezerwowal Jako_4setka (domek A)...

Nie wiem, czy ten domek jest wolny, bo na liście są już dodane osoby do tegoż...

Może to pomyłka? Bo nie widzę wcześniej posta żadnej z zapisanych tam osób.

Jeśli jednak domek A jest już zarezerwowany, to proszę w imieniu swoim i moich współspaczy o inny domek 4osobowy...

Odnośnik do komentarza

Proszę o zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym domek 16

104. MARECKI WAR. 1 / XXXL / m/CZW -zapłacone

105. SYLWIA WAR. 1 / S / d/CZW -zapłacone

Odnośnik do komentarza

Również potwierdzam rezerwację domku A dokonaną w uzgodnieniu z współlokatorami przez Jaro_4setka.

Przelew przed chwilą wykonałem. Rozumiem, że rezerwacja jest aktualna skoro

wcześniej nie było żadnego postu w sprawie rezerwacji tego domku

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej rezerwacji domków, napisałem posta z prośbą rezerwacji domku A,a do niego jest dopisany ktoś, kto nic nie wspominał o nim,chyba że rezerwacje można dokonywać telefonicznie,albo zaistniała jakaś pomyłka i zostanie to poprawione...dwie osoby,które zgłosiłem do tego domku dokonały już wpłat,boochos i marioM,

Odnośnik do komentarza

Deklarowałem pokój w hotelu ale widzę że już nie ma miejsc.

Więc proszę o rezerwację sypialni dwuosobowej w domku nr.0 Janek nr. na liście-122 i Basia nr. na liście- 123. Dziękuje :) grupa mazowiecka

Przelew poszedł

Odnośnik do komentarza

Jolka, widzę, że pierwszy post był dziś edytowany..., czy możesz jakoś ustosunkować się do naszej rezerwacji?

Wpisalismy się na domek A,jednak wnioskuję, że nie był on przeznaczony do zapisów online.

Poproszę abyś całą naszą czwórkę, którą podał Jaro_4setka (Jaro_4setka, MarioM, Marcino1, boochos) ulokowała w innym czteroosobowym domku, żeby się potem nie okazało, że zostały tylko pojedyncze miejsca lub namiot.

Pozdrawiam i dzięki.

Odnośnik do komentarza

Proszę o zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym domek 16

104. MARECKI WAR. 1 / XXXL / m/CZW -zapłacone

105. SYLWIA WAR. 1 / S / d/CZW -zapłacone

miejsc ubywa a nas wciąż brak mimo wpłaty, proszę o ulokowanie jak w poscie #38

Odnośnik do komentarza

Jolka, widzę, że pierwszy post był dziś edytowany..., czy możesz jakoś ustosunkować się do naszej rezerwacji?

Wpisalismy się na domek A,jednak wnioskuję, że nie był on przeznaczony do zapisów online.

Poproszę abyś całą naszą czwórkę, którą podał Jaro_4setka (Jaro_4setka, MarioM, Marcino1, boochos) ulokowała w innym czteroosobowym domku, żeby się potem nie okazało, że zostały tylko pojedyncze miejsca lub namiot.

Pozdrawiam i dzięki.

Witaj.

Zasady kwaterunku są bardzo czytelne.Prosiłam o pomoc w łączeniu się w grupy (kto z kim śpi) a ja będę dobierała domki. Pierwszeństwo mają osoby ,które dokonały wpłaty.

Nie odnotowaliśmy żadnej wpłaty któregokolwiek z Was w związku z tym nie macie jeszcze kwaterunku.

miejsc ubywa a nas wciąż brak mimo wpłaty, proszę o ulokowanie jak w poscie #38

Witaj.

Trochę cierpliwości :kwasny: , Wasza wpłata dopiero dzisiaj została odnotowana .Za chwilę będziecie zakwaterowani.

Odnośnik do komentarza

Uuu, chciałem edytować mój wcześniejszy post, a tu już odpowiedź od Ciebie.

Ok, rzeczywiście moja nieuwaga. Nie chcę wprowadzać zamieszania, przelew wykonałem w piątek, wiec pewnie dopiero w poniedziałek będzie widoczny.

Proszę jednak abyś miała nas na uwadze - w razie czego to prosimy o 4 w Zielonym Zakątku.

Jolka, przepraszam za zamieszanie.

Fundi, dzięki za telefoniczne wyjaśnienie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pokój 2 osobowy - Radi i Baltona w Hotelu lub do domku A

Witaj

Czy na pewno zapisałeś się na zlot?

Na liście zlotowej nie ma Twojego nicku- Baltona, więc na razie nie mogę Ciebie zakwaterować

Odnalazłam tylko Radi- nr. 85 na liście zlotowej

Pozdrawiam Jolka :)

Odnośnik do komentarza

Witam -bardzo proszę o dokwaterowanie mnie czyli ARTURRO 73 (nr.rezerwacji zlotu 174) do kolegi o nicku MAKI i jego zarezerwowanego domku. Kasa w kwocie 220 zł pojawi się w poniedziałek na waszym koncie. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przelew poszedł. Poproszę o zakwaterowanie w domku 6os. Sonor + Ela, Iwona Sonorowa + Tadeusz Sonor, PGizi + Pierwsza Żona

Z tego co wyczytałem,to wolny jest domek 9 (3pok/2os) i taki by nas zadowolił

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

172. JACK -przelew poszedł.

Zakwaterowanie: domek nr 7. - Xmarcin , Miętus , Saper , Grzechotnik , Przemo_st, Jack (62 , 58 ,48 , 144 , 42, 172 ). Uzgodnione z ekipą :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

38. Campto

39.Alimta

Przelew poszedł.

Proszę o domek 4 osobowy wraz z Avanturnikiem i Wandalistką - uzgodnione

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...