Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuję, iż formuje się miniwyprawa do MRU w czwartek 20 czerwca. Ponieważ zwiedzanie tzw długie bunkrów jest na godzinę 11 a trasa ma 160 km oznacza to, że wyjazd jest wstępnie o 8 rano, no może, aczkolwiek niechętnie 8.30 i w jedną stronę z pewnością eską. Osobą odpowiedzialną i dowodząca czynię siebie. Osobą odpowiedzialną za nawigację czynię Maćka Melmacie, bo ma nawigację. Grupa na Whatsapp została utworzona z osób, które były na krissowej odpowiedzi na niedzielnym polataniu. Jeżeli ktoś coś mojego Whatsapp znacie, jeżeli nie to proszę tutaj. Tymczasem na wyjazd zapisane są minimi, Maciek, Krisso, Kunisz. Będę jeszcze dzwonił do MRU czy aby terminy czwartkowe są aktualne

Odnośnik do komentarza
Niestety rodzinka zwaliła się . Szlak by trafił.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka




Roman, to najlepsza okazja żeby się wyrwać
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko wskazuje na to że my też rezygnujemy. melmacie raczej też.

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic nie może się zmarnować, jedziemy jutro na pierogi do Nowego Warpna start 11:30 Pleciuga

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
18 godzin temu, kantos napisał:

Cóż, trzeba będzie zorganizować sobie czas samemu

Jak tam Łuki wyszło organizowanie czasu samemu? :).  Nie wiem, jak w Chojnie, Moryniu, ale w Szczecinie właśnie leje.

14 godzin temu, bilety napisał:

jedziemy jutro na pierogi do Nowego Warpna start 11:30 Pleciuga

Smacznego Smacznego ??

Odnośnik do komentarza

no dobra niech będą pierogi,,,choć lepsze żeberka w Babigoszczy..... no cóż namówiłeś mnie.

18 minut temu, KriSSo napisał:

Jak tam Łuki wyszło organizowanie czasu samemu? :).  Nie wiem, jak w Chojnie, Moryniu, ale w Szczecinie właśnie leje.

Smacznego Smacznego ??

Krzyś co tam taki deszczyk ...nie pierwszy i nie ostatni ...dam radę.

Odnośnik do komentarza

@KriSSo ... przestań się naśmiewać z organizacji czasu ... byłeś jednym z pierwszych na wyjazd do MRU i jako pierwszy z niego zrezygnowałeś ... jak to skomentować? ... chyba lepiej pozostawić bez odpowiedzi ... pozdrawiam ... ... LwG ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spoko Elvisie. Nie naśmiewam się. U nas popadało, tam może być ładne słońce i najwidoczniej jest. Smacznego i niech słoneczko świeci .

Odnośnik do komentarza

Mnie te lody zaintrygowały, ale co tam. Może i mjie się kiedyś trafi. Pozdro chłopaki. Chmury mnie pokonały, chociaż wieczorem udało się kilka km nakręcić.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

W piątek  prowadzę mini wyprawę prawym brzegiem Odry. Start godzina 10.00 z parkingu pod Auchanem na Ustowie. Z pewnością Moryń, z pewnością Chojna, Cedynia, być może Frankfurt jako duża pętla. Wyprawa całodzienna. Z zalecenia Adama- jeżdzić i obserwować wynika, że chyba wszystko z moim skuterem jest ok i mogę sobie pozwolić na jakiś wyjazd. Trasa się będzie docierała do piątku- kierunek wytyczony na południe.

 

1. Piotr minimi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...