Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Cześć Jolu. Kasa poleciała dzisiaj, więc w poniedziałek na pewno będzie widoczna na waszym koncie. Po odnotowaniu wpłaty proszę o trzy osobowy domek nr. 15. Dla zdun13m nr zlotowy 69- krzysiu nr zlotowy 280 i paździoch nr zlotowy 142. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • boochos

    4

  • Marzena

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam Jolu kaska poszła więc po zaksięgowaniu przez organizatorów proszę o zakwaterowanie ze Zdunem i Krzysiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

kasa poleciała. pozdrawiam ps.proszę o małą korektę przy domkach,mój numer zlotowy to 167,a przy domku mam zapisany 176,cyferki się poprzestawiały :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kasa przelana. Jeżeli Szorstki i Arecki nie mają nic przeciwko to proszę o dokwaterowanie do ich domku.

Zielony Zakątek nr 16.

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie kwatermistrzynię Jolę ,kasa wpłacona za wariant 2 pod namiotem EDI 64 (nr zlotowy 293) i ANDRZEJ K(nr zlotowy 294).Mam pytanko ,czy są jeszcze wolne miejsca w domku ? Co prawda zapisaliśmy się na wariant nr 2 pod namiot ,ale mam problem z korzonkami i nerkami jakby były wolne miejsca w domku to zmienił bym na wariant nr 1 gdziekolwiek w domku dopisać 2 osoby EDI 64 nr zlotowy 293 i ANDRZEJ K nr zlotowy 294 i dopłacę do wariantu 1 ,widzę że są jeszcze wolne miejcsca w zielonym zakątku ,jeśli nie ma to trudno pozostanie spanie w namiocie .Proszę o odpowiedź, dzięki i pozdrawiam edi64

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Na razie nie mogę zagwarantować Wam zamiany wariantu ,ale wszystko okaże się pod koniec kwietnia.Przypomnij mi o tym na P.M. a ja chętnie udzielę Ci informacji.

Pozdrawiam Jolka

witam

czy możemy coś wiedzieć o naszym kwaterunku?

Bacardi z Limonką

Witaj.

Zostaliście zakwaterowani do domku nr 12

Alex nr.zlotowy 271

Limonka nr.zlotowy 272

Pozdrawiam Jolka

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Kasę przelałem poz 289 ale mam prośbę, jeśli byłaby jakaś możliwość zmiany wariantu na pierwszy to chętnie dopłacę jeśli ktoś przypadkiem zrezygnuje. Z pozdrowieniami kerik.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Alex..Każdy chciałby mieć pokój z łazienką w Hotelu (najlepiej typu Gołębiewski i opcją "All Inclusive") i najlepiej w tej kwocie jaką płacimy za zlot...

Wiadomym jest, że ilość miejsc (Hotel i Domki) jest ograniczona a są osoby, które chętnie zamienią się z pola namiotowego na nocleg pod dachem więc nie ma co narzekać.

Wydaje mi się też, że to kolejność wpłat powonna decydować o kwaterunku a nie nawet czołowe miejsce na liście zlotowej..

P.s. Integracja też jest wliczona w cenę ;)

Odnośnik do komentarza

:kwasny: "trochę" jestem zawiedziony , zdziwiony...

termin nie jest jakość szczególnie oblegany więc czemu nie zrobić tego wszystkiego w bardziej godziwych warunkach?

inne zloty są co tydzień a to w końcu jedyna impreza maxiskuterowa w roku

:confused:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Alex, a czy inne zloty na kilkaset uczestników mają w "ofercie" zakwaterowanie dla wszystkich "w bardziej godziwych warunkach" ? Chyba w większości to są namioty, a taką opcję też masz - bierzesz swój namiot na tyle osób ile sobie sam zażyczysz :)

Chyba trochę przesadzasz z tym zawiedzeniem, każdy kto czytał opis zlotu i zakwaterowania ze zrozumieniem wiedział jakie są warunki.

Odnośnik do komentarza

Alex jeśli nie podobają Ci się warunki, które są zaproponowane na zlocie to po prostu poszukaj w okolicy lepszych.

