Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Być może sprawdzą co jest w drugiej połowie przyszłego tygodnia, ale terminy naprawy mają po 21 czerwca. Zobaczymy jak będzie się rozwijała sytuacji. W tej chwili najważniejsza diagnoza, a potem będziemy się martwić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, dr.big napisał:

Najmądrzejsze stwierdzenie tekstu: "Idealna wielkość grupy to jeden – Ty sam. "

Generalnie zgadzam się z tym stwierszeniem, ale czasem podczas dłuższych wyjazdów chciałoby się do kogoś otworzyć gębę i podzielić wrażeniami z wyjazdu. A jeśli chodzi o grupę, to dla mnie idealna jest trzyosobowa: łatwo ogarnąć, łatwo się dogadać i nie musisz gadać ciągle z jedną osobą. A czasem w ogóle nie musisz gadać, po dwóch pozostałych gada ze sobą. !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, romeo1971 napisał:

Wietrzenie skutera emoji4.pngna wakacjach

To gdzie ty właściwie jesteś dzisiaj (sobota)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

16 albo 17 maja chcę pojechać na Rugię. Na razie termin dość odległy, ale w miarę klarowania się moich obowiązków i informacji pogodowych, będę precyzował: termin, godziny i trasę. W tej chwili daję 90 procent szans na wycieczkę.

Z Kolegami ze Świnoujścia spotykamy się jak zwykle na parkingu.

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza

Ja wstępnie też , na 16 mogę się nie wyrobić  ? .17 go mogłoby się udać. Lecz jeśli pasuje wam bardziej 16ty nie nalegam.

Odnośnik do komentarza

Ja również chętny z tym że mi dla odmiany pasuje termin 16.05

17 też będę w Niemczech ale znacznie dalej

Odnośnik do komentarza

Wstępnie załatwiłem urlop. Jak będzie oczywiście ciepło, jadę. Byłem na 125, to i teraz chyba mnie nie zostawicie. Termin dla mnie dowolny.

Wysłane za pomocą pralki z bulgulgatorem

Odnośnik do komentarza

ponieważ termin nie odległy a jestem zainteresowany to prośba o szczegóły wycieczki, muszę uwzględnić dotrcie do grupy z Koszałkowa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wygląda na to, że czwartek jest lepszy, głównie pod kątem pogidya. Choć że względu na temperaturę zastanawiam się, czy nie zmienić trochę kierunku. Jak bardzo jesteście przywiązani do planu, żeby to była Rugia? Czy jeziora Meklemburgii też są ok? Dajcie znać. 

Co do rozkładu dnia: start o 9:30 spod granicy (Lubieszyn), powrót pod wieczór (20-21). 

Ostateczna decyzja zależy od pogody. 

Screenshot_2019-05-11-09-08-22_de.wetteronline.wetterapppro.thumb.png.aef23678a38f98254eb4f44462283f67.png

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie być za Rugia. Jeśli zmienicie plany, gnam z żonką sam na moto w sobotę.. Po wizycie w google jesteśmy oczarowani.

Odnośnik do komentarza

Artur, a nie możesz dodać kilka stopni w górę? Poza tym jaka sytuacja na froncie? Jaka szykuje się frekwencja?

Wysłane za pomocą pralki z bulgulgatorem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, czemil napisał:

Artur, a nie możesz dodać kilka stopni w górę? Poza tym jaka sytuacja na froncie? Jaka szykuje się frekwencja?

Wysłane za pomocą pralki z bulgulgatorem
 

Pan mówi, Pan ma!

6FE74B85-DA14-4327-9C41-6D7ADD4E2CBA.thumb.jpeg.5780f8f5a01713cdb4ca8c5fa13e04a1.jpeg

 

Co do frekwencji - właściwie opowiedziało się wstępnie kilka osób. Zobaczymy. Póki co, jeśli chodzi o mnie, to tylko deszcz może spowodować rezygnację z wyjazdu.

Poki co, na pewno będziemy prawdopodobnie dwa razy tankować, warto zabrać kilka euro na żarcie, ja zamierzam zabrać parę kanapek, żeby nie wydawać za dużo. Nie planuję atrakcji typu muzeum, czy wieża w lesie. Ale możemy stanąć w Sassnitz i wejść na okręt podwodny (kto chce), myślę, ze Prora, myślę, ze Arkona. Jeśli będą warunki i czas - Vitt. Plan nie jest na razie precyzyjny, ale jak mnie znacie, to nie do końca o to chodzi. Jechać przed siebie. O to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja sie chyba pochlastam przez tą f....n pogodę. W czwartek i piątek Kolasin i Szczecin  deszcz. W week nakreciłem trochę po okolicach ale w pełnym rynsztunku i samotnie bo u mnie tylko ja na sqoo, czasem ubieranie trwa dłużej od jazdy. Jak jeszcze raz usłyszę o ociepleniu klimatu to wyciągnę lalkę Wu-du i zadźgam szmaciaka z myślą o gościu który to powiedział.

Ps. Sensowna pogoda dopiero w sobotę więc....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...więc chyba pasuję. Czekamy na poprawę pogody. Innym razem. To ma być wyjazd dla przyjemności, a nie Runmagedon. 

Screenshot_2019-05-13-22-58-07_de.wetteronline.wetterapppro_1557781170349.thumb.jpg.50d0b11944d7ee5311befe933a1a8f80.jpgScreenshot_2019-05-13-22-57-49_de.wetteronline.wetterapppro_1557781228631.thumb.jpg.c289873030a7750ccc7603811e8d5e89.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jeśli o mnie chodzi, to do lipca raczej się nie uda. 

Artur, jak to? Nie znajdziesz wolnego dnia w tygodniu, w czerwcu?

Musimy zorganizować mini-wyprawę na Rugię, przecież to już stało się coroczną tradycją.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...