Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie ma co się napinać - ostatnio wygrał Rypak a wcale nie jest z Warszawy. Warto by sprawdzić statystycznie ilu było zwycięzców z Warszawy i pozostałych regionów. Ja pamiętam że i Papcioch wygrał i Gadek i Ronnin osoby z poza "centrali" także chyba ten argument żw Warszawiaki głosuja na "swoich" nie jest do końca trafny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Lucjan, oczywiście, że tak - to nieprawda, że Warszawiacy głosują tylko na Swoich, podobnie jak nie jest prawdą to, że będziemy głosować tak, jak Urbi sobie zażyczył. Wybieramy to zdjęcie, które każdemu z nas najbardziej przypadło do gustu i tyle. Zatem,w rzeczy samej, nie ma co się napinać.

Odnośnik do komentarza

Panowie ... nie napinajmy się ...

Ja, napinałem się jak wstawiłem swoją pierwszą chyba fotkę do konkursu ... teraz traktuję to jako zabawę ... z drugiej jednak strony nie będę ukrywał że wygrana jest przyjemna ...

By dyplomacji stało się zadość powiem tak ...

Pomimo iż listopad to miesiąc wyborów ... ja zachowałem ciszę i nie agitowałem ... wyluzujmy zatem ...

KriSSo ... a my, to będziemy chyba musieli przeprowadzić poważną rozmowę ... :chair:

Odnośnik do komentarza

Ciiiiiiicho ... żartowałem ... KriSSo, nie rób afery ... chociaż, zaniepokoiła mnie trochęTwoja wypowiedź: " ... Poza tym, nie sądzę, by ktoś zmuszał się do głosowania na zdjęcie, które i tak nie ma szans wygrać..."

:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Żenada...?!?

Jedni maja odwagę i agituja jawnie wsrod swoich kolegów a inni inaczej...

Ale pamietajmy, ze zawsze najważniejsza jest zasada fair play...

Pozdrawiam

Proszę dokończ swoją wypowiedź, bo nie kumam o co chodzi.

Odpowiedziałem tylko na Twojego posta. Twierdzę, że to Urbi agituje, nie region. To Worlan napisał, że to żenada, nie region. Więc słucham, co masz mi do zarzucenia ? Śmiało, dawaj.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę dokończ swoją wypowiedź, bo nie kumam o co chodzi.

Odpowiedziałem tylko na Twojego posta. Twierdzę, że to Urbi agituje, nie region. To Worlan napisał, że to żenada, nie region. Więc słucham, co masz mi do zarzucenia ? Śmiało, dawaj.

Worlan, szanuje Ciebie i do Ciebie personalnie nic nie mam.

Twierdze tylko, ze mogą byc rożne rodzaje namawianie - agitowania: jawne i niejawne jak np. za pomocą smsow, poczty mailowej czy listów itp. I Ty Worlan i ja, dobrze wiemy, ze w życiu jedni są uczciwi a drudzy nie, jedni stosują takie zasady a drudzy wola stosować inne...

Nikogo personalnie nie oskarżam ani Nikomu nie zarzucam stosowania którejkolwiek z zasad, tym bardziej tej nieuczciwej, po prostu nie widzę nic złego w jawnym agitowaniu i bronię swojej racji.

Nie znam regulaminu uczestnictwa w tym konkursie... Jeśli naruszem regulamin głosowania czy udziału w tej zabawie, to przepraszam, ale jeśli nie, to nie tym bardziej nie rozumiem Waszego zachowania...

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A Burgifan był 2OO, zadawał szyku kamizelką - panny na sali drżały z podniecenia, - podsumowując - ma największe cochones tej jesieni ( poza Maćkiem-mechanikiem, ale to już są trwałe zmiany w płacie potylicznym, więc jeśli usłyszę że wjechał do tramwaju tylnymi drzwiami a wyjechał przednimi to nawet mi brew nie drgnie...)

ja żałuję, ale chory jestem - to w końcu dowiem się jaka to muzyka jest w wykonaniu Big Stacha?

W skrócie:

wyobraź sobie...

Białe śniegi Arktyki...

bezmiar śniegu po horyzont...

nagle lód pęka...

wynurza się radziecka atomowa łódź podwodna...

wybiega 40-60 spragnionych widoku lądu członków załogi...

napotykają zabłąkaną na lodzie fokę...

i zbiorowo ją gwałcą... przyczym bosmanmat gra na gitarze....

Ale kto nie lubi gry na gitarze - może ja po prostu nie mam słuchu...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A Burgifan był 2OO, zadawał szyku kamizelką - panny na sali drżały z podniecenia, - podsumowując - ma największe cochones tej jesieni ( poza Maćkiem-mechanikiem, ale to już są trwałe zmiany w płacie potylicznym, więc jeśli usłyszę że wjechał do tramwaju tylnymi drzwiami a wyjechał przednimi to nawet mi brew nie drgnie...)

W skrócie:

wyobraź sobie...

Białe śniegi Arktyki...

bezmiar śniegu po horyzont...

nagle lód pęka...

wynurza się radziecka atomowa łódź podwodna...

wybiega 40-60 spragnionych widoku lądu członków załogi...

napotykają zabłąkaną na lodzie fokę...

i zbiorowo ją gwałcą... przyczym bosmanmat gra na gitarze....

Ale kto nie lubi gry na gitarze - może ja po prostu nie mam słuchu...

Rzelu...?!?, co Ty tam piles...?!? Co Tobie Samba dosypała...?!? Jakaś niesamowita substancje musieliście tam spożywać, skoro takie wizje miałeś... ;-) A moze to jeszcze następstwa wypadku...?!? Musiałes sie jednak mocno uderzyć...?!?

Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy z GZ, widzieliście jakie arcydzieło wystawił do konkursu na skuter miesiąca, nasz kolega Elvis...?!? Normalnie dzieło sztuki... Elvis, słowa uznania za zdjęcie nr 3! Może warto wspólnie zainteresować się w tym miesiącu sztuką i poobcowania z nią...

Pozdrawiam serdecznie.

Post został przeedytowany, żeby nie denerwował kolegów z mazowieckiego...

Koledzy z GZ, a może zbierzemy się tym razem i pomożemy wygrać naszemu koledze Elvisowi Skuter Miesiąca Listopada, solidarnie głosując na Jego zdjęcie nr 3...?!? Zachęcam gorąco.

Dzięki że tak dbasz o nasze nerwy :frusty: . Poprostu Super. Ręce opadają :helpsmilie:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki że tak dbasz o nasze nerwy :frusty: . Poprostu Super. Ręce opadają :helpsmilie:.

Panowie, dajcie pokój!

Wrzonio, mnie trochę znasz, a ja znam Urbiego - żaden z Was nie ma złych intencji, a wpisy na forum, kiedy się osobiści nie znacie, bardzo łatwo mogą być źle interpretowane i - mam wrażenie - tak się stało :) Nie ciągnijcie proszę tego wątku, bo to do niczego nie doprowadzi. Podczas najbliższej okazji poznam Was nawzajem i wspólnie wypijemy piffko! :)

Lets-bring-Peace-and-Love-on-Earth-peace-and-love-revolution-club-27113581-250-245.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie, dajcie pokój!

Wrzonio, mnie trochę znasz, a ja znam Urbiego - żaden z Was nie ma złych intencji, a wpisy na forum, kiedy się osobiści nie znacie, bardzo łatwo mogą być źle interpretowane i - mam wrażenie - tak się stało :) Nie ciągnijcie proszę tego wątku, bo to do niczego nie doprowadzi. Podczas najbliższej okazji poznam Was nawzajem i wspólnie wypijemy piffko! :)

Lets-bring-Peace-and-Love-on-Earth-peace-and-love-revolution-club-27113581-250-245.jpg

Z przyjemnością, przy jakiejś okazji, poznam się z Wrzoniem, ale na pewno z Wami nie napiję się piffka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...