Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Super platforma ... też bym taką chciał ale nie umiem sobie zrobić ... :(

Drogi Elvisie :)

Poczytałem już troszkę Twoich postów a w szczególności te, które wymieniasz z Urbim., więc podejrzewam Cię o nutkę sarkazmu w Twoim poście ;)

Nie uwierzę, że ktoś kto tak pięknie podświetlił swojego rumaka nie poradziłby sobie z kawałkiem blachy :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to nie jest uniwersytet ale trochę czasu trzeba poświęcić, szczególnie jeżeli chodzi o spawanie i cięcie blachy.

Jeżeli ktoś ma możliwości i sprzęt to czemu nie , można się tego podjąć :fireman2:

Robsonie

W oryginalne chyba ta platforma jest czerwona , czy zmieniasz kolor?????

Chyba będziesz musiał to opatentować bo jak znam życie to Koledzy będą również chętni na taką rzecz :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Drogi Elvisie :)

Poczytałem już troszkę Twoich postów a w szczególności te, które wymieniasz z Urbim., więc podejrzewam Cię o nutkę sarkazmu w Twoim poście ;)

Nie uwierzę, że ktoś kto tak pięknie podświetlił swojego rumaka nie poradziłby sobie z kawałkiem blachy :)

Pzdr

Drogi Robssonie :)

W mojej wypowiedzi sarkazmu nie ma wcale ... i już tłumaczę dlaczego ...

Z blachą, ta i owszem, poradziłbym sobie ale ... nie umiem spawać ani nawet nie mam spawarki ...

Tu leży problem właśnie ... gdybym miał tylko samą odpowiednio pospawaną blachę, czyli platformę bez kółek, reszta byłaby pryszczem ... :)

Dziękuję za słowa uznania w sprawie podświetlenia 2oo ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W mojej wypowiedzi sarkazmu nie ma wcale ...

Dziękuję za słowa uznania w sprawie podświetlenia 2oo ... :)

No to kamień z serca ;)

A co do podświetlenia Twojej maszyny to nie mogę się doczekać aż zobaczę to na żywo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś udało się zakończyć "dzieło"

Tak jak pisałem , że nie będzie tak piękne jak Twoje ale test przeprowadzony - Burek wskoczył idealnie :)

Wow... Wygląda naprawdę fajnie... Burek już na nowej podłodze?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wow... Wygląda naprawdę fajnie... Burek już na nowej podłodze?.

Jeszcze marznie pod chmurką (czekam na rampę zjazdową)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Daj znać, jak rampa będzie, to pomogę przy zjeździe w sen zimowy :) A ja dziś szybę wymieniłem... Wreszcie udało mi się odłożyć parę groszy na nią :P Jeszcze tylko regipsy muszę załatać po awarii rury... Jeszcze raz dzięki za pomoc w tej wodnej katastrofie :clapping:

Odnośnik do komentarza

Rothewald fajne rzeczy robi, wczoraj dostałem od szwagra mały warsztacik w rozmiarze mini

10002780_910_FR03_14..JPG

Rothewald fajne rzeczy robi, wczoraj dostałem od szwagra mały warsztacik w rozmiarze mini

10002780_910_FR03_14..JPG

Chciałbym dodać że wielkość skrzyneczki jest 15 cm do 8 cm

Odnośnik do komentarza

Rothewald fajne rzeczy robi, wczoraj dostałem od szwagra mały warsztacik w rozmiarze mini

Kolego, taka mała sprawka ... techniczna ... jeśli chcesz coś poprawić w swoim wcześniej napisanym poście, to nie używaj opcji "cytuj", tylko użyj opcji "edytuj" ... będziesz wtedy mógł dokonać dowolnych poprawek bez powielania tego co wcześniej napisałeś ...

