Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grecja 2005 czyli maxi skuterowa wyprawa letnia


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No jak juz mowilem, na czas naszego przejazdu nie bedzie objazdu i droga bedzie otwarta. Nazywa sie to przerwa techniczna ;) i trzymajmy sie tej wersji ;) Prace zostana wznowione w poniedzialek lub juz w niedziele. W koncu przegrupowanie sil nie moze trwac zbyt dlugo. Chyba dzis pomysle co zabrac bo jakos i ja poczulem reisefiber i zdecyduje czy zabieram sakwy boczne. W kazdym razie jestem na etapie 10 % przygotowan ale prace zostana zakonczone w terminie przewidziane w kontrakcie. ;) Czlowiek strasznie przesiaka swoja praca i potem nie potrafi juz inaczej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    72

  • dr.big

    47

  • Qw@ki

    29

  • Mario

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Jak narazie wszedzie zapowiadaja ze bedzie chlodno ale bez opadow na calej naszej trasie, choc chlodno w granicach 16 C co akurat nie jest przeszkoda. No chyba ze po nogach bedzie ciagnac jak sie jedzie w klapkach ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Akurat wyj?tkowo na trasę do Grecji zakupiłem motocyklowe półbuty daytona.

A na razie za oknem cały czas pada.

Odnośnik do komentarza

W Łodzi ok. 14 C, nie pada, nawet co jaki? czas słoneczko sie pojawia, ale wiatr bardzo porwisty.

Jak sie trynd utrzyma to moze do jutra przewieje na tyle chmury żeby się w kondoma nie trzeba było odziewać, ale chyba go wezmę(psia kostka kolejny tobołek ;) ), nie wiadomo jak będzie w drodze powrotnej nie zawsze sie ma takiego fuksa jak w Chorwacji.

Za to w Grecji siwy dym 36 C w Atenach ;) .

My?lę że trzeba dojechać nad jak?? wodę i z niej już nie wychodzić ;).

Przy tej temperaturze to Arti nawet mnie na żadne zwiedzanie kamieni nie wyci?gniesz, chyba że noc? przy latarce ;) . Wolę skonać w inny sposób ;)

pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No tak pozwolicie ze bede robil za pogodynke ;)

Sobota - Budapeszt

dzien 25 C - noc 14 C

Niedziela - Nis

dzien 30 C - noc 14 C

Poniedzialek - Saloniki

dzien 36 C - noc 22 C

Wtorek - jesli beda jeszcze sily to Ateny i okolice

dzien 32 C - noc 25 C

zreszta na inne dni pogoda juz taka sama ;)

Robie ja tez mam zamiar popluskac sie w cieplutkim morzu, wygrzac kosci etc. Zwiedzanie ruinek hmm no coz 35 C jest temperaturka idealna ale i zmuszac nikogo do niczego nie bede, gdbybys byl sliczna blond laska to pewnie chetnie bym cie przegonil po murach zeby potem reanimowac usta-usta a tak chyba jednak faktycznie zal obciazac serducho tym bardziej ze juz raz wyczerpalem twoje baterie na murach ;) przy odrobine mniejszej temperaturce. Wiec wieczorne zwiedzanie przy 25 C bedzie zdecydowanie lepszym pomyslem. W razie czego mamy lekarza w grupie od ssakow ktory ku twojej uciesze rowniez moze ranimowac z zadyszki ;) ku mniejszej mojej uciesze. Moje baterie tylko raz sie wyczerpaly zdziebko ale przy temp +62 C ;) zapas mocy wiec posiadam na taka zimnice jak 35 stopni ;) Reasumujac po naszym Polskim lecie to bedzie mila zmiana klimatyczna. Obawiam sie tylko spodni motocyklowych w tej temperaturze, ale Mostar przezylem to i Grecja nie bedzie taka straszna. Z pogodynek ktore widzialem to roznica w temp. w ciagu dnia i w nocy nie jest zbyt wielka max 5-6 C. Pozdrawiam i do zobaczenia, widzimy sie slyszymy na PMR juz jutro ;)

ps.

Qwaki bez klapek no poprostu szok nie wiem czy jestem przygotowany na taki widok ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Klapki oczywi?cie biorę, ale założę dopiero jak asfalt będzie suchy ;)

Okazuje się, że Olga jedzie w tej chwili z Jałty na Krymie i będzie dopiero o 1 - 2 w nocy. Czeka nas więc pakowanie sprzęta około 6 rano i dopiero w czasie jazdy będzie mogła odespać poprzedni? podróż.

Ja osobi?cie też ostatnio mało spałem - dzi? raniutko musiałem wyekspediować Kaczora (Piotrka) na wy?cigi do Berlina, mam nadzieję, że dokopie niemieckim zawodnikom i pokaże klasę tak jak w Polsce.

