Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Gdyby ktoś chciał dołączyć last minute, to dzwońcie!

1. ArtCho

2. Romeo

3. Robsson (jak zwykle na autostradzie)

4. Rogierro

5. Urbi

6. Krisso (?)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1. ArtCho

2. Romeo

3. Robsson (jak zwykle na autostradzie)

4. Rogierro

5. Urbi

6. Krisso

7. Kunisz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To będziemy się zatrzymywać na papieroska :D Świetnie! Pierwszy przystanek Peenetal, parking.

Odnośnik do komentarza

No co ty Artur? Dopiero? Pamiętaj, obowiązkowo musimy się zatrzymać na krupnik ;-)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zazdraszczaj, tylko dołączaj! Na pewno w Sassnitz jakiś statek stoi, który wymaga serwisu! ;) 

Odnośnik do komentarza

Niestety jade dopiero w czwartek do Stralsundu, a jutro mam pilna papierkowa robotę z Kopernika ktory stoi na Gryfii :(

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jakiś specjalny dress code obowiązuje na wycieczce, np. polo klubowe czy coś w ten rodzaj?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma ciśnienia. Ja biorę koszulkę z logo i kamizelkę (na przeloty, żeby mnie lepiej było widać).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również . T-shirt z logo i kamizelka

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piwo bezalkoholowe? Zadraszczam, bo już któryś raz wyjazd na Rugię muszę przez brak wolnego odpuścić... Może na urlopie się uda, po Burgmanii...

Odnośnik do komentarza

W D jest "betonowe" 0,3 promila lub nawet chyba 0,5 przy samej kontroli bez spowodowania "niebezpieczeństwa" na drodze...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko się udało! I czas przekroczyliśmy tylko o godzinkę. Zrobiliśmy 570 km. Tak około.

Panowie, dzięki za wspólny wyjazd!

093f91c25d2bdf39222babab385006e3.jpg
4e206d1d808802aab5ec892da71df9b8.jpg
5f25e6cff22d74d6821ebf104f8eb0a8.jpg

Odnośnik do komentarza

Mi wyszło 591 od tankowania w Lubieszynie, czyli od domu 6 stówek puknęło.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, tak sobie myślę, że jak już będę "stacjonował" w Waszym regionie przez całe 4 tygodnie to może zabierzecie mnie na jakieś śmiganko ? Kask będę miał swój i Anzug. A tak w szczegółach. Międzywodzie od 2 do 25 czerwca 2017. 15 czerwca bez zabiegów :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkim uczestnikom wczorajszej mini-wyprawy bardzo serdecznie dziękuje za towarzystwo, wspaniale spędzony dzień a organizatorowi za pomysł i organizacje. Było super.
P.S. Tyłek mnie boli, bo chyba mi rośnie ogon ;-) Niestety muszę iść do lekarza, bo po 15-20 minutach ból mocno przeszkadza mi w jeździe, uniemożliwia mi jej kontynuacje. :-(
Mój wyjazd na Burgmanię na obecną chwile stoi pod znakiem zapytania. :-/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Urbi, nie wygłupiaj się... Niech Ci żona bosymi stopami masaż zrobi, teściowa na plecy napluje (ponoć mocniejsze od maści z jadem żmijowym) i na koniec koniecznie zmień skuter, bo pozycja na T-Maxie wykończy ci kręgosłup :D Powinni na nim naklejki dawać "Jeżdżenie albo Zdrowie - Wybór należy do Ciebie" :P

Wycieczka piękna... Nie ma bata, po Burgmani i Bieszczadach jadę na Rugię... Gosia prawdopodobnie wyjedzie sezonowo do pracy, więc sezon w siodle :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...