Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    42

  • Urbi

    34

  • Elvis

    32

  • Rzelu

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zlitujcie się nade mną: jestem poza domem przez weekend (dokładnie we Włocławku), mam łyse opony, pogoda piękna, Wy jeździcie... No w łeb sobie strzelę! :mad2::furious::ranting:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, a kto Ci kazał jeździć do jakiegoś zapyzialego Włocławka ...?!? ;-) Czego Ty tam wogole szukasz...?!? Tam juz nic nie ma, to strasznie smętne i szare, smutne miasto...

Odnośnik do komentarza

Jeśli wyklaruje się jakaś decyzja odnośnie przyjazdu do mnie na wieś celem zwiedzania lotniska to postaram się dołączyć do wycieczki ... co prawda jestem na etapie składania mebli ale myśle ze znajdę trochę czasu ...

Będę zaglądał na forum ale w razie co poproszę dzwonić do mnie ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja w sobotę muszę wreszcie zamontować grzejniki u mamuśki a w niedzielę będzie ciężko - po walce Adamek-Szpilka i jeszcze w nocy z soboty na niedzielę musimy córę odebrać z autokaru po powrocie z turnieju. Reasumując, nie dam rady, a chcę jeszcze wygospodarować czas na polatankę rowerem bo od kiedy kupiłem skuter to już mi zarósł kurzem mój KTM.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur, a kto Ci kazał jeździć do jakiegoś zapyzialego Włocławka ...?!? ;-) Czego Ty tam wogole szukasz...?!? Tam juz nic nie ma, to strasznie smętne i szare, smutne miasto...

Taki mam industrialny widok z hotelu...

9af07fa7e5e9704ca9a2eb09d76fb179.jpg

Odnośnik do komentarza

Gadu,gadu a słonko świeci...Zajrzałem na forum sądząc , że będzie kłopot z wyborem grupy do której się przyłączyć ,a tu bryndza. Przetarłem skuta i w drogę, jak ktoś chętny to 501 566 193 :Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w związku z ładna pogoda, proponuje w dniu jutrzejszym tj. niedziela 9.11., wspólna, dwugodzinną przejażdżkę...

Spotkanie godz. 12.00 ma parkingu przy J.Glebokim. Czekamy kwadrans i o godz. 12.15 ruszamy. Powrót najpóźniej na 14.30, zeby moc zjeść rodzinny obiad.

Wszystkich kto ma chęć i czas serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, przykro nam, bo my Ciebie bardzo.

A kto Ci kazał włóczyć sie po Kujawsko-Pomorskim... ;-)

Czekamy jutro do 12.15 na Głębokim, wiec moze zdążysz.

Zapowiada sie całkiem fajna frekwencja. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kowal, Narekawki wezmę

Rzelu, jeszcze nie wiemy do końca... Jutro ustalimy trasę wycieczki, a integracja jest zawsze jak się spotykamy w kilkuosobowym gronie... Mamy zaplanowane około dwie godziny na przejażdżkę, więc do tych ram czasowych dostosujemy trasę przejażdżki.

Odnośnik do komentarza

Na Głębokim?

To gdzie właściwie chcecie jechać? Miało być lotnisko, eksploracja, integracja...

No właśnie ... miało być lotnisko a zbiórka z zupełnie innej strony ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie ... miało być lotnisko a zbiórka z zupełnie innej strony ...

To chyba dobrze masz więcej km. do przejechania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie Elvis, Twoje lotnisko już nam pokazywałeś, więc nie marudź, tylko zbieraj się powoli i przyjeżdżaj na 12...

Chyba trzeba się ubrać trochę cieplej (bielizna termoaktywna mile widziana) bo dzisiaj z powodu zachmurzonego nieba i braku promieni słonecznych będzie trochę chłodniej niż wczoraj... max temperatura to 10oC, odczuwalna jest niższa...

Pozdrawiam i do zobaczenia w południe. :-)

Odnośnik do komentarza

Właśnie Elvis, Twoje lotnisko już nam pokazywałeś, więc nie marudź, tylko zbieraj się powoli i przyjeżdżaj na 12...

Po pierwsze, nie marudzę, po drugie, zwiedzanie lotniska zaproponował Rzelu ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzelu na razie jest wyłączony więc nie ma sprawy. W imieniu Jacka chciałbym podziękować wszystkim za pomoc, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pozazdrościłem troszkę Kolegom ze Stolicy GZ i udałem się na samotną listopadową przejażdżkę. Pogoda super jak na listopad - 10 st C.

Collage z dzisiejszego wyjazdu - pykło tylko 70km

17513191734363052717.jpg

Jeziorko w Wisełce

08180887466218592534.jpg

Woliński Park Narodowy

11133356280283342296.jpg

Jezioro Turkusowe w Wapnicy

20677904772951777592.jpg

Widok na malowniczą górkę przed Międzyzdrojami (brakło odrobiny słońca żeby ujrzeć jej olśniewające piękno)

87047114104077355438.jpg

Mini muzeum - wyrzutnia V3

81376162150733988683.jpg

Odnośnik do komentarza

16-30 zmrok wychodze z domu i na ulicy stoi honda SW-400 gosć z Kolobrzegu jechal do Kanska (osrodek rehabilitacij) ,bardzo krótka wymiana zdan ,i odjechal.Był to prawdopodbnie nasz kolega z burgmani gim-kg.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...