Jakoś jesteś jedyny, który ma z tym problem, inni przyjmują do wiadomości i albo się zapisują albo rezygnują.

Czy myślisz że zorganizowanie i zakwaterowanie takiej ilości ludzi jest łatwe? Przestań marudzić i deklaruj się w jedną albo drugą stronę, bo na to miejce w tym 6 osobowym pokoju czekają inni.

Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie pisałem więc zabiorę głos :fireman2: .

Popieram to co napisała Gieńka , Alex godziwe warunki może i tak .

Można by było np , załatwić hotel 5 gwiazdkowy i pomieścić tam 500 osób a koszty zlotu podbić do 500 zł od osoby tylko pytanie ilu ludzi wtedy by zawitało na taki zlot .

Czasy mamy takie jakie mamy i każdy kasę liczy. jeden odkłada kasę na zlot no powiecmy 4 miesiące inny z marszu wpłaca i jest git tylko nie w tym temat :fireman2: .

Sory Kolego ale jak najbardzej przewodnim tematem Zlotu jest aby cała Polska i nie tylko przy okazji pozdrowienia dla Kolegów zagranicznych :fireman2: , zjechała się w jedno miejsce i o jednym czasie ,wypić piwko po wspominać i zawierać nowe znajomości i nie tylko .

To tyle tak na szybko , bo to nie temat do tego stworzony . :fireman2:

Pozdrawiam i szerokości upiorek .

Odnośnik do komentarza

@Alex

A ja dodam, że w Bydgoszczy oddalonej tylko o 40km jest nawet hotel 5 gwiazdkowy, jak dobrze pogadasz i zapłacisz to nawet będą Cie codziennie wozić na teren zlotu..

Odnośnik do komentarza

to jest mój wpis z lutego:

Napisany 17 luty 2015 - 21:47

Witamy

Alex Bacardi oczywiście z LIMONKĄ - 2 osoby koszulki XXXL(niestety) i S (Limonka). Przyjedziemy w czwartek.chcielibyśmy pokój 2 lub 3 osobowy domek lub hotel tylko dla nas i oczywiście z widokiem na morze :-), możemy się podłączyć do grupy T Maxa albo do innego domku pod warunkiem osobnego pokoju.

Pokój wieloosobowy z łóżkami piętrowymi odpada.W razie czego proszę o kontakt.

pozdrawiamy

Bacardi z Limonką

Odnośnik do komentarza

Jeśli mógłbym coś doradzić to polecam poszukać noclegu w najbliższej okolicy zlotowiska. Jest tam sporo agroturystyki i rożnej maści ośrodków wypoczynkowych, na "szybko" znalazłem coś takiego http://www.eholiday.pl/noclegi-nowy_jasiniec-29238.html

A o przydziale kwater nie decyduje kolejność wpisów tylko kolejność wpłat na konto. Jest to wyraźnie napisane w pierwszym wątku zlotowym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to jest mój wpis z lutego:

Napisany 17 luty 2015 - 21:47

Witamy

Alex Bacardi oczywiście z LIMONKĄ - 2 osoby koszulki XXXL(niestety) i S (Limonka). Przyjedziemy w czwartek.chcielibyśmy pokój 2 lub 3 osobowy domek lub hotel tylko dla nas i oczywiście z widokiem na morze :-), możemy się podłączyć do grupy T Maxa albo do innego domku pod warunkiem osobnego pokoju.

Pokój wieloosobowy z łóżkami piętrowymi odpada.W razie czego proszę o kontakt.

pozdrawiamy

Bacardi z Limonką

Alex, są tam tez inne wpisy :) zadałam sobie trud i przeczytałam. Kwatery przydzielane były według kolejności wpłat, 17 lutego wszystkie miejsca hotelowe były już zarezerwowane i większość domków. Nie przejmuj się wieloosobowymi miejscami noclegowymi i tak tam tylko czasem się sypia :) ale to jako organizator imprez powinieneś dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...