Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grecja 2005 czyli maxi skuterowa wyprawa letnia


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekam z niecierpliwo?ci?, chcę wiedzieć jak tam było :D

Fakt ... życie ... z wiekiem pamięć szwankuje .... ufff... dobrze, że s? jeszcze Przyjaciele co opowiedz? ;) ( i zdjęcia z datownikiem )

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    72

  • dr.big

    47

  • Qw@ki

    29

  • Mario

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też czekam z niecierpliwo?ci?, chcę wiedzieć jak tam było :lol:

A TRZA BYŁO POJECHAĆ TO BY| WIEDZIAŁ JAK TO BYŁO :lol:

Nie no żartuję, kto? podobny do Ciebie był z nami :D

A nauczka dla tych co tak się zaczytuj?, możecie już teraz zacz?ć kombinować gdzie się wybrać w lato ?! ;)

Na razie s? następuj?ce propozycje:

Krym - 2 tyg.

Hiszpania + 2-3 dni promem do Maroka, ale to już 3 tygodnie.

No może jeszcze Francja tyle że tam na noc trza się chować bo czarnuchy spal? !TAZ

Mnie też się dobrze czyta, Arti to się marnuje przy tych drogach, by jakie kryminały pisał czy co ?! Tym bardziej że pewnie szybciej by trylogie napisał niż my tych autostrad doczekamy. Nie wspominaj?c juz o tym że trwalsze to by było dzieło niż cinko?cienna autostrada Pana Kulczyka, a swoja DROGˇ, o jednorazowych naczyniach słyszałem, ale żeby autostradę zrobić jednorazówkę !TAZ .

Pozdrowionka z za?nieżonej Łodzi

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja, co do wyprawy BTC w 2006, to niepowiem, że nie ciekawi mnie na czym się skońzy, ale do TEGO to jeszcze daleko.

Ja od razu mogę powiedzieć, ze nie pojadę, gdyż po pierwsze jeszcze mnie nie stać na TAKIE wyjazdy...

A druga sprawa jest taka, że w lecie 2006(koło wrze?nia raczej) planuję wyjazd skuterem do Chorwacji w okolice, gdzie Wy byli?cie = Makarska Riviera, a dokładniej do miejscowo?ci Ba?ka Voda, gdzie jezdże z rodzicami od paru dobrych lat.

Tym razem chcę tam pojechać skuterem, a Z KIM pojade, to wyjdzie w praniu, czy kto? zechce...

Narazie żadnych konkretów, bo konkrety, to koło stycznia wyjd? dopiero...

Wam życzę ziszczenia my?li o kolejnym wyjeĽdzie...

Pozdrówka i czekam na kolejn? czę?ć RELACJI...Kuba !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Makarska to ostatnie miejsce gdzie moglbym ci doradzic Kubo zeby tam sie wybrac. Jak by nie bylo HR zjezdzilismy dokladnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Makarska, Ba?ka... bleee. Tłumy wczasowiczów, na plaży jak sardynki, jedna ubikacja za 3 kuny, jazgocz?ce dyskoteki do rana, bazary niczym stadion dziesięciolecia (namioty, szczęki)... Porażka.

Polecam miejscowo?ć Slatine na wyspie Ciova. Dojazd mostem przez miasteczko Trogir. Cisza, spokój, kultura i w razie potrzeby "zabalowania", parę kilometrów

do Trogiru lub 20 km do Splitu. W sezonie bez problemu wynajmuje się

apartament na 4 osoby, przy plaży, za ok 40 ojro.

Doskonała baza wypadowa do większo?ci Chorwackich atrakcji -> centralne położenie.

pzdr

Odnośnik do komentarza

To moze ja dorzuce 3 grosze o Chorwacji

Spedzilem tam kilka wakacji i ostatnie

Gdzie sie pojedzie zalezy od nastawienia czego sie oczekuje od pobytu

Jedni wlasnie wola posiedziec w miejscowosci pokroju Makarskiej ( imprezownia , duzo ludzi , masa knajpek , poprostu rozrywka.)

Inni wola posiedziec w cieniu drzewka oliwkowego , z rodzinka , dziecmi , miec duzo miejsca na plazy i odpoczywac.

My w 2005 siedzielismy tydzien w Igrane ( male miasteczko , 2 sklepy , 3 knajpki , piekarnia )

Bylo spokojnie , do Makarskiej blisko

drugi tydzien spedzilismy w Biogradzie - tam wiecej ludzi i rozrywek

P.S I tak gdziekolwiek niemieszkalismy lubilismy wyjechac 4-5 km za miasto i siedziec na dzikiej plazy

P.2.2 A tu pare fotek http://www.tom.cdx.pl/suchy/

Odnośnik do komentarza

Osobiscie wole pld-wsch kraniec Chorwacji w okolicach Dubrovnika. Mniej turystow, nie zdazyla mi sie proba naciagniecia jak kilkakrotnie w czesci zach. Tubylcy calkiem inni...

Co do HR w przyszlym roku, to kto wie... przelot skutem w jeden dzien z Berlina calkiem mozliwy !TAZ .

Na razie jednak sie nie wypowiadam odnosnie wycieczki w 2006, nauczke mialem w 2005 !TAZ .

Odnośnik do komentarza

a najlepiej Chorwacje przejezdzic cala, tak jak my to zrobilismy w poprzednim sezonie. w kazdym zakatku kraju jest cos ciekawego do zobaczenia... chyba ze ktos woli byczyc sie na plazy przez caly urlop.

Odnośnik do komentarza
a najlepiej Chorwacje przejezdzic cala, tak jak my to zrobilismy w poprzednim sezonie. w kazdym zakatku kraju jest cos ciekawego do zobaczenia... chyba ze ktos woli byczyc sie na plazy przez caly urlop.

Czy byczenie sie przez caly urlop powiazane jest w jakis sposob z alkoholizowaniem sie ?? :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...