Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakwaterowanie XI Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

A zgłosiłeś chęć uczestnictwa w tym wątku ? http://www.forum.bur...-nowy-jasiniec/ Jaki masz numer na liście zlotowej?

Skoro się dopiero dziś dopisałeś to trudno żeby organizatorzy wiedzieli że chcesz przyjechać Trudno również bez podania w przelewie numeru z listy dopasować wpłatę z konkretną osobą.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jolka

    14

  • Lucjan73

    6

  • boochos

    4

  • Marzena

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy tylko dokładnie przeczytać tytuły tematów oraz pierwsze posty z każdego z nich. W każdym z tych postów jest dokładnie napisane co i jak trzeba zrobić. Prawie 300 osób sobie z tym poradziło, więc nie jest to jakieś skomplikowane. Musi być jakiś porządek bo organizatorzy by się nie połapali co i jak przy takiej ilości chętnych.

Odnośnik do komentarza

Ordnung mus sein niie bądź taka poważna ?

Jak się zgłosiłaś do tej roboty to jeszcze użyjesz,wiem bo sam robiłem podobne imprezy

Wystarczy przeczytać pierwsze posty tego tematu. Jak już napisał Lucjan, nikt nie miał do tej pory "problemów" z rejestracją na zlocie.

Warn 20% za OT i wprowadzanie zamieszania oraz teksty nie na miejscu.

Administracja

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jolu w kwestii formalnej pragnę poinformować, że opłata za zlot Burgmania 2015 w wariancie 1 wyleciała w kierunku Bydgoszczy

Koszulka XXL od piątku poz. na liście 75 Zakwaterowanie w domku z MAKIM, DOKTORKIEM i Arturo 73

Pozdrawiam i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony. Nr zlotowy 270, Wariant 1, koszulka damska XL, zakwaterowanie do domków Grupy Zachodniopomorskiej. Przyjazd czwartek.

Odnośnik do komentarza

Witam :

Przelew zrobiony

HADZI - wariant 1, koszulka męska XL, nr na liście 273

NORIS -wariant 1, koszulka męska XL , nr na liście 274

MONREAL-wariant 1 ,koszulka męska L,nr na liście 275

Proszę o zakwaterowanie nas w Zielonym Zakątku domek nr 4

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Jolu.

Pieniążki wysłane na konto zlotowe, więc jak tylko zaksięgujecie wpłatę proszę o rezerwację w domku 5-osobowym w zielonym zakątku.

148. AGATKA

149. ZENEK

Jeśli jest taka możliwość to proszę o zarezerwowanie do momentu wpłaty dwóch miejsc w "naszym" domku dla ZICCO 62 (152) i Bożenki (153).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Szabel i zegareczek5 proszą o zakwaterowanie w hotelu, jeśli nie można to z grupą zachodniopomorską. Pozdrawiamy

Czy jesteś zapisany na liście zlotowej ? Czy dokonałeś płatności ? Przeczytaj proszę pierwszy post z tego wątku. Administracja

Odnośnik do komentarza

Dziś wysłałem przelew,moja poz.(276).Proszę o zakwaterowanie w zielonym zakątku w domku num. 12 z TRENEX (238) i TRENEXIONTKIEM (239) i proszę zarezerwować miejsce w tym domku dla kolegi DUNAJ (134).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

W #82 Samba prosiła o dokwaterowanie do domków Grupy Zachodniopomorskiej ...

Jeżeli jest taka mozliwość, to w jej imieniu proszę o zmianę zakwaterowania w Zielonym zakątku, z domku nr 13 na domek nr 5 ...

Dziękuję Elvis, to bardzo miłe z Twojej strony, miałam zamiar prosić kogoś o zamianę, a Ty zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :)

Odnośnik do komentarza

Witaj.proszę o zakwaterowanie mnie wraz z kol.Trenex i kol.Szyszczak w domku nr 12.

Zapłacone - przelew poleciał.

Pozdrawiam.

マキシスクーターホンダシルバーウイング600

Odnośnik do komentarza

Witam

Bardzo proszę o zmianę domku na 6 osobowy i dopisanie do Trenexa i Trenexiotka kolegów Dunaj, Szyszczak oraz Skała wraz synem. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam. Szabel i zegareczek5 proszą o zakwaterowanie w hotelu, jeśli nie można to z grupą zachodniopomorską. Pozdrawiamy

Czy jesteś zapisany na liście zlotowej ? Czy dokonałeś płatności ? Przeczytaj proszę pierwszy post z tego wątku. Administracja

Przelew zrobiony , zapomniałem poprosić o wpisanie na listę.To poproszę szabel i zegareczek 5. Opłacony wariant 1. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przelew został zrealizowany poz 280 pozdrawiam

PS.

jeżeli to możliwe proszę o przydzielanie do ekipy łódzkiej

Odnośnik do komentarza

Witam

Bardzo proszę o zmianę domku na 6 osobowy i dopisanie do Trenexa i Trenexiotka kolegów Dunaj, Szyszczak oraz Skała wraz synem. Dziękuję.

Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...