Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki plan, ale jak zwykle życie zweryfikuje.  Dam znać bliżej niedzieli.  A co Grzesiek - szukasz transportu ?  Planujesz z Pawłem "Granata" rozbrajać ? 😉

Odnośnik do komentarza

Transport mam, sprawdzam kto się wybiera.
A rozbrajanie granatów może się skończyć rozrywką , a ja to przecież strachliwy jestem .

Wysłane z AP82 wpiętego w ŁP10

Odnośnik do komentarza

Witam, ja też jadę, będzie okazja przetestować zimówki do burgmana❄️🥶😜😉, a tak serio to potwierdzam wyjazd z Robertem i Grzegorzem.

Odnośnik do komentarza

No nieźle, nieźle 😁 kto prowadzi ? Było losowanie ? 🤣 My dojedziemy indywidualnie. Tym bardziej że prawdopodobnie nie będziemy wracać bezpośrednio do Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza

Od nas też Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. ☺️ Dużo przejechanych km na 2oo czego głównie sobie życzę 🥰 i widzimy się 18-go.

Odnośnik do komentarza

Siemka tak Beatka miała dobrą cenę ubezpieczenie Turbo cały kraj i 1500 km na obczyźnie 

Super🛵👍 już mam polisę w domku

Odnośnik do komentarza

Siemka Wszystkim Życzę Spokojnych Radosnych Świąt 🐤🐣😀🛵🐓

Pozdrawiam

Serdecznie 🛵

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim grupowiczom , mam Pytanie do Grzesia(sapera) czemu to to do tej pory wchodziły mi wszystkie powiadomienia na pocztę mailową a teraz coś mi ginie , np ognisko w Czajkowej niestety nie siedzę na kompie bo mam inne zajęcia, czyżby omijano mnie ? Grześ odezwij się

Odnośnik do komentarza

@Ziga1 ponieważ Grzesiek jest na emeryturze i nie ma czasu na pier..  błahostki to ja Ci podpowiem.  Na e-maila "wchodzą" (jak to ująłeś) tylko te powiadomienia, które zaznaczysz jako obserwowane. Jak pojawia się nowy wątek, to sorry, ale niestety nic nie pójdzie. Za to faktycznie na e-maila zawsze wchodzą wiadomości tak zwane "prywatne".  Ale ponieważ ostatnio nie byłeś aktywny na forum, nie dodałem Cię do grupy. (akurat w tym roku ja zakładałem wątek). 🙃    Było - minęło.  Będzie znów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziga1 napisał(a):

Dzień dobry wszystkim grupowiczom , mam Pytanie do Grzesia(sapera) czemu to to do tej pory wchodziły mi wszystkie powiadomienia na pocztę mailową a teraz coś mi ginie , np ognisko w Czajkowej niestety nie siedzę na kompie bo mam inne zajęcia, czyżby omijano mnie ? Grześ odezwij się

Zbyszek jest jeszcze coś takiego jak smartfon i można czasem zaglądnąć na forum . 😉

Odnośnik do komentarza

Myślę, że moi Przedmówcy odpowiedzieli wyczerpująco.

Co się zaś tyczy Twojego stwierdzenia, cytuję "(...) bo mam inne zajęcia (...)", każdy z Nas ma inne, bardziej priorytetowe zajęcia, ale jakoś znajdujemy czas na zaglądnięcie na forum.

A kolejne ognisko zostanie zaplanowane około końca września - początku października, więc jak sprawdzisz wtedy dział podkarpacki na forum, to powinieneś znaleźć temat tego dotyczący, a za dużo tematów tam nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ziga1 napisał(a):

Dzień dobry wszystkim grupowiczom , mam Pytanie do Grzesia(sapera) czemu to to do tej pory wchodziły mi wszystkie powiadomienia na pocztę mailową a teraz coś mi ginie , np ognisko w Czajkowej niestety nie siedzę na kompie bo mam inne zajęcia, czyżby omijano mnie ? Grześ odezwij się

Jak dobrze pamiętam to kolegi też na jesiennym ognisku  nie było 🛵

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2024 o 13:52, Robbi napisał(a):

Jak dobrze pamiętam to kolegi też na jesiennym ognisku  nie było 🛵

Pozdrawiam 

Robi faktycznie nie kojarzysz ludzi, jak mnie nie było na jesiennym zbirze grzybów to zapytaj Basię? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ziga1 napisał(a):

Robi faktycznie nie kojarzysz ludzi, jak mnie nie było na jesiennym zbirze grzybów to zapytaj Basię? 

Ziga1 ale Ja pisałem o jesiennym ognisku w 2023r. Na którym Cię nie było tak kojarzę.

Natomiast zbiory grzybów to były na jesiennym ognisku ale w 2022r. na którym byłeś oczywiście.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, snajper-psg1 napisał(a):

Jak nastąpi zmiana ADV na być może Forze będę czytał uważniej bo Suwałki nie będą przerażać :D

Dla Twojego "zdrowia" przenoszę temat do tego wątku 😉 @Saper ci kiedyś wytłumaczy dlaczego 😀

A rozwijając temat. Co w ADV ci nie pasi ?  Kierownica za szeroka - to gdzieś wyczytałem między wierszami. To nie łatwiej zmienić kierownicę jak cały skuter 😀 mogę ci nawet pożyczyć "gumówkę" 😃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...