Cały czas nie wiem co zabrać z bagażu. Jako? muszę wykminić coby nie było zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

No dobra Arti co? tam zwiedzimy, tyle że daj mi nieco czasu na aklimatyzację, a nie jak w Dubrowniku prosto od biurka w klimatyzowanym pokoju na rozgrzane mury i jeszcze trasę pod górkę wybrałe? ;) .

I się proszę Małolacie ze starego człowieka nie nabijaj ;)

A co do reanimacji przez specjalistę od ssaków... no może trochę posymuluję jak się zajmiesz ogl?daniem kamorów ;) Tylko nie wiem jak? metodę wybierze, nieco mnie przerażaj? te długie rękawiczki do łokcia ;)

Fakt to już jutro ;)

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No a my?lałem, ze tylko ja niecierpliwie czekam na pokazanie się relacyjki :rolleyes: .

Dzięki bigu, za rozpoczęcie zapytania o ÓW relacyjkę...

Pa ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze w tym tygodniu, jak wiecie w pracy roznie bywa, a w weekendy to ja znowu gdzies ganiam a to do Stegny a to do Pinska :lol: Ale jest juz na ukonczeniu, tym bardziej ze w kolejce czeka kolejna relacja z Pinska. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jeszcze w tym tygodniu, jak wiecie w pracy roznie bywa, a w weekendy to ja znowu gdzies ganiam a to do Stegny a to do Pinska :angry: Ale jest juz na ukonczeniu, tym bardziej ze w kolejce czeka kolejna relacja z Pinska. Pozdrawiam

Haloo, wiem że jestem upierdliwy, ale czasem tak widocznie trzeba !V ...

Widze, ze nawet bigu chyba d?ł za wygran?(chyba że po cichu dostał relację innymi ?rodkami przekazu :( ), wiec wpisuję się ja...

Kiedy relacyjka się pokaże?? Ja BARDZO na ni? czekam, ponieważ nie ukrywam, że jestem NIENASYCONY, a zdjęć nie widziałem... Trzeba to zobaczyć...

czekam na odzew kochani !V

Odnośnik do komentarza

Relacja zostala napisana juz z miesiac temu, czekamy tylko na zdjecia. Pozdrawiam

--------------------

Indocti discant, et ament meminisse periti

Obiecujesz prawie jak Kaczory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Obiecujesz prawie jak Kaczory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vic ;):););) ...

Trzebaby Arta :rolleyes: ... :)

A tak serio to ja NADAL czekam, jak widac nie samotnie !pomidor

Pozdrówka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

To, ze relacja ukaze sie pod koniec roku ma tez swoje plusy. Bedzie sie jeszcze ciekawiej czytalo, bo za oknami pogoda nie nastraja do dalekich wyjazdow na 2oo. Moze wiec jeszcze w listopadzie !pomidor ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu, co Ty Pi....gadasz :rolleyes:

Ja w poprzedni Weekend mykn?łem w 1 dzień ze znajomymi 2oo z Krakowa prawie 500km... Wyjazd rano, powrót koło 22... Przejazd o 18 przez góry Słowackie to HARDCORE, ale jeĽdzić się da...

Wszyscy podczas takich wyjazdów zazdroszcz? Mi tego, że jadę skuterem, bo Ich motorki jako? mało chroni?...

Także jak kto? chce to jeĽdzi...Chełmińscy twardziele także pokazali że sie da... Ty też gorszy nie jeste? ;)

Pozdrówka i Naaaa Kkooołłooooo ;) !pomidor

Odnośnik do komentarza

Nareszcie relacja!!

033.jpg

004.jpg

jedno mnie niepokoi, czy to co? za Artixem na zdjęciu, to nie jest przypadkiem bezprzewodowy kolektor ?ciekowy ?

Nad patentem pracowali?my ostatnio z Lamusem a tu w Serbii proszę nasz wynalazek już stoi!!

Je?li nie to, to co "to" jest?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No... relacja już jest więc my?lę, że wszystkie marudy będ? " ;) ".

Przez najbliższe dwa tygodnie będ? dodawane kolejne odcinki z wyprawy ponieważ zamie?cić taki materiał za jednym podej?ciem było nie możliwe.

Miłej lektury.

PS. Nie wiem co to za urz?dzenie na fotkach ale wygl?d ma bardzo profesjonalny... anteny GPS, poważne kołowrotki :( ... Lux maszyna !YES

Odnośnik do komentarza
No... relacja już jest więc my?lę, że wszystkie marudy będ? " ;) ".

Przez najbliższe dwa tygodnie będ? dodawane kolejne odcinki z wyprawy ponieważ zamie?cić taki materiał za jednym podej?ciem było nie możliwe.

Miłej lektury.

PS. Nie wiem co to za urz?dzenie na fotkach ale wygl?d ma bardzo profesjonalny... anteny GPS, poważne kołowrotki :P ... Lux maszyna :)

Kiedy kolejny odcinek bo juz nudnawo i co 15 minut nerwowo sprawdzam czy może juz jest :D

Paweł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...