Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

No i po polatance ...

Skład: Grota10, KriSSo, Rogierro, Joshua_77 i ja czyli elvis ...

Do ekipy dołączyłem na stacji paliw u mnie na wsi ... przejąłem prowadzenie i poprowadziłem ekipę do Ińska ...

Pogoda dopisała, wyszło piękne słoneczko chociaż lekki wiaterek czasami wdzierał się pod kurtki ... :)

Ogólnie jednak było superowo ... chłopaki, dziękuję za wspólnie spędzony czas i pogawędkę ...

i1.jpg

i2.jpg

i3.jpg

Do następnego razu ... a zaraz zbieram się na mecz koszykówki ... popatrzę trochę na sport ... :)

Odnośnik do komentarza

Elvis,nawiazujac do rozmowy na molo,faktycznie cos masz w tym swoim ,,aparaciku,, .Ja tam nic szczegolnego w nich nie widze :wink32: ,prawda jest ze mam coraz slabszy wzrok,ale moja zona byla zachwycona.Mnie tylko dziwi ze takim pryszczem robisz tak dobrej jakosci zdjecia.Tak trzymaj !OK

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko dziwi ze takim pryszczem robisz tak dobrej jakosci zdjecia.Tak trzymaj !OK

Jak to mowia grota10 "maly ale wariat";-))))

Ps. Dzięki chlopaki za wspolna przejazdzke!!! Bylo super!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziękuję za miłą wycieczkę i super atmosferę :). No i wreszcie poznałem Elvisa. Zresztą, żona spytała mnie z kim dziś byłem na wyjeździe. Odpowiedziałem, że spotkałem ELVISA, to stwierdziła, że z moją głową jest coś nie tak :bash:

A wiecie co? Coś niesamowitego dzieje się w tym roku, pada rekord pogodowy. A z uwagi na fakt, że tym razem frekwencja mogłaby być lepsza, jest ogromna szansa, by spokojnie przymierzać się do kolejnej fajnej wycieczki, tym razem w większym gronie. Zresztą sami popatrzcie:

http://pogoda.onet.p...14-dni,1843948/

Odnośnik do komentarza

Było OK chłopaki, i te filozoficzno-egzystencjalne rozmowy na pomoście w Ińsku ;-)

Bardzo fajna polatanka w super towarzystwie. Pozdrawiam, do następnego.

Odnośnik do komentarza

A kogo ja widziałem na Gumieńcach koło Cukrowni dzisiaj późnym popołudniem?

Pewnie jakiś zamaskowany jeździec śmigał wieczorem tnąc ciemność na pół ...

A tak nawiasem mówiąc ...

Pora wstawać, do roboty ... przed nami pracowity tydzień ... i zaraz po nim baaaaardzo długi weekend ... :)

Odnośnik do komentarza

Odrobina prywaty:

Gdzie w Szczecinie można zdobyć/nabyć skalpele chirurgiczne?

Potrzebuję nr 6,11,15 po kilka sztuk.

Poza tym zaraz przesiadam się na skuter. Zaleję dziś taniej 98, a co. Moocy przybywaj!

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj z Pedziwiatrem z kolegami na moto uderzylismy do Nowego Warpna70b7c6ec9734cf0ac9330a4669494595.jpg

no proszę ja też byłem w Nowym Warpnie i się zastanawiałem kto zacz a to Wy- motocykle mnie zmyliły

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem syndrom psa urwanego z łańcucha. Jak wsiadłem to objechałem Galaxy, Niemierzyńską, Chopina, Andersena, Gubałówkę, Głębokie, Halę na Szafera dookoła i jeszcze Carrefoura na dokładkę.

Artur, poproszę nr 11, 5 sztuk na początek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli po prostu wróciłeś do domu nieco dłuższą drogą niż zwykle :). Ja to samo, a dziś zamierzam to powtórzyć, podobnie jak jutro :D

Odnośnik do komentarza

A kogo ja widziałem na Gumieńcach koło Cukrowni dzisiaj późnym popołudniem?

wieczorem byłem zapalić znicze na cmentarzu i jechałem przez rondo od krakowskiej, ale przy cukrowni to nie ja :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wieczorem byłem zapalić znicze na cmentarzu i jechałem przez rondo od krakowskiej, ale przy cukrowni to nie ja :)

Wiesiek żyje.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa bilety do teatru polskiego na MAYDAJ 2 na 19 dzis.Wiem ze pozno,ale moze ktos jest chetny.Bilety po 20 zl 606903319

Sprawa z biltami juz nie aktualna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...