Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

o żesz, dopiero teraz wlazłem, czas kończyć sezon bo debile na 400 nas wykończą, mam nadzieję, że policja dokładnie wszystko opisała i łobuz się nie będzie mógł wykręcać. Rzelu, bardzo mi przykro, ale jednocześnie duża ulga, że w miarę wszystko w porządku z Tobą. Burka trzeba skasować i dokładnie opisać wszystkie nowe części włożone w sezonie, jak również badania lekarskie, zwolnienia itp szkody na ciele i umyśle czyli OC sprawcy obejmuje zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę – trwały uszczerbek na zdrowiu, ból, cierpienie, itd., zwrot poniesionych strat materialnych, zwrot kosztów leczenia powypadkowego, dojazdów do lekarzy, utraconych dochodów (np. wynagrodzenia za pracę), rentę z tytułu utraconych dochodów lub zwiększonych potrzeb (np. wydatki na leki, rehabilitację, sprzęt ortopedyczny), Zbierać rachunki, transport skuta, oględziny, leki itp. Tak przy okazji widziałem Was na Europejskiej- to ja Was przepuszczałem i machałem, ale zdaje się, że w lekkim szoku się przemieszczaliście rojem

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Koledzy, we wtorek, czyli jutro ma być piękna, słoneczna pogoda, a do tego zdecydowanie cieplej niż felernej niedzieli. Czy ktoś reflektuje na prawdopodobnie OSTATNIĄ wycieczkę skuterową (w tym sezonie rzecz jasna)? Można byłoby się zebrać i ponowić próbę wspólnego wyjazdu. Czy ktoś byłby chętny o 11:00 lub 12:00 na Głębokim?

Odnośnik do komentarza

Koledzy, we wtorek, czyli jutro ma być piękna, słoneczna pogoda, a do tego zdecydowanie cieplej niż felernej niedzieli. Czy ktoś reflektuje na prawdopodobnie OSTATNIĄ wycieczkę skuterową (w tym sezonie rzecz jasna)? Można byłoby się zebrać i ponowić próbę wspólnego wyjazdu. Czy ktoś byłby chętny o 11:00 lub 12:00 na Głębokim?

A gdzie chcesz jechać ?

Odnośnik do komentarza

Rzelu, szybkiego powrotu do pełnej funkcjonalności, a co do grania to ty raczej nie na fortepianie tylko chyba na kasie fiskalnej lepiej grasz :)

KriSSo proponuję 11:00 na głębokim i zapraszam innych (Rzelu jak masz siły i ochotę to miejsce z tyłu jest wolne)

PS

Niniejszym wydaję dekret o zakazie psucia, niszczenia i rozbijania pojazdów i dewastacji kierowników. Dwa pojazdy i dwaj kierownicy to o dwa za dużo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maćku, nie wiem gdzie. Może Nowe Warpno, albo Trzebież, albo jeszcze gdzieś ….. możemy to ustalić na miejscu spotkania. TO co? 11:00?

Odnośnik do komentarza

Ok, wejdę jootro i napiszcie gdzie, bo na Nowe Warpno, lub Trzebież się nie wybiorę, sorka, ale w tym roku już byłem tak kilka razy ;)

Może wpadnę, napiszcie gdzie, pozdro !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Możemy pognać do Elvisa i pozwiedzać lotnisko w Kluczewie. No naprawdę, wszystko jedno gdzie…. BYLE NA MOTOR !!! Za kilka dni temperatury bardzo spadną i to będzie koniec jazdy w tym roku, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza

A teraz , Drodzy Koledzy prosze o ucałowanie rączek Waszych małżonek, partnerek, kochanek...którym być może serca zamierają na dźwięk odjeżdżającego spod domu skutera....

Wczoraj przewijał mi się we śnie kilkanaście razy film z wypadku, z pamięci mógłbym narysować to orurowanie z przodu auta, pamiętam jak mózg analizował czy zdołam przed nim przemknąć, oczywiście pod warunkiem że kierowca zacznie hamować...czego nie uczynił...

Dzis w nocy obudził mnie szamocący się w piersi przerażony królik, próbujący uciec przed zagrozeniem, telepał mną kilkanaście minut...

Chętnie bym się wybrał z wami na przejażdżkę, ale chwilowo moja mobilność jest na poziomie emeryta, wychodzą kolorowe siniaki w różnych zaskakujących miejscach, wygląda na to że kluczyk w stacyjce zgiąłem o 90 stopni prawą pachwiną, pamiętam że pierwsze to przekręciłem go żeby wyłączyć zapłon (tak wyczytałem w Dywizjonie 303), a póżniej z czyjąś pomocą otworzyłem kufer, żeby wyjąć telefon...gdzie się podziała szyba i lusterka nie zarejestrowałem, pamiętam smród rozlanego płynu hamulcowego.

ogólnie polecam Izbę Przyjęć na Unii Lubelskiej, ładne młode lekarki, co prawda jak powiedziałem jednej " jak powiem kolegom że tu takie ładne panie pracują, to jutro się wszyscy powywracają" to spojrzała na mnie znad okularów: :- skonsultuję Pana jeszcze z neurologiem."...chyba muszę popracować nad dowcipem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heheh... Grunt że humoru Ci nie brakuje. Ja po wypadku, kiedy łapę połamałem na krawężniku, trzeciego dnia czułem się, jakbym był po zderzeniu z Tirem,a to przecież tylko lekka wywrotka na lewą stronę była... W lustrze miałem siniaki tam, gdzie ludzki rozum nie był w stanie pojąc, czym i o co mógłbym się tak obić... Dobrze że lekarka po dowcipie nie konsultowała Cię z psychiatrą, więc nie było tak źle :clapping:

Odnośnik do komentarza

U mnie, patrząc za okno, zamglenia ze koniom łby urywa ...

Mam jednak nadzieje ze gdy mgła się podniesie będzie ładna pogoda ...

Tak czy siak planuje dzisiaj pokulac skuta ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak mimo chęci nie polecę, sorka, ale biorę się za robotę. Święta coraz bliżej, a ja stoję w miejscu.

Wychodzi na to, że w tym roku oprócz dojazdów do i z pracy nigdzie dalej nie pojadę.

Miłego kulania !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A moze jest jakieś miejsce, w które Ty byś chciał sie udać?

Widzę na radarach, że między 12:00-16:00 ma być ładne słońce, czyli powinna zaraz ta mgła opaść.

Zatem możemy w sumie przesunąć spotkanie na 12:00, jeśli teraz Wam nie pasuje. Natomiast .... gdzie pojechać, jeśli Trzebieży i Nowego Warpna mamy dość, to możemy śmignąć do Goleniowa, Stepnicy, Stargardu, Kluczewa, na Kurwidołek przy hotelu Panorama :D, no gdzie chcecie - byle po polskiej stronie, bo nie mogę za granicę (kat. B).

Odnośnik do komentarza

No ekipa ... zapodawać jakieś konkrety ...

Ja jestem chętny, zwarty i gotowy ... obserwuje forum lub ewentualnie czekam na wiadomość za pomocą fona ...

Odnośnik do komentarza

Widzę że konkretów brak ... a lista chętnych (zaglądających na forum) duża ... :)

Jak się wybierzecie na wschód, czyli na prawą stronę Odry ... dawać znaka na fona ... skut rozgrzany i czeka na wyjazd ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...