Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Urbi ...

Wojtek ...

Ale Tobie, posiadaczowi motokoca się dziwię ... powinieneś śmigać cały rok zamiast zamykać sezon z końcem listopada ... :)

Ehhhh ... gdzie ci twardziele na swoich maszynach i w motokocach ... gdzie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Elvis...

Mirek...

Owszem jestem posiadaczem motokoca, ale używam go dla komfortowej jazdy w zakresie temperatur od + 8oC do + 18oC... Chociaż zdarzyło mi sie w listopadzie jechać do pracy, kiedy termometr rano wskazywał temperaturę 1-2oC...

Nie wiem dlaczego, ale u nas w Polsce jest takie przekonanie, ze motokoc powinno sie używać kiedy temperatura spadnie blisko zeru lub poniżej...?!? A w krajach Europy Płd. tj. jak Włochy, Francja czy Hiszpania, gdzie gro skuterów wyposażonych jest w motokoce, używają ich już od września do kwietnia a nawet maja, a niektórzy to wogóle nie demontują, czyli w temperaturach od nawet + 20oC w dół...

Osobiście maxiskuter traktuje jako swoją zabawkę i wyznaje zasadę jazdy skuterem głównie dla przyjemności... i kiedy rano i wieczorem jest już duża wilgotność, a temperatura spada poniżej 10oC, to ze względu na wygodnictw, bezpieczeństwo oraz mojego 5-letniego synka, przesiadam się do samochodu, włączam ogrzewanie i w komfortowych warunkach, chociaż przemieszczam sie oczywiscie dłużej, bo w miejskich korkach...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...