A zestaw kluczyków bardzo fajny ... i taki zminimalizowany ... :)

Odnośnik do komentarza

Elvis

Mam do odstąpienia platformę Rothewarda.Dałem za nią 150 zł , mogę ci za 120 oddać.U mnie w garażu niestety ale się nie sprawdziła

Hmmmm ... odpisałem na PW ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ktoś w ogóle dziś się pojawił? Zdajcie relację z dzisiejszego spotu. Ja od 2 dni jestem inwalidą i leżę w łóżku - nie mogę chodzić (uraz, kontuzja).

Odnośnik do komentarza

Krisso, jakby co to mam 1 kulę do wypożyczenia.

Naprawdę ułatwia chodzenie po wszelakiej kontuzji.

Gdyby co dzwoń 5zero1 6dwa8 sto91...

A tak przy okazji....

201481631_2_644x461_kymco-xciting-500-abs-biale-dodaj-zdjecia.jpg

201481631_3_644x461_kymco-xciting-500-abs-biale-szosowo-turystyczny.jpg

To dwie sztuki maxi z naszej ekipy, trafione przez niesfornych kierowców 4oo w tym sezonie.

Smutny widok.

Odnośnik do komentarza

Korzystając ze słonecznej pogody i temperatury powyżej zera trochę przewietrzyłem apkę i przy okazji wymieniłem olej z filtrem w garażu chciałem zajrzeć też do salonu Aprili w sprawie złożonego

zamówienia, ale zgodnie z prawem murphiego 053646bd56ed.jpg

Odnośnik do komentarza

Smutne to :blush: Niestety jutro odprowadzam swojego krola szos do cieplutenkiego garazu na zimowy letarg.Wiaze sie to nierozerwalnie z zamknieciem prze ze mnie sezonu 2oo.Dzisiaj kupilem cieplutka kolderke w ktora utule go po same... kola. Przyjdzie wiosna ,zaczne znowu nawijac asfalt.Tymczasam definitywnie przesiadam sie na 4oo Ale od spotkan -jak ktos kiedys nazwal"zboczencow" nie stronie.Musimy to jakos przetrwac,co niektorzy twardziele i cala zime potrafia przejezdzic.Ja sie do nich nie zaliczam..Ze zima,ze zimno, ze nie mozemy jezdzic na skuterach,nie oznacza ze nie mozemy od czasu do czasu spotkac sie nawet w 4oo, albo jak nie dawno Rzelu z samba i krzyskiem w pubie(zaluje ze nie moglem tam byc).Pozdrawiam wszystkich milosnikow skuterow,oraz oczywiscie przyszlych, no i tych anonimowych ktorzy by chcieli,ale nie moga sie zdecydowac :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już też przygotowałem Burka do snu... Aku wyciągnięte, postawiony na centralce i podparte przednie koło (oponka w górze)... Może go jeszcze przejadę w grudniu, jak podpasuje mi z pracą termin cyklicznych "Motołajów" (coś pewnie koło Mikołaja), no ale to jeszcze zobaczymy. Byle do wiosny, ech :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kręciłem się dziś troszkę po Szczecinie na 4oo ale żadnego kierownika nie ujrzałem ...

Czyżby zima nastała w Stolicy GZ czy może na powtórnych wyborach a może w Kościólku niedziela spędzona? :spam:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kręciłem się dziś troszkę po Szczecinie na 4oo ale żadnego kierownika nie ujrzałem ...

Czyżby zima nastała w Stolicy GZ czy może na powtórnych wyborach a może w Kościólku niedziela spędzona? :spam:

Robert, jakby nie patrzeć, nastała zima... :-(

Większość z nas uśpiła swoje rumaki w sen zimowy... i czekamy na szybkie nadejście wiosny... :-) Jedynie Maciek ZRX, ujeżdża nadal, zresztą jak zawsze do pierwszych śniegów, swoją Yamahę - był u mnie nawet w tygodniu... ;-)

Osobiście dzisiaj zdemontowałem motokoc, "wykąpałem" i nakryłem "kołderką" swoją Majesty, pochowałem ubrania oraz zrobiłem listę czynności i części na przegląd zimowy, który zamierzam wykonać w lutym.

Tak więc stwierdzam, że nadeszła zima